Справа № 296/6616/19
УХВАЛА
"23" грудня 2019 р. м.Житомир
Корольовський районний суд м. Житомира в складі:
головуючого судді Маслак В.П.
за участю секретаря Тузенко А.О.,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР про стягнення грошових коштів, невиплачених при звільненні,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Корольовського районного суду м.Житомира перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР про стягнення грошових коштів, невиплачених при звільненні.
Ухвалою суду від 26.08.2019 року задоволено клопотання позивача про витребування письмових доказів у Дочірнього підприємства ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР .
Згідно ч. 6-9 ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
Відповідно до ч. 8 ст. 84 ЦПК України у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази витребувані судом, а також за неподання таких доказів, з причин визнаних судом не поважними суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим кодексом.
Проте, станом на 23.12.2019 року ухвала суду про витребування доказів залишилась без виконання ДП ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР , будь якої відповіді останнім не надано.
Як передбачено ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до частин 6-9 ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.
Відповідно до ст. 143 ЦПК України заходами процесуального примусу є процесуальні дії, що вчиняються судом у визначених цим Кодексом випадках з метою спонукання відповідних осіб до виконання встановлених у суді правил, добросовісного виконання процесуальних обовязків, припинення зловживання правами та запобігання створенню протиправних перешкод у здійсненні судочинства. Заходи процесуального примусу застосовуються судом шляхом постановлення ухвали.
Згідно із ч. 1 ст. 146 ЦПК України у разі неподання письмових, речових чи електронних доказів, що витребувані судом, без поважних причин або без повідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів державним виконавцем для дослідження судом.
Ухвала про тимчасове вилучення доказів для дослідження судом є виконавчим документом, підлягає негайному виконанню та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.
Згідно ч. 1 ст. 24 Закону України Про виконавче провадження виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії щодо виконання рішення на території, на яку поширюються їхні функції, належить стягувачу.
Враховуючи, що витребувані докази мають суттєве значення для вирішення справи, суд вважає за необхідне застосувати заходи процесуального примусу шляхом тимчасового вилучення доказів у ДП ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР для дослідження останніх судом.
Виконання вказаної ухвали суд доручає Корольовському відділу державної виконавчої служби м.Житомира ГТУЮ у Житомирській області (10000, м.Житомир, вул.Л. Качинського, 12-А).
Керуючись ст. 84, 103, 107, 143, 146 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Застосувати заходи процесуального примусу шляхом тимчасового вилучення доказів для дослідження останніх судом у Дочірнього підприємства ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР (10001, м.Житомир, вул.С.Параджанова, 93, Ідентифікаційний код юридичної особи 13568038), а саме:
- копію наказу про прийняття на роботу та звільнення ОСОБА_1 - Наказ № 129-К від 08.11.2007 року та Наказ № 67-К від 22.07.2014 року;
- довідку про середній заробіток ОСОБА_1 за період роботи у Дочірньому підприємстві ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР ;
- довідку про нараховану та не виплачену заробітну плату;
- довідку по заборгованості за невикористані відпустки;
- довідку про розмір вихідної допомоги.
Виконання ухвали щодо застосування заходів процесуального примусу щодо Дочірнього підприємства ВС ПАРТНЕР ВАТ ВІБРОСЕПАРАТОР шляхом тимчасового вилучення доказів для дослідження останніх судом доручити Корольовському відділу державної виконавчої служби м.Житомира ГТУЮ у Житомирській області (10000, м.Житомир, вул.Л. Качинського, 12-А).
Ухвала підлягає до негайного виконання.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суд м. Житомира протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя В. П. Маслак
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 23.12.2019 |
Оприлюднено | 15.01.2020 |
Номер документу | 86884814 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Маслак В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні