2-н/735/28/2019р.
У Х В А Л А
смт. Короп 24 січня 2020 року
Коропський районний суд Чернігівської області у складі:
головуючого - судді Балаби О.А.,
за участю секретаря судового засідання - Редько А.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Короп питання про виправлення описки у судовому наказі від 26 грудня 2019 року у цивільній справі № 735/1760/19,
в с т а н о в и в:
26 грудня 2019 року Коропський районний суд Чернігівської області видав судовий наказ про стягнення з Коропської районної державної адміністрації Чернігівської області на користь ОСОБА_1 нараховану, але не виплачену заробітну плату в сумі 14908 (чотирнадцять тисяч дев`ятсот вісім) грн. 49 (сорок дев`ять) коп. та судовий збір у розмірі 192 (сто дев`яносто дві) гривні 10 копійок.
При цьому, у судовому наказі допущено описку в написанні прізвища стягувача, а саме вказано ОСОБА_2 , замість вірного ОСОБА_3 .
У судове засідання сторони не з`явились, проте їх неявка не перешкоджає розгляду питання.
Згідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у зв`язку із неявкою в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Відповідно до ст. 173 ЦПК України суд може внести виправлення до судового наказу, визнати його таким, що не підлягає виконанню, або відстрочити або розстрочити виконання судового наказу в порядку, встановленому статтями 432, 435 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може за власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно з положенням ст. 432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню. Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання. Про виправлення помилки в виконавчому документі та визнання його таким, що не підлягає виконанню, суд постановляє ухвалу. Якщо стягнення за таким виконавчим документом уже відбулося повністю або частково, суд одночасно з вирішенням вказаних питань на вимогу боржника стягує на його користь безпідставно одержане стягувачем за виконавчим документом. Ухвала суду за результатами розгляду заяви може бути оскаржена у порядку, встановленому цим Кодексом.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає необхідним внести виправлення до судового наказу.
Керуючись ст. ст. 173, 432 ЦПК України суд,
у х в а л и в:
Виправити описку у судовому наказі Коропського районного суду Чернігівської області від 26 грудня 2019 року у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про стягнення з Коропської районної державної адміністрації Чернігівської області на її користь нараховану, але не виплачену заробітну плату в сумі 14908 (чотирнадцять тисяч дев`ятсот вісім) грн. 49 (сорок дев`ять) коп. та судовий збір у розмірі 192 (сто дев`яносто дві) гривні 10 копійок, вказавши прізвище стягувача ОСОБА_3 .
Ухвала суду може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду протягом 15 днів з дня отримання її копії.
Суддя: Балаба О. А.
Суд | Коропський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2020 |
Оприлюднено | 28.01.2020 |
Номер документу | 87159497 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Коропський районний суд Чернігівської області
Балаба О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні