ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

16.01.2020

Справа № 522/13390/19

Провадження 1-кс/522/ 1054/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 січня 2020 року м. Одеса

Слідчий суддя Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В. за участю секретаря Рембач О.О., розглянувши клопотання слідчого СВ Приморського ВП в м. Одеса ГУНП в Одеській області Клинча Я.О., про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019160500004038 від 01.08.2019 року , за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Згідно клопотання, досудовим розслідуванням встановлено, що 01.08.2019 року до Приморського ВП В м. Одесі ГУНП в Одеській області надійшло звернення Голови ГО Захист міста ОСОБА_1 , який просить прийняти заходи за фактом розкрадання на території міста Одеси та Одеської області бюджетних грошових коштів, виділених на закупівлю товарів та робіт із облаштування дитячих майданчиків та футбольних полів.

В ході досудового розслідування було встановлено, що посадовими особами Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації у період з 01.12.2019 по 01.01.2020 були підписані акти приймання-передачі виконаних робіт на підставі яких у подальшому було здійснено перерахування грошових коштів підрядним організаціям.

Так наприклад між Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації та ТОВ "СК "ГРАДО-СТРОЙ" код ЄДРПОУ 35768704 укладено договір підряду на Реставрацію фасадів будівлі-пам`ятки архітектури місцевого значення КЗ Рішельєвський ліцей за адресою: м. Одеса, вул. Єлісаветинська, 5 .

У грудні 2019 року були підписані акти приймання-передачі виконаних робіт на суму понад 1 350 000 гривень, однак фактично роботи виконані не були, що підтверджуються актом обстеження виконаних робіт від 16.12.2019 року виконаного співробітниками Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації.

03.01.2020 року на адресу Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації було направлено запит з питанням надання копій документів, а саме: договорів та додаткових угод до них із усіма додатками та доповненнями, копію проектно0кошторисної документації ( у тому числі проектну, зведеного кошторису розрахунку та дефектних актів), актів приймання-передачі виконаних робіт форми КБ-2в, довідок вартості виконаних робіт форми КБ-3, відомостей ресурсів (у тому числі підсумкових), розрахунків загальновиробничих витрат, виконавчих схем виконаних робіт (загальний журнал ведення будівельних робіт, матеріальний звіт, акти прихованих робіт, паспорта та сертифікати якості на матеріали), планів завдань, договорів на здійснення технічного нагляду, актів приймання виконання робіт підписаних технічним наглядом, договорів у разі здійснення авторського нагляду, платіжних доручень про оплату за виконані роботи, відносно взаємодії з наступними підприємствами:

ПП "ВЕРТИКАЛЬ-Е" код ЄДРПОУ 38012269 Розробка проектно-кошторисної документації "Будівництво загальноосвітньої школи на 198 учнів в селі Садове, Арцизького району, Одеської області. Коригування.";

ПП "БЕРЕГ МРІЙ" код ЄДРПОУ 34904926 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 1т, в с. Нерубайське Біляївського району - будівництво ;

ПП "БЕРЕГ МРІЙ" код ЄДРПОУ 34904926 Будівництво центру загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеська область, Біляївський район, смт. Хлібодарське, вул. Маяцька дорога ;

ТОВ "ГРІНБУД" код ЄДРПОУ 41882262 Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 11, с. Вишневе, Татарбунарського району, Одеської області ;

ТОВ ПІДВЕНЬБУД-М код ЄДРПОУ 41296143 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Шкільна, 16 в с. Кирнички Ізмаїльського району - будівництво .

13.01.2020 року надійшла відповідь Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації з відмовою у наданні копій документів у зв`язку із недодержанням органами досудового розслідування вимог ст. 159 КПК України.

Слідчий до суду не з`явився, прокурор подав заяву про розгляд клопотання за його відсутності, яке підтримав та просив задовольнити у повному обсязі.

Відповідно до вимог ч.1 ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачений цим Кодексом, в зв`язку з чим суд вважає за можливе розглянути клопотання за відсутності слідчого.

У відповідності до ч.4 ст. 107 КПК України, розгляд клопотання проведено за відсутності учасників судового провадження та без фіксації за допомогою технічних засобів, оскільки всі особи, які беруть участь у судовому провадженні до суду не з`явилися.

Розглянувши клопотання, вивчивши надані до нього матеріали, вважаю необхідним клопотання задовольнити, з наступних підстав.

Відповідно до ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, які мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, у випадку можливості використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та у разі неможливості іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, а також у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Надані матеріалі свідчать про те, що інформація яка зазначена в клопотанні має суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, та необхідні для встановлення істини по даному кримінальному провадженню, зокрема для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного кримінального провадження.

Відповідно до ч.2 ст.163 КПК України якщо сторона кримінального провадження, яка звернулась з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.

Як вбачається з клопотання та наданих до суду матеріалів, слідчим було обґрунтовано доведено, що вказана інформація має суттєве доказове значення для встановлення істини по справі, а довести вищенаведені обставини іншим способом не надається можливим.

За таких обставин, є підстави, передбачені ст. 159-163 КПК України, для надання тимчасового доступу та вилучення зазначеної в клопотанні інформації.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 159-164 КПК України, слідчий суддя -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Приморського ВП в м. Одеса ГУНП в Одеській області Клинча Я.О., про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.

Надати слідчому Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області Клинчу Ярославу Олександровичу або старшому оперуповноваженому Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Слепньову Костянтину Олександровичу за його дорученням дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів із можливістю вилучення їх завірених копій, а саме: документації конкурсних торгів, протоколів розкриття конкурсних пропозицій, протоколів відхилення конкурсних пропозицій, акцептів, звітів про результати проведення процедур конкурсних торгів та інших документів, що стосуються процедури проведення конкурсних торгів, договорів та додаткових угод до них із усіма додатками та доповненнями, копію проектно-кошторисної документації ( у тому числі проектну, зведеного кошторису розрахунку та дефектних актів), актів приймання-передачі виконаних робіт форми КБ-2в, довідок вартості виконаних робіт форми КБ-3, відомостей ресурсів (у тому числі підсумкових), розрахунків загальновиробничих витрат, виконавчих схем виконаних робіт (загальний журнал ведення будівельних робіт, матеріальний звіт, акти прихованих робіт, паспорта та сертифікати якості на матеріали), планів завдань, договорів на здійснення технічного нагляду, актів приймання виконання робіт підписаних технічним наглядом, договорів у разі здійснення авторського нагляду, платіжних доручень про оплату за виконані роботи, відносно взаємодії з наступними підприємствами:

ПП "ВЕРТИКАЛЬ-Е" код ЄДРПОУ 38012269 Розробка проектно-кошторисної документації "Будівництво загальноосвітньої школи на 198 учнів в селі Садове, Арцизького району, Одеської області. Коригування.";

ПП "БЕРЕГ МРІЙ" код ЄДРПОУ 34904926 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 1т, в с. Нерубайське Біляївського району - будівництво ;

ПП "БЕРЕГ МРІЙ" код ЄДРПОУ 34904926 Будівництво центру загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеська область, Біляївський район, смт. Хлібодарське, вул. Маяцька дорога ;

ТОВ "ГРІНБУД" код ЄДРПОУ 41882262 Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 11, с. Вишневе, Татарбунарського району, Одеської області ;

-ТОВ ПІДВЕНЬБУД-М код ЄДРПОУ 41296143 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Шкільна, 16 в с. Кирнички Ізмаїльського району - будівництво .

ТОВ "СК "ГРАДО-СТРОЙ" код ЄДРПОУ 35768704 Реставрація фасадів будівлі-пам`ятки архітектури місцевого значення КЗ Рішельєвський ліцей за адресою: м. Одеса, вул. Єлісаветинська, 5 ;

які зберігаються в Управлінні капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації код ЄДРПОУ 41485381, яке розташовано за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83.

Ухвала діє протягом 1 /одного/ місяця з дня її постановлення та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя:

Зареєстровано 22.01.2020
Оприлюднено 22.01.2020
Дата набрання законної сили 16.01.2020

Судовий реєстр по справі 522/13390/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 10.03.2020 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 16.01.2020 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 16.01.2020 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 08.01.2020 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 06.12.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 07.08.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 07.08.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 07.08.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 07.08.2019 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону