Справа № 673/1132/19
Провадження № 2/673/550/19
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 листопада 2019 р. м. Деражня
Деражнянський районний суд
Хмельницької області
в складі: головуючий - суддя Дворнін О.С.
при секретарі судових засідань Бойко Г.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в порядку загального позовного провадження, за правилами ч. 2 ст. 247 Цивільного процесуального кодексу України , цивільну справу за позовом заступника керівника Хмельницької місцевої прокуратури Хмельницької області в інтересах держави до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , з участю ОСОБА_3 в якості третьої особи, про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області,-
ВСТАНОВИВ:
В червні 2019 року прокурор звернувся в суд в інтересах держави із вказаним позовом до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, вказавши, за результатами розгляду заяви ОСОБА_1 від 30.10.2017 року про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення з метою передачі безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району площею 2 га, наказом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області від 18.12.2017 №22-23917-сг Андрійчуку А.В. затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передано у власність земельну ділянку площею 2 га, розташовану за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району для ведення особистого селянського господарства.
У подальшому рішенням державного реєстратора Деражнянської районної державної адміністрації Шевчук В.Ю. Андрійчуку А.В. 18.01.2018 видано свідоцтво про право власності на земельну ділянку площею 2 га (кадастровий номер 6821587400:04:017:0003), розташовану за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району для ведення особистого селянського господарства.
Окрім цього, 08.02.2018 року приватним нотаріусом Скутельник І.А. Вінницького міського нотаріального округу право власності ОСОБА_1 на вказану земельну ділянку припинено та власником земельної ділянки площею 2 га (кадастровий номер 6821587400:04:017:0003), розташованої за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району для ведення особистого селянського господарства став ОСОБА_3 . Вищезазначений наказ Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області від 18.12.2017 №22-23917-сг підлягає визнанню недійсним, а земельна ділянка витребуванню у ОСОБА_2 на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області з вказаних підстав., а тому прокурор просив визнати недійсним наказ Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про затвердження ОСОБА_1 проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2 га, розташовану за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району від 18.12.2017 №22-23917-СГ. Витребувати у ОСОБА_2 земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Нижнянської сільської ради площею 2 га з кадастровим номером 6821587400:04:017:0003 на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області уповноваженого на розпорядження цією земельною ділянкою. Стягнути з Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та ОСОБА_1 на користь прокуратури Хмельницької області (код ЄДРПОУ 02911102, Держказначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, рахунок 35218028002814, код класифікації видатків бюджету 2800) судовий збір, сплачений за пред`явлення цього позову.
Прокурор в судове засідання не з`явився, проте подав на адресу суду письмове клопотання про розгляд справи у його відсутності, підтримуючи позовні вимоги.
Представник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області в судове засідання не з`явився, проте подав на адресу суду відзив в якому зазначив, що ОСОБА_1 при зверненні до Головного управління Держгеокадастру повідомив, що він правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства не скористався, у зв`язку з чим спеціалістами було підготовлено оспорюваний наказ, а тому просить суд відмовити в задоволенні позову в повному обсязі.
Відповідачі ОСОБА_1 та ОСОБА_4 в судове засідання не з`явилися, причин неявки суду не повідомили, хоча про час і місце розгляду справи були повідомлені належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.
Третя особа - ОСОБА_3 в судове засідання також не з`явився, причин неявки суду не повідомив, хоча про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.
Судом об`єктивно встановлено, що за результатами розгляду заяви ОСОБА_1 від 30.10.2017 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення з метою передачі безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради
Деражнянського району площею 2 га, наказом Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області від 18.12.2017 №22-23917-сг Андрійчуку А.В. затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передано у власність земельну ділянку площею 2 га, розташовану за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району для ведення особистого селянського господарства.
У подальшому рішенням державного реєстратора Деражнянської районної державної адміністрації Шевчук В.Ю. Андрійчуку А.В. 18.01.2018 видано свідоцтво про право власності на земельну ділянку площею 2 га (кадастровий номер 6821587400:04:017:0003), розташовану за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району для ведення особистого селянського господарства.
Окрім цього, 08.02.2018 року приватним нотаріусом Скутельник І.А. Вінницького міського нотаріального округу право власності ОСОБА_1 на вказану земельну ділянку припинено та власником земельної ділянки площею 2 га (кадастровий номер 6821587400:04:017:0003), розташованої за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району для ведення особистого селянського господарства став ОСОБА_3 .
Також, у подальшому 06.09.2018 приватним нотаріусом Янцаловською В.О. Деражнянського районного нотаріального округу право власності ОСОБА_3 на вказану земельну ділянку припинено та власником земельної ділянки площею 2 га (кадастровий номер 6821587400:04:017:0003), розташованої за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району для ведення особистого селянського господарства стала ОСОБА_2 .
Вищезазначений наказ Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області від 18.12.2017 №22-23917-сг підлягає визнанню недійсним, а земельна ділянка витребуванню у ОСОБА_2 на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області з наступних підстав.
Так, відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із ч. 1 ст. 116 Земельного кодексу України громадяни та юридичні особи набувають право власності та право користування земельними ділянками із земель державної та комунальної власності за рішеннями органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону.
Відповідно до ч. 3 ст. 116 ЗК України безоплатна передача земельних ділянок у власність громадян проводиться у разі: а) приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян; б) одержання земельних ділянок внаслідок приватизації державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій; в) одержання земельних ділянок із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених цим Кодексом.
Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, проводиться один раз по кожному виду використання (ч. 4 ст. 116 ЗК України ).
Частиною 6 ст.118 Земельного кодексу України, передбачено, що громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри.
Відповідно до ст.121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства - не більше 2 га.
Разом із тим, згідно опрацьованих позивачем 21.05.2019 року даних Публічної кадастрової карти, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Держаного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта встановлено, що ОСОБА_1 на підставі наказу ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області №22-20400-СГ від 13.10.2017 отримав у власність земельну ділянку площею 2 га (кадастровий номер 6822484100:02:003:0437) для ведення особистого селянського господарства на території Китайгородської сільської ради Кам`янець-Подільського району Хмельницької області, відомості до реєстру внесено 22.10.2017 державним реєстратором КП Подільський реєстраційний центр Сахновецької сільської ради Старокостянтинівського району Ткачуком В.М.
У подальшому 26.10.2014 року приватним нотаріусом Халявка Н.М. Київського міського нотаріального округу на підставі договору купівлі-продажу право власності ОСОБА_1 на земельну ділянку площею 2 га (кадастровий номер 6822484100:02:003:0437), розташованої за межами населених пунктів Китайгородської сільської ради Кам`янець-Подільського району Хмельницької області для ведення особистого селянського припинено.
Зазначене підтверджує, що ОСОБА_1 на час отримання спірної земельної ділянки (наказ від 18.12.2017 №22-23917-сг) використав своє право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах норм безоплатної передачі земельних ділянок для даного виду використання (наказ №22-20400-СГ від 13.10.2017).
Таким чином, всупереч вимог статей 116, 118, 121 Земельного кодексу України, розглядаючи заяву ОСОБА_1 по суті, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області не надало належної оцінки обставинам і умовам, зазначеним у заяві, доводам заявника, в тому числі, що він правом на безоплатну
приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства не скористався, не перевірило, не врахувало обставин, які спростовують дійсність волевиявлення заявника, факт використання ним свого права на безоплатне отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
Формальний підхід до вирішення заяви, прийняття рішення про затвердження ОСОБА_1 проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 2 га та передачі її у власність, створили передумови для невиправданого, штучного використання процедури неодноразового отримання у власність земельної ділянки особою, яка вже використала своє право на неї, що є підставою для скасування рішення про затвердження проекту відведення земельної ділянки та визнання недійсним свідоцтва про право власності на земельну ділянку.
Враховуючи викладене, зазначений наказ ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області підлягає визнанню незаконними та скасуванню, а видане на його підставі свідоцтво про право власності на земельну ділянку визнанню недійним.
Аналогічна правова позиція викладена в ухвалі Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19.07.2017 по справі №278/3862/14-ц.
Відповідно до ст. 23 Закону України Про прокуратуру прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб`єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.
Окрім цього, відповідно до ч. 4 ст. 56 Цивільного процесуального кодексу України прокурор, який звертається до суду в інтересах держави, в позовній чи іншій заяві, скарзі обґрунтовує, в чому полягає порушення інтересів держави, необхідність їх захисту, визначені законом підстави для звернення до суду прокурора, а також зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах. Невиконання цих вимог має наслідком застосування положень, передбачених статтею 185 цього Кодексу.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2016 №482 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України на Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи покладено обов`язки щодо здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог земельного законодавства в процесі укладення цивільно-правових угод, передачі у власність, надання у користування, в тому числі в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок.
У той же час, враховуючи те, що у вказаного державного органу відсутні повноваження щодо звернення до суду з позовом цієї категорії, та те, що оскаржуваний наказ прийнятий відповідачем по цій справі, прокурор пред`являє цей позов в інтересах держави як позивач.
Звернення прокурора до суду спрямоване на задоволення суспільної потреби у відновленні законності при вирішенні суспільно значимого питання додержання законності передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності, яке проведене з порушенням вимог чинного законодавства.
Вирішуючи питання про справедливу рівновагу між інтересами суспільства і конкретної особи Європейський суд з прав людини у своєму рішенні у справі Трегубенко проти України від 2 листопада 2004 року категорично ствердив, що правильне застосування законодавства незаперечно становить суспільний інтерес .
Окрім того, суспільний інтерес, який полягає у поверненні у розпорядження держави земельної ділянки, що є умовою реалізації функцій держави з забезпечення громадян правом власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, забезпечення рівності можливостей всіх громадян використати своє право на землю, явно переважає приватний інтерес у використанні такої землі ОСОБА_1 , який свідомо порушуючи закон набув право власності на землю повторно.
Згідно ч. 1 ст. 30 ЦПК України позови, що виникають із приводу нерухомого майна, пред`являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.
Відповідно до ч. 1 ст. 257 ЦКУ для звернення до суду загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки.
Як зазначає позивач, про порушення, допущені ГУ Держгеокадастру в області при прийнятті оскаржуваного розпорядження, місцевій прокуратурі стало відомо після формування інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта 21.05.2018 , а тому з урахуванням ст.ст. 261, 267 ЦКУ вважаю, що строки звернення до суду не пропущено.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 388 Цивільного кодексу України якщо майно за відплатним договором придбане у особи, яка не мала права його відчужувати, про що набувач не знав і не міг знати (добросовісний набувач), власник має право витребувати це майно від набувача у разі, якщо майно вибуло з володіння власника або особи, якій він передав майно у володіння, не з їхньої волі іншим шляхом.
Земельна ділянка площею 2 га (кадастровий номер 6821587400:04:017:0003), що знаходиться за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району, вибула із земель запасу державної власності внаслідок незаконного використання ОСОБА_1 права на повторну безоплатну приватизацію земельних ділянок одного виду використання, тобто поза волею власника цих земельних ділянок - держави.
При цьому, ОСОБА_3 , а в подальшому і ОСОБА_2 придбали вказану земельну ділянку в особи, яка, з огляду на зазначені обставини, не мала права її отримувати та відчужувати.
Відповідно до п. 10 постанови Пленуму Верховного суду України від 06.11.2009 № 9 Про судову практику розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними рішення суду про задоволення позову про повернення майна, переданого за недійсним правочином, чи витребування майна із чужого незаконного володіння є підставою для здійснення державної реєстрації права власності на майно, що підлягає державній реєстрації, за власником, а також скасування попередньої реєстрації.
Згідно із п. 22 постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 07.02.2014 № 5 Про судову практику в справах про захист права власності та інших речових прав якщо майно за відплатним договором придбане в особи, яка не мала права його відчужувати, власник має право витребувати це майно з незаконного володіння набувача (статті 387, 388 ЦК). Якщо в такій ситуації (саме так обґрунтовано підставу позову) пред`явлений позов про визнання недійсними договорів про відчуження майна, суду під час розгляду справи слід мати на увазі правила, встановлені статтями 387, 388 ЦК. У зв`язку із цим, коли майно придбано за договором в особи, яка не мала права його відчужувати, то власник має право на підставі статті 388 ЦК звернутися до суду з позовом про витребування майна у добросовісного набувача, а не з позовом про визнання договору про відчуження майна недійсним. Це стосується не лише випадків, коли укладено один договір із порушенням закону, а й випадків, коли спірне майно відчужено на підставі наступних договорів.
Відповідно до вимог ст.ст. 330, 388 ЦК України право власності на майно, яке було передане за угодами щодо його відчуження поза межами волі власника, не набувається, у тому числі й добросовісним набувачем, оскільки це майно може бути в нього витребуване. Право власності дійсного власника в такому випадку презюмується і не припиняється із втратою ним цього майна.
З огляду на викладене право власності на вказані земельні ділянки дійсного власника - держави презюмується і не припиняється із втратою нею цього майна, а тому це право держави підлягає захисту шляхом пред`явлення віндикаційного позову до відповідача.
Таким чином, відповідно до вимог ст.ст. 330, 387, 388, 658 ЦК України право власності дійсного власника підлягає захисту протягом всього часу наявності у особи титулу власника майна, а єдиним обмеженням права власності у часі є інститут набувальної давності, який передбачає право особи, яка добросовісно заволоділа майном, отримати його у власність зі спливом певного строку, встановленого законом, якщо дійсний власник не звернеться до цього часу з вимогою про витребування майна.
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 11.10.2017 у справі № 6-33249св16 та 06.09.2017 у справі № 6-5766св17, Вищий господарський суд України 13.09.2017 у справах № 904/9643/16 та № 904/10339/16, 16.05.2017 у справі № 909/837/16, керуючись вищевказаними нормами закону, дійшли висновку, що майно, яке було відчужено поза волею власника чи належного користувача, не набувається добросовісним набувачем, оскільки це майно може бути в нього витребувано. При цьому право власності дійсного власника чи належного користувача
презюмується і не припиняється із втратою ним цього майна, а факт правомірності володіння майном є достатньою підставою для особи, яка володіє речовим правом на чуже майно, для звернення за захистом цього права.
Отже, у справі, яка розглядається, також право власності дійсного власника презюмуються і не припиняються із втратою ними цього майна, а тому права держави підлягають захисту.
Також, за змістом ст. 328 ЦК України, право власності набувається на підставах, що не заборонені законом.
Оскільки передумовою набуття права власності ОСОБА_3 , а в подальшому і ОСОБА_2 на вказану земельну ділянку було попереднє незаконне рішення від 18.12.2017 №22-23917-СГ Головного управління Держгеокадастру в області щодо відведення та неправомірне її безоплатне набуття у власність ОСОБА_1 , інтереси держави підлягають захисту шляхом повернення до державної власності цієї земельної ділянки.
Незаконне набуття відповідачем права власності на ці землі позбавляє Український народ загалом та державу зокрема (ст. 13 Конституції України) правомочностей власника землі, що передбачені Конституцією та законами України (ст.ст. 14, 19 Конституції України).
Враховуючи викладене, земельна ділянка площею 2 га (кадастровий 6821587400:04:017:0003), що знаходиться за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району, підлягає витребуванню у добросовісного набувача ОСОБА_2 на користь держави.
Аналогічна правова позиція викладена в ухвалі Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19.07.2017 по справі №278/3862/14-ц.
Також, Хмельницькою місцевою прокуратурою за вказаним фактом 02.03.2018 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за №42018241010000011 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.
В ході досудового розслідування ухвалою слідчого судді Деражнянського районного суду від 06.06.2019 накладено арешт на вказану земельну ділянку за кадастровим номером 6821587400:04:017:0003.
З огляду на викладене, суд вважає що позов заступника керівника Хмельницької місцевої прокуратури Хмельницької області в інтересах держави до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про визнання недійсним наказ Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про затвердження ОСОБА_1 проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2 га, розташовану за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району від 18.12.2017 року №22-23917-СГ та витребування у ОСОБА_2 земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Нижнянської сільської ради площею 2 га з кадастровим номером 6821587400:04:017:0003 на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області уповноваженого на розпорядження цією земельною ділянкою підлягає задоволенню.
Суд також вважає за можливе стягнути з відповідачів Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та ОСОБА_1 на користь прокуратури Хмельницької області судовий збір в розмірі по 1921,00 грн. з кожного .
На підставі викладеного, та керуючись ст.ст. 10, 23, 81, 247, 258, 259, 263-268, 280-284, 288, 289 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Визнати недійсним наказ Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про затвердження ОСОБА_1 проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства площею 2 га, розташовану за межами населених пунктів Нижнянської сільської ради Деражнянського району від 18.12.2017 №22-23917-СГ.
Витребувати у ОСОБА_2 земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Нижнянської сільської ради площею 2 га з кадастровим номером 6821587400:04:017:0003 на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області уповноваженого на розпорядження цією земельною ділянкою.
Стягнути з Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та ОСОБА_1 на користь прокуратури Хмельницької області (код ЄДРПОУ 02911102, Держказначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, рахунок 35218028002814, код класифікації видатків бюджету 2800) судовий збір в сумі, що становить по 1921 грн. з кожного.
Складання повного рішення було відкладено на десять днів з дня закінчення розгляду справи, у зв`язку з чим строк апеляційного оскарження обчислюється з дня складання повного судового рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку, встановленому цим Кодексом, шляхом подання апеляційної скарги на рішення суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Хмельницького апеляційного суду області через Деражнянський районний суд.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повне найменування сторін та інших учасників справи, які при проголошенні рішення суду суддя не оголошує:
Позивач - Хмельницька місцева прокуратура Хмельницької області, м. Хмельницький вул. Проскурівська, 63, індекс 29001 (інші відомості відчутні);
Відповідач - Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області , вул. Інститутська, 4/1, м. Хмельницький, 29016, код ЄДРПОУ 39767479;
Відповідач - ОСОБА_1 , адреса проживання (реєстрації): АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 , інші відомості суду не відомі;
Відповідач - ОСОБА_2 , адреса проживання (реєстрації): АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_2 , інші відомості суду не відомі;
Третя особа - ОСОБА_3 , адреса проживання (реєстрації): АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_3 , інші відомості суду не відомі
Повне рішення складено 29.11.2019 року.
Суддя : О. С. Дворнін
Суд | Деражнянський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2019 |
Оприлюднено | 19.01.2020 |
Номер документу | 86978240 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Деражнянський районний суд Хмельницької області
Дворнін О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні