Ухвала
від 28.01.2020 по справі 908/2717/19
ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

У Х В А Л А

28.01.2020 м. Дніпро Справа № 908/2717/19

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючий суддя Вечірко І.О. (доповідач)

судді Кузнецов В.О., Парусніков Ю.Б.

перевіривши матеріали апеляційної скарги Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

на постанову Господарського суду Запорізької області від 10.12.2019 року

у справі № 908/2717/19 (суддя - Сушко Л.М., м. Запоріжжя)

кредитор Товариства з обмеженою відповідальністю "АВ Метал Груп", м. Дніпро

боржник Товариства з обмеженою відповідальністю "Універсал Оптторг", м. Запоріжжя

розпорядник майна Мірошник Ігор Вікторович, м. Запоріжжя

ВСТАНОВИВ:

Постановою Господарського суду Запорізької області від 10.12.2019 року клопотання голови комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "АВ Метал Груп" - задоволено. Припинено процедуру розпорядження майном боржника. Припинено повноваження розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Універсал Оптторг" - арбітражного керуючого Мірошника Ігоря Вікторовича. Визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "Універсал Оптторг", вул. Новгородська, 15, м. Запоріжжя, 69076, код ЄДРПОУ 38359241 - банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Мірошника Ігоря Вікторовича (свідоцтво № 820 від 17.04.2013 року, поштова адреса: 69005, м. Запоріжжя, а/с 1176, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) та покладено на нього повноваження керівника банкрута. Оприлюднено на офіційному веб-порталі судової влади України повідомлення про визнання банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "Універсал Оптторг", вул. Новгородська, 15, м. Запоріжжя, 69076, код ЄДРПОУ 38359241. Зобов`язано посадових осіб банкрута протягом 15 (п`ятнадцяти) днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. Скасовано арешти, та інші обмеження по розпорядженню накладені на майно Товариства з обмеженою відповідальністю "Універсал Оптторг", вул. Новгородська, 15, м. Запоріжжя, 69076, код ЄДРПОУ 38359241. Зобов`язано ліквідатора здійснити ліквідаційну процедуру згідно вимогам Кодексу України з процедур банкрутства.

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Господарського суду Запорізької області від 10.12.2019 року та закрити провадження у справі №908/2717/19; про дату та час розгляду апеляційної скарги повідомити скаржника.

Відповідно до статті 262 Господарського процесуального кодексу України про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу. До відкриття апеляційного провадження учасники справи мають право подати заперечення проти відкриття апеляційного провадження. Питання про відкриття апеляційного провадження у справі вирішується не пізніше п`яти днів з дня надходження апеляційної скарги або заяви про усунення недоліків, поданої у порядку, передбаченому статтею 260 цього Кодексу. В ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу.

27.01.2020 року на адресу Центрального апеляційного господарського суду надійшли заперечення від розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Універсал Оптторг" Мірошника Ігоря Вікторовича проти відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, в яких просить не відкривати апеляційне провадження за апеляційною скаргою ДПС у Дніпропетровській області, оскільки Головне управління ДПС у Дніпропетровській області не є тим податковим органом, в якому ТОВ "Універсал Оптторг" стоїть на обліку за основним місцем обліку, а тому не має права звертатися з апеляційною скаргою до суду у зв`язку з тим, що є не належною стороною у справі.

Крім того, податковими органами не було пред`явлено жодних вимог щодо погашення податкового боргу ні до, ні після настання строку, визначеного для заявлення кредиторами своїх вимог, не проводилось жодних контрольних заходів за результатами проведення яких були б нараховані податкові зобов`язання, так і був відсутній податковий борг за наслідками декларування податкових зобов`язань.

Розглянувши заперечення розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Універсал Оптторг" Мірошника Ігоря Вікторовича проти відкриття апеляційного провадження, колегія судді апеляційного господарського суду дійшла до висновку. що вони (заперечення) по суті є запереченнями на апеляційну скаргу, тому відхиляє їх, оскільки з`ясування обставин вказаних у запереченнях підлягає під час розгляду апеляційної скарги по суті.

Враховуючи, що апеляційна скарга відповідає вимогам статті 258 Господарського процесуального кодексу України, то підстави для її залишення без руху, повернення або відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні. В зв`язку з чим, апеляційний господарський суд вважає за можливе відкрити апеляційне провадження у даній справі.

Керуючись статтями 232, 234, 235, 262, 263, 267, 268, 269, 270 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження у справі.

Розгляд апеляційної скарги призначити в судовому засіданні на 26 лютого 2020 року о 11:00.

Повідомити учасників провадження у справі, що засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 65, зал засідань № 201.

Учасникам провадження у справі:

- забезпечити явку в судове засідання повноважних представників;

- в судове засідання подати оригінали документів в обґрунтування своїх доводів та заперечень.

Учасникам провадження у справі - в строк до 20.02.2020 року (включно) подати суду відзив на апеляційну скаргу (письмові пояснення).

Роз`яснити учасникам провадження у справі, що відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення. Відзив має бути оформлений з дотриманням вимог статті 263 Господарського процесуального кодексу України.

Скаржник має право подати до суду відповідь на відзив протягом п`яти днів з дня вручення йому відзиву на апеляційну скаргу.

Учасники провадження у справі протягом п`яти днів з дня вручення копії даної ухвали мають право подати до суду клопотання та заяви (за наявності), додаткові докази (за наявності) та обґрунтування щодо неможливості надати їх до суду першої інстанції. Заперечення на заяви та клопотання подаються протягом п`яти днів з дати отримання відповідного клопотання чи заяви.

У випадку надіслання документів засобами поштового зв`язку, того ж дня направити їх копію на офіційну електронну поштову скриньку суду (inbox@cag.court.gov.ua) із засвідченням електронним цифровим підписом уповноваженої особи.

До всіх документів, що подаються до суду, додаються докази направлення їх копій та доданих до них документів іншим учасникам справи.

Учасники провадження у справі при наданні відповіді на відзив, заперечень, пояснень тощо на відповідні документи, отримані від інших учасників справи, повинні надати суду докази в підтвердження дати отримання таких документів для перевірки судом встановлених вище строків.

Попередити учасників провадження у справі, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду. Згідно з частиною 2 статті 169 Господарського процесуального кодексу України заяви, клопотання і заперечення подаються тільки в письмовій формі. У разі ненадання заперечень, пояснень, клопотань, заяв, додаткових доказів у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи. Відсутність вказаних документів не перешкоджає перегляду судового рішення.

Неявка представників учасників провадження у справі, належним чином повідомлених про дату, час та місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.

Головуючий суддя


І.О. Вечірко

Суддя


В.О. Кузнецов

Суддя


Ю.Б. Парусніков

Дата ухвалення рішення28.01.2020
Оприлюднено28.01.2020

Судовий реєстр по справі —908/2717/19

Ухвала від 20.08.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Вечірко Ігор Олександрович

Ухвала від 19.06.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Вечірко Ігор Олександрович

Постанова від 15.05.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Ткаченко Н.Г.

Ухвала від 07.04.2020

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Сушко Л.М.

Ухвала від 07.04.2020

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Сушко Л.М.

Ухвала від 07.04.2020

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Ткаченко Н.Г.

Ухвала від 18.03.2020

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Сушко Л.М.

Ухвала від 18.03.2020

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Сушко Л.М.

Ухвала від 26.02.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Вечірко Ігор Олександрович

Ухвала від 28.01.2020

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Вечірко Ігор Олександрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні