ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/62084/19-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 листопада 2019 року Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В., розглянувши скаргу адвоката Штокалова Є.А. в інтересах ТОВ "ГЛОБАЛЛОДЖИК УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ (34423473) на бездіяльність Генеральної прокуратури України, яка полягає у не розгляді заяви та зобов`язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

В провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшла скарга адвоката Штокалова Є.А. в інтересах ТОВ "ГЛОБАЛЛОДЖИК УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ (34423473) на бездіяльність Генеральної прокуратури України, яка полягає у не розгляді заяви та зобов`язання вчинити дії.

Слідчий суддя, дослідивши матеріали скарги, прийшов до наступного висновку.

Відповідно до вимог ст. 303 ч. 1 КПК України, на досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора: 1) бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов`язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк, - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи законним представником, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, володільцем тимчасово вилученого майна, іншою особою, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування.

Відповідно до вимог ст. 304 ч. 2 КПК України скарга повертається, якщо: 1) скаргу подала особа, яка не має права подавати скаргу; 2) скарга не підлягає розгляду в цьому суді; 3) скарга подана після закінчення строку, передбаченого частиною першою цієї статті, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або слідчий суддя за заявою особи не знайде підстав для його поновлення.

Згідно ч. 1 ст. 50 КПК України повноваження захисника на участь у кримінальному провадженні підтверджуються: 1) свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю; 2) ордером, договором із захисником або дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.

Разом з цим, всупереч вимогам ст. 50 КПК України, особою, яка подала скаргу не надано суду в повному обсязі документів на підтвердження повноважень представляти інтереси ТОВ "ГЛОБАЛЛОДЖИК УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ (34423473), за таких обставин, скаргу слід повернути особі, яка її подала.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 303, 304, 395 КПК України, слідчий суддя

УХВАЛИВ:

Скаргу адвоката Штокалова Є.А. в інтересах ТОВ "ГЛОБАЛЛОДЖИК УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ (34423473) на бездіяльність Генеральної прокуратури України, яка полягає у не розгляді заяви та зобов`язання вчинити дії, - повернути особі, яка її подала.

Слідчим суддею роз`яснюється, що повернення скарги не позбавляє права повторного звернення до слідчого судді, суду в порядку, передбаченому КПК України.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п`яти днів з дня її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання копії судового рішення.

Слідчий суддя В.В. Підпалий

Дата ухвалення рішення 27.11.2019
Оприлюднено 27.01.2020

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/62084/19-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону