ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 січня 2020 року Справа № 915/2185/19
м.Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Ржепецького В.О., за участі секретаря судового засідання Матвєєвої А.В., розглянувши матеріали справи
за позовом : Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (юридична адреса: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, буд. 9, адреса для листування: 73003, м. Херсон, вул. Ушакова, 53, код ЄДРПОУ 14305909)
відповідач 1 : Товариство з обмеженою відповідальністю "Тірсервіс-Миколаїв" (54034, м. Миколаїв, вул. Будівельників, 17; 61057, Харківська область, м. Харків, вул. Чернишевська, 13, код ЄДРПОУ 40672794);
відповідач 2 : ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 );
про: стягнення заборгованості,
за участі представників учасників справи :
від позивача: не з`явився
від відповідача-1: не з`явився
від відповідача-2: не з`явився
В С Т А Н О В И В:
28.10.2019 позивач звернувся до господарського суду Миколаївської області з позовною заявою №114/5-166780 від 18.10.2019 до відповідачів про стягнення достроково солідарно заборгованості за Кредитним договором №011/461365/451365 від 26.09.2018 в сумі 443014,19 грн., з яких:
- заборгованість за кредитом - 400325,30 грн, в тому числі прострочена заборгованість за кредитом - 94011,95 грн.;
- заборгованість за відсотками - 42688,89 грн, в тому числі прострочена заборгованість за відсотками - 42359,86 грн.
Пунктом 1 прохальної частини позовної заяви позивач просить суд здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 28.10.2019, справі присвоєно єдиний унікальний номер 915/2185/19 та визначено головуючим у справі суддю Ржепецького В.О.
Ухвалою суду від 04.11.2019 позовну заяву залишено без руху з підстав її невідповідності п. п. 2, 5 ч. 3 ст. 162, п.1 ч. 1 ст. 164, ч. 1 ст. 172 ГПК України, а саме:
- позивачем у позовній заяві не зазначено та до позовної заяви не додано належних та допустимих доказів на підтвердження обставин щодо часткового погашення зобов`язань за кредитним договором;
- у п. 2 прохальної частини позовної заяви невірно зазначено найменування відповідача;
- відсутні належні докази надіслання відповідачеві копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Позивачем ухвалу суду отримано 08.11.2019, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення.
19.11.2019 на адресу суду надійшла заява позивача про усунення недоліків позовної заяви, до якої додано докази надіслання відповідачу ТОВ "Тірсервіс-Миколаїв" копії позовної заяви та доданих до неї документів на адресу: 61057, Харківська область, м. Харків, вул. Чернишевська, 13.
Стосовно вимог ухвали суду щодо надання доказів часткового погашення зобов`язань за кредитним договором позивачем зазначено з посиланням на п. 5.6 Положення про організацію бухгалтерського обліку та звітності в банках України, затвердженого постановою Правління НБУ від 30.12.1998 №566 (зі змінами та доповненнями) та правову позицію Вищого господарського суду України, викладену у постанові від 06.04.2017 у справі № 905/2009/15, що надання позивачем відповідної виписки по рахунку позичальника та розрахунку заборгованості є належним доказом щодо підтвердження видачі кредиту та факту укладення та користування кредитними коштами.
Ухвалою суду від 25.11.2019 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі №915/2185/19, постановлено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з повідомленням сторін, судове засідання з розгляду справи по суті призначено на 23.12.2019 року, встановлено сторонам процесуальні строки для подання до суду заяв по суті справи.
Ухвалою суду від 23.12.2019 року, яку внесено до протоколу судового засідання, судове засідання у справі відкладено на 22.01.2020 року.
Сторони явку повноважних представників у судове засідання не забезпечили, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином ухвалою суду від 23.12.2019 року.
Відповідачі своїм правом у визначений судом строк на подання відзиву на позов, оформленого згідно вимог ст. 165 ГПК України разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідачів, не скористалися.
Відповідно до ч. 9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до ч. 1 ст. 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті.
22.01.2020 року судом оголошено вступну та резолютивну частини рішення.
Розглянувши матеріали справи, дослідивши та оцінивши усі подані у справу докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд встановив наступне.
26.09.2018 року між Акціонерним товариством "Райффайзен Банк Аваль" (кредитор, позивач) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Тірсервіс-Миколаїв" (позичальник, відповідач-1) укладено кредитний договір №011/46839/451365 (далі - Кредитний договір), відповідно п. 1.1 якого кредитор зобов`язується надати позичальнику кредитні кошти (надалі - кредит) в формі невідновлювальної кредитної лінії з лімітом кредитування в сумі 500 000,00 грн. (далі - ліміт), а позичальник зобов`язується використати кредит за цільовим призначенням, повернути кредитору суму кредиту, сплатити проценти за користування кредитом та комісії, а також виконати інші зобов`язання, визначені Договором (а.с. 10-15).
Кредитний договір містить наступні визначення термінів:
Базисний пункт - значення, що дорівнює одній сотій частині одного процента.
Банківський день - робочий день кредитора, протягом якого приймаються документи клієнтів на переказ і документи на відкликання та здійснюється їх оброблення, передавання і виконання.
Графік - графік погашення заборгованості за кредитом та сплати процентів (Додаток 1 до Договору).
Договори забезпечення - договори поруки та інші правочини, укладення яких здійснюється з метою забезпечення виконання зобов`язань позичальника перед кредитором за Договором.
Заборонені операції - операції та/або дії: 1) заборонені/обмежені згідно з санкціями України на підставі Закону України "Про санкції"; 2) прямо або опосередковано пов`язані із видами діяльності, забороненими/обмеженими відповідно до рішень уповноважених міжнародних органів та окремих держав (зокрема, Ради Безпеки ООН та її комітетів, ЄС, США тощо), політики банку та групи Райффайзен; 3) пов`язані з проведенням операцій з або на користь осіб, щодо яких застосовані міжнародні санкції відповідно до рішень уповноважених міжнародних органів та окремих держав, політики Банку та групи Райффайзен (надалі- санкціоновані особи); 4) що мають ознаки ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу та/або можуть призвести до порушення або до здійснення ризикової діяльності. Інформація про Заборонені операції розміщується на веб-сторінці Банку в мережі Інтернет (http://www.aval.ua).
Невідновлювальна кредитна лінія - форма видачі кредиту частинами (траншами), при якій після отримання позичальником повної суми ліміту кредитування подальше надання кредитних коштів припиняється незалежно від фактичної суми заборгованості за кредитом протягом строку дії Договору.
Погашення заборгованості - зарахування грошових коштів на рахунки, визначені в порядку та на умовах Договору, призначені для погашення заборгованості за кредитом, сплати процентів, комісій, пені, штрафу та інших платежів, передбачених Договором, в т.ч. відшкодування витрат та збитків кредитора у випадках, передбачених Договором, Договорами забезпечення та/або законодавством України, пов`язаних з порушенням позичальником умов Договору.
Поточний рахунок - поточний рахунок позичальника № НОМЕР_2 , відкритий в АТ "Райффайзен Банк Аваль", код банку 380805.
Поручитель - особа, яка уклала з кредитором договір поруки з метою забезпечення належного виконання позичальником своїх зобов`язань за Договором.
Рахунок погашення - рахунок № НОМЕР_3 , відкритий в АТ "Райффайзен Банк Аваль", код банку 380805. Рахунок погашення може змінюватись кредитором самостійно.
Тарифи - затверджені кредитором тарифи для клієнтів малого та мікробізнесу, що визначають перелік послуг із обслуговування кредитних операцій із зазначенням розміру комісійних винагород (комісії) за них (якщо інший розмір тарифів не визначений угодою сторін). Кредитор самостійно встановлює тарифи та визначає періодичність їх встановлення, про що повідомляє позичальника шляхом вкладання встановлених тарифів в абонентські скриньки позичальника в кредитора або іншим узгодженим сторонами способом. Підписанням Договору позичальник підтверджує, що він ознайомлений та згоден із тарифами кредитора, чинними на дату укладення Договору.
Відповідно до п. 1.2 Кредитного договору кінцевий термін надання кредиту - 26.10.2018 року - становить останній день, коли позичальник може звернутися до кредитора з метою отримання Кредиту.
Відповідно до п. 1.3 Кредитного договору кінцевий термін погашення Кредиту - 26.09.2020 року, або інша дата, визначена відповідно до пункту 5.4 або статті 8 Договору (останній день строку користування кредитом, до закінчення якого позичальник зобов`язаний здійснити погашення заборгованості за Договором в повному обсязі).
Відповідно до п. 2.1 Кредитного договору протягом всього строку фактичного користування кредитом (в т.ч. після настання кінцевого терміну погашення кредиту) позичальник зобов`язаний щомісяця сплачувати кредитору проценти, сума яких розраховується на основі фіксованої процентної ставки в розмірі 30% річних. Розмір процентної ставки може змінюватися в порядку та випадках, передбачених цим Договором.
Відповідно до п. 2.2 Кредитного договору нарахування процентів за кредитом здійснюється виходячи із фактичної кількості днів у місяці та році. Проценти нараховуються щоденно на залишок фактичної заборгованості за кредитом (в т.ч. простроченої) протягом всього строку користування кредитом. При розрахунку процентів враховується день надання кредиту (траншу) та не враховується день погашення кредиту в повному обсязі.
Відповідно до п. 3.1 Кредитного договору обов`язковими умовами надання позичальнику кредиту або його частини (траншу) є:
3.1.1 сплата позичальником комісії, зазначеної в підпункті 2.6.1 Договору:
3.1.2 укладання договорів забезпечення відповідно до умов статті 4 Договору;
3.1.3 наявність поточного рахунку;
3.1.4 надання кредитору письмової заяви позичальника про надання кредиту (траншу) за формою, встановленою кредитором, із зазначенням цільового використання, не пізніше кінцевого терміну надання кредиту та за умови, що сума запитаного кредиту, зазначена в заяві не перевищує розмір невикористаного ліміту;
3.1.5 підписання Графіку;
3.1.6 відсутність обставин Дефолту.
Відповідно до п. 3.2 Кредитного договору на умовах Договору після виконання позичальником обов`язкових умов, зазначених в пункті 3.1 Договору, на підставі письмової заяви позичальника про надання кредиту (траншу), кредитор зобов`язується в межах ліміту надати кредит (транш) шляхом безготівкового перерахування кредитних коштів з позичкового рахунку на поточний рахунок позичальника, відкритий в банку, для подальшого використання згідно з цільовим призначенням.
Відповідно до п. 3.6 Кредитного договору в день укладення Договору сторони укладають графік із розрахунку, що позичальник отримує повну суму ліміту в дату укладання Договору. У разі надання кредиту (траншу) в сумі, меншій ніж зазначено в п. 1.1 Договору, або пізніше дати укладення Договору, графік підлягає викладенню в новій редакції.
Відповідно до п. 5.1 Кредитного договору позичальник зобов`язаний здійснити погашення заборгованості в порядку, визначеному Договором.
Відповідно до п. 5.2 Кредитного договору позичальник здійснює повернення кредиту та сплату процентів щомісячно ануїтетними (однаковими) платежами в розмірах згідно з графіком. Ануїтетний платіж включає в себе повернення частини основної суми кредиту та сплату процентів за його користування.
Відповідно до п. 5.3 Кредитного договору позичальник зобов`язується здійснювати погашення кредиту та процентів ануїтетними платежами у валюті кредиту кожного місяця, 26 числа (надалі - дата платежу), та при погашенні заборгованості за кредитом в повному обсязі. Якщо дата платежу, зазначена у графіку, не є банківським днем, позичальник зобов`язаний здійснити платіж не пізніше останнього банківського дня що передує даті платежу, визначеній у графіку. При простроченні погашення ануїтетного платежу проценти, нараховані на суму простроченої заборгованості за кредитом за період прострочення, підлягають сплаті додатково до сум, передбачених графіком.
Відповідно до п.п. 8.1.3 п. 8.1 Кредитного договору у разі настання обставин дефолту (невиконання або неналежне виконання позичальником своїх зобов`язань за Договором та/або Договором забезпечення, а також інші обставини, які на думку кредитора свідчать про те, що зобов`язання позичальника за Договором, не будуть виконані) кредитор має право на власний розсуд, без необхідності укладення будь-яких додаткових угод/ договорів про зміни вжити один або декілька заходів, зокрема вимагати дострокового повного/часткового погашення заборгованості.
Відповідно до п. 12.1 Кредитного договору Договір вступає в силу з моменту його підписання сторонами і діє до повного виконання ними прийнятих зобов`язань за Договором.
26.09.2018 року сторонами підписано додаток №1 до Кредитного договору - графік погашення заборгованості (а.с. 16).
27.09.2018 року банк перерахував на поточний рахунок позичальника № НОМЕР_2 , відкритий в АТ "Райффайзен Банк Аваль", грошові кошти в сумі 500 000,00 грн., що підтверджується випискою по рахунку за 27.09.2018 року (а.с. 17).
26.09.2018 року Акціонерним товариством "Райффайзен Банк Аваль" як кредитором та громадянином України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , як поручителем укладено договір поруки №122963/46839/328351 (далі - Договір поруки) (а.с. 18-21), відповідно до п. 1.1 якого поручитель зобов`язується відповідати перед кредитором солідарно з позичальником за виконання забезпечених зобов`язань, у тому числі тих, що виникнуть у майбутньому, які випливають з умов Кредитного договору, за умовами якого позичальник зобов`язаний:
1.1.1 повернути кредит в розмірі 500 000,00 грн. (далі - кредит), в порядку, передбаченому Кредитним договором, не пізніше 26.09.2020 року, або іншої дати, визначеної відповідно до умов Кредитного договору;
1.1.2 сплатити проценти за користування кредитом в розмірі 30,00% річних або в будь-якому іншому розмірі, зміненому відповідно до умов Кредитного договору, у т.ч. на підставі додаткових угод до нього, укладених після небуття чинності цим Договором;
1.1.3 сплатити комісії в розмірах, передбачених Кредитним договором;
1.1.4 сплатити пені, штрафи, передбачені Кредитним договором, а також відшкодувати витрати та збитки кредитора, пов`язані з неналежним виконанням позичальником умов Кредитного договору.
Договір поруки містить наступні визначення термінів:
Банківський день - робочий день кредитора, протягом якого приймаються документи клієнтів на переказ і документи на відкликання та здійснюється їх оброблення, передавання і виконання.
Позичальник (боржник) - Товариство з обмеженою відповідальністю "Тірсервіс-Миколаїв", код ЄДРПОУ 40672794.
Забезпечені зобов`язання - всі та окремі зобов`язання позичальника перед Кредитором, що випливають з умов Кредитного договору, щодо повернення суми кредиту, сплати процентів за користування кредитом, сплати комісій, пені, штрафів та інших платежів, у т.ч. відшкодування витрат та збитків кредитора, пов`язаних з належним та неналежним виконанням позичальником умов Кредитного договору.
Кредитний договір - Кредитний договір №011/46839/451365 від 26.09.2018 року, який укладений між позичальником та кредитором, із змінами і доповненнями до нього, що внесені та можуть бути внесені у майбутньому.
Вимога - письмовий документ, який направляється кредитором поручителю та містить вимогу про виконання поручителем порушених забезпечених зобов`язань, їх зміст, розмір та валюту на дату складання вимоги, а також платіжні реквізити для перерахування поручителем грошових коштів з метою виконання забезпечених зобов`язань. Єдиною підставою для визначення кредитором у вимозі розміру забезпечених зобов`язань, що підлягають виконанню поручителем, є дані аналітичного обліку та рахунки, що ведуться установою кредитора для визначення грошових зобов`язань позичальника перед кредитором за Кредитним договором.
Погашення - зарахування на рахунки кредитора грошових коштів в сумах, достатніх для повного виконання зобов`язань позичальника та/або інших зобов`язань поручителя за цим договором.
Відповідно до п. 1.2 Договору поруки поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і позичальник, в порядку та строки, визначені Кредитним договором, у тому числі, при виникненні підстав для дострокового повного/часткового виконання забезпечених зобов`язань.
Відповідно до п. 2.1 Договору поруки у випадку повного або часткового невиконання (неналежного виконання) позичальником всіх або окремих забезпечених зобов`язань, поручитель та позичальник відповідають перед кредитором як солідарні боржники. У випадку повного або часткового невиконання (неналежного виконання) позичальником всіх або окремих забезпечених зобов`язань в порядку та строки, встановлені Кредитним договором, кредитор набуває право вимоги до поручителя щодо сплати заборгованості за порушеними забезпеченими зобов`язаннями.
Відповідно до п. 2.2 Договору поруки поручитель зобов`язується здійснити виконання порушених забезпечених зобов`язань протягом 10 банківських днів з дати отримання вимоги від кредитора та в обсязі, зазначеному в такій вимозі. Вимога кредитора є єдиним та достатнім доказом настання підстав для виконання поручителем забезпечених зобов`язань в розмірі, визначеному кредитором у вимозі.
Відповідно до п. 7.2 Договору поруки цей договір вступає в силу з моменту його підписання сторонами і скріплення печаткою кредитора. Строк поруки, що встановлена договором, за кожним забезпеченим зобов`язанням становить 5 років від дня закінчення строку/настання терміну виконання відповідного забезпеченого зобов`язання. Порука для відповідного забезпеченого зобов`язання не припиняється після закінчення цього строку у разі, якщо кредитор у межах цього строку пред`явив вимогу до поручителя. Сторони погодили, що строк поруки для забезпечених зобов`язань, виконання яких здійснюється частинами, обчислюється окремо по кожній його частині, починаючи від дня закінчення строку/настання терміну виконання відповідної частини такого забезпеченого зобов`язання.
Згідно наданого позивачем розрахунку заборгованості (а.с. 9), станом на 27.08.2019 року заборгованість позичальника перед банком за Кредитним договором складає: 443 014,19 грн., в тому числі:
заборгованості за кредитом у розмірі - 400 325,30 грн., в тому числі прострочена заборгованість за кредитом складає 94 011,95 грн.;
заборгованості за відсотками у розмірі - 42 688,89 грн., в тому числі прострочена заборгованість за відсотками у розмірі 42 359,86 грн.
16.07.2019 року позивач надіслав на адресу позичальника вимогу №114/5-158835 від 12.07.2019 року про дострокове виконання грошових зобов`язань за Кредитним договором (а.с. 22-25), відповідно до якої прострочена заборгованість позичальника перед банком станом на 08.07.2019 року становить: 54936,33 грн. - прострочений кредит, 22288,66 грн. - заборгованість за відсотками; загальна заборгованість по сумі кредиту - 400325,30 грн.
17.07.2019 року позивач надіслав на адресу поручителя вимогу №114/5-158836 від 12.07.2019 року про дострокове виконання грошових зобов`язань за Кредитним договором (а.с. 26-27), відповідно до якої прострочена заборгованість позичальника перед банком станом на 08.07.2019 року становить: 400325,30 грн. - заборгованість по кредиту, в тому числі 54936,33 грн. - прострочена заборгованість по кредиту; 22288,66 грн. - прострочена заборгованість за відсоткам.
Доказів надання відповідей на вимоги або погашення заборгованості суду не надано.
На підставі ст. ст. 11, 202, 509 ЦК України між сторонами на підставі договору виникло господарське зобов`язання, яке в силу ст. ст. 525, 526 ЦК України, ст. 193 ГК України має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог законодавства. Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до ст. 629 ЦК України договір є обов`язковим для виконання сторонами.
Відповідно до ч. 1 ст. 530 ЦК України якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Відповідно до ст.ст. 6, 627 ЦК України сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 1054 ЦК України за кредитним договором банк або інша фінансова установа зобов`язується надати грошові кошти позичальникові у розмірі та умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити відсотки.
Відповідно до частин 1, 2 ст. 554 ЦК України у разі порушення боржником зобов`язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлено додаткову (субсидіарну) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тому ж обсязі, що і боржник, включаючи сплату основного боргу, процентів, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки.
Згідно ч. 1 ст. 1048 ЦК України позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором. Якщо договором не встановлений розмір процентів, їх розмір визначається на рівні облікової ставки Національного банку України. У разі відсутності іншої домовленості сторін проценти виплачуються щомісяця до дня повернення позики.
Згідно з ч.ч. 1, 3 ст. 1049 ЦК України позичальник зобов`язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором. Позика вважається повернутою в момент передання позикодавцеві речей, визначених родовими ознаками, або зарахування грошової суми, що позичалася, на його банківський рахунок.
Згідно ч. 2 ст. 1050 ЦК України якщо договором встановлений обов`язок позичальника повернути позику частинами (з розстроченням), то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася, та сплати процентів, належних йому відповідно до статті 1048 цього Кодексу.
Статтею 1055 ЦК України встановлено, що кредитний договір укладається у письмовій формі.
Відповідно до ст. ст. 610, ч. 1 ст. 612 ЦК України порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання), а боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 611 ЦК України у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом.
Враховуючи викладене, позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
Судовий збір у сумі 6645,21 грн. відповідно до ст. 129 ГПК України слід стягнути з відповідачів на користь позивача, по 3322,61 грн. з кожного.
Керуючись ст.ст. 2, 73, 74, 77, 79, 86, 129, 201, 219, 220, 233, 238, 240, 241, 247-252 Господарського процесуального кодексу України, суд-
В И Р І Ш И В:
1. Позов - задовольнити.
2. Стягнути солідарно з Товариства з обмеженою відповідальністю "Тірсервіс-Миколаїв" (54034, м. Миколаїв, вул. Будівельників, 17; 61057, Харківська область, м. Харків, вул. Чернишевська, 13, код ЄДРПОУ 40672794) та ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ; АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (юридична адреса: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, буд. 9, адреса для листування: 73003, м. Херсон, вул. Ушакова, 53, код ЄДРПОУ 14305909) заборгованість за кредитним договором №011/46839/451365 від 26.09.2018 року в сумі 443 014,19 грн.
3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Тірсервіс-Миколаїв" (54034, м. Миколаїв, вул. Будівельників, 17; 61057, Харківська область, м. Харків, вул. Чернишевська, 13, код ЄДРПОУ 40672794) на користь Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (юридична адреса: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, буд. 9, адреса для листування: 73003, м. Херсон, вул. Ушакова, 53, код ЄДРПОУ 14305909) судовий збір у сумі 3322,61 грн.
4. Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ; АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (юридична адреса: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, буд. 9, адреса для листування: 73003, м. Херсон, вул. Ушакова, 53, код ЄДРПОУ 14305909) судовий збір у сумі 3322,61 грн.
5. Рішення набирає законної сили після закінчення двадцятиденного строку з дати складення повного судового рішення.
6. Рішення може бути оскаржене в порядку, визначеному статтею 256 і підпунктом 17.5 Розділу ХІ "Перехідні положення" Господарського процесуального кодексу України.
Сторони у справі:
позивач : Акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль" (юридична адреса: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, буд. 9, адреса для листування: 73003, м. Херсон, вул. Ушакова, 53, код ЄДРПОУ 14305909)
відповідач 1 : Товариство з обмеженою відповідальністю "Тірсервіс-Миколаїв" (54034, м. Миколаїв, вул. Будівельників, 17; 61057, Харківська область, м. Харків, вул. Чернишевська, 13, код ЄДРПОУ 40672794)
відповідач 2 : ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ; АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ).
Повний текст рішення складено і підписано 27.01.2020.
Суддя В.О. Ржепецький
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2020 |
Оприлюднено | 28.01.2020 |
Номер документу | 87181952 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ржепецький В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні