Вирок
від 29.01.2020 по справі 727/10365/19
ПЕРШОТРАВНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІВЦІВ

Єдиний унікальний номер 727/10365/19

Номер провадження 1-кп/725/257/19

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29.01.2020 року м. Чернівці

Першотравневий районний суд м. Чернівців

в складі:

головуючого судді - ОСОБА_1

за участю:

секретаря судового засідання ОСОБА_2

учасників судового провадження -

прокурора ОСОБА_3 ,

обвинуваченого ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду Першотравневого районного суду м. Чернівці кримінальне провадження № 12019260040000167від 23.01.2019 року за обвинуваченням-

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Чернівці, українця, громадянина України, з неповною вищою освітою, непрацюючого, неодруженого, раніше не судимого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1

- у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 361 ККУкраїни,

В С Т А Н О В И В:

Обвинувачений ОСОБА_4 скоїв кримінальне правопорушення за наступних обставин:

Відповідно до ліцензій на супутниковий вид мовлення серії HP № 00109-м від 18 січня 2008 року, логотип: «ФУТБОЛ 1», та серії HP № 00108-м від 12 березня 2008 року, логотип: «ФУТБОЛ 2», виданих Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення, Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Україна», код ЄДРПОУ 05744121 (далі за текстом - ТОВ «ТРК «Україна») є телерадіоорганізацією, що здійснює супутникове мовлення телевізійних програм та передач телеканалів з логотипами «ФУТБОЛ 1» та «ФУТБОЛ 2».

Телеканали «Футбол 1»/ «Футбол 2» - спеціалізовані телеканали в Україні, присвячені виключно футболу, що транслюють світові, європейські, українські чемпіонати і кубки, матчі збірних, турніри UEFA та FIFA, а також програми власного виробництва. Канали доступні у пакеті оператора платного супутникового телебачення Xtra TV, а також у пакетах кабельних та IPTV операторів в SD та HD-якості.

Так, відповідно до Закону України «Про телекомунікації» телекомунікації (електрозв`язок) - передавання, випромінювання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по радіо, проводових, оптичних або інших електромагнітних системах.

Телекомунікаційна мережа (мережа електрозв`язку) - комплекс технічних засобів телекомунікацій та споруд, призначених для маршрутизації, комутації, передавання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по радіо, проводових, оптичних чи інших електромагнітних системах між кінцевим обладнанням.

ТОВ «ТРК «Україна» створює (комплектує та/або пакетує) телевізійні програми та передачі каналів «Футбол 1»/ «Футбол 2». Сигнал, що містить телевізійні програми та передачі каналів «Футбол 1»/ «Футбол 2» у незакодованому вигляді передається окремим наземним каналом зв`язку до телевежі та до компанії SES Sirius AB.

Таким чином, згідно висновку експертів № 256/16 за результатами проведення комісійного експертного дослідження телекомунікаційних систем (обладнання) та засобів від 28 жовтня 2016 року Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності мережа мовлення ТОВ «ТРК «Україна» є мережею електрозв`язку (телекомунікаційною мережею), оскільки складається з комплексу технічних засобів телекомунікацій та споруд, призначених для маршрутизації, комутації, передавання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по радіо, проводових, оптичних чи інших електромагнітних системах між кінцевим обладнанням.

Відповідно ст.ст. 3, 4 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» ТОВ «ТРК «Україна» виступає володільцем інформації - передач, що транслюються, на телеканалах «ФУТБОЛ 1» та «ФУТБОЛ 2» у кодованому вигляді за допомогою відповідних супутникових мереж електрозв`язку та встановлює порядок доступу до такої інформації, перелік користувачів, їх права стосовно цієї інформації.

Безпосередній технічний захист інформації згідно із ст.ст. 5, 8 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» забезпечується власниками відповідних інформаційно-телекомунікаційних систем, що використовуються під час супутникового мовлення телевізійних каналів «ФУТБОЛ 1» та «ФУТБОЛ 2» із застосуванням засобів криптографічного захисту інформації - систем умовного доступу «Viaccess» та «Irdeto».

Мовлення програм телеканалів «ФУТБОЛ 1» та «ФУТБОЛ 2» здійснюється з використанням криптографічного захисту інформації, тобто використовується вид захисту інформації, що реалізується шляхом перетворення інформації з використанням спеціальних (ключових) даних з метою приховування/відновлення змісту інформації, підтвердження її справжності, цілісності, авторства тощо (ст. 1 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»).

Згідно статті 1 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» несанкціоновані дії щодо інформації в системі - дії, що провадяться з порушенням порядку доступу до цієї інформації, установленого відповідно до законодавства.

Таким чином, дії з підключення пристроїв, використання яких дає можливість здійснювати розшифрування закодованого супутникового сигналу, що містить телевізійні програми та передачі каналів «Футбол 1», «Футбол 2» у спосіб (порядок, шлях, маршрутизація тощо), не передбачений ТОВ «ТРК «Україна», містять ознаки несанкціонованого втручання в роботу мережі ТОВ «ТРК «Україна».

Дій з несанкціонованого втручання в роботу мережі ТОВ «ТРК «Україна», а саме дії з підключення пристроїв, використання яких дає можливість здійснюватирозшифрування закодованогосупутникового сигналу,що міститьтелевізійні програмита передачіканалів Футбол1»,«Футбол 2»у спосіб не передбачений ТОВ «ТРК «Україна», можуть привести до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації з мережі ТОВ «ТРК «Україна» або до порушення встановленого порядку маршрутизації мережі ТОВ «ТРК «Україна».

Отже, дії, внаслідок яких інформація - передачі, що транслюються на телеканалах «ФУТБОЛ 1» та «ФУТБОЛ 2» у кодованому вигляді за допомогою супутникових мереж електрозв`язку - стає відомою чи доступною фізичним та/або юридичним особам, що не мають права доступу до неї, є витоком інформації, у розумінні ст. 1 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

ОСОБА_4 , не являючись суб`єктом підприємницької діяльності, не маючи права (ліцензії) на здійснення такого виду господарської діяльності як демонстрування (публічний показ) програм на телерадіоканалах, розмістив оголошення, за допомогою мережі Інтернет, на Інтернет - сайті «OLX», де в якості контакту залишив свої абонентські номера телефону НОМЕР_1 та НОМЕР_2 , в тексті якого вказавши про здійснення надання платних послуг з реалізації, налаштування та підключення обладнання, яке забезпечує можливість доступу до перегляду споживачем супутникових телевізійних каналів «Футбол 1» та «Футбол 2».

Так, реалізовуючи свій злочинний намір, ОСОБА_4 25.03.2019 близько 19 год. 30 хв., прибувши за адресою: вул. Чернишевського буд. 38 в м. Чернівці, за попередньою домовленістю, використовуючи номер мобільного телефону НОМЕР_3 , переслідуючи корисливу мету особистого збагачення, здійснюючи свій умисел, направлений на протиправний доступ до захищеної інформаційної системи ТОВ «ТРК Україна», діючи без дозволу цього товариства, всупереч ч.1 ст. 4 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», відповідно до якої порядок доступу до інформації, перелік користувачів та їх повноваження стосовно цієї інформації визначаються власником інформації, здійснив несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем ТОВ «ТРК Україна».

ОСОБА_4 , попередньо продемонструвавши покупцю принесене із собою обладнання, а саме: мультимедійну приставку (медіабокс) чорного кольору марки «Х96 mini», MAC адреса: C44EAC1E5DAC в оригінальному упакуванні із комплектацією: дистанційний пульт керування, кабель підключення до телевізору, блок живлення, подовжувач ІЧ-порту, інструкція та інструменти, необхідні для його встановлення, достовірно знаючи про те, що йому не надано компанією-правовласником дозволу на розповсюдження телевізійних каналів шляхом їх ретрансляції чи будь-яким іншим способом або на надання доступу до зазначених телеканалів третім особам, здійснив необхідні дії для його встановлення, приєднавши до телевізора та за допомогою налаштування підключив до мережі «Wi-Fi», після чого здійснив налаштування та налагодив відтворення каналів супутникового зв`язку на телевізор в кількості 787 каналів, серед яких знаходився канал кабельного телебачення «Футбол 2», та в подальшому продемонстрував на екрані телевізора, який знаходився в кімнаті зазначеної квартири, можливість перегляду телевізійних каналів, що призвело до підробки інформації, а саме - спотворення процесу обробки інформації, яка обробляється в мережі електрозв`язку «Футбол 2» та до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації, що виразилось в приманні особами інформації, що не мають на це відповідних прав. Після нього, ОСОБА_4 , отримав від особи-покупця, грошові кошти в сумі 1150 гривень за обладнання та виконану роботу по налаштуванню супутникового телебачення.

Згідно висновку експерта Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України № 29-ІТ від 10.05.2019 за і результатамисудової комп`ютерно-технічноїекспертизи встановлено,що серед встановлених додатків на мультимедійній приставці марки «Х96 mini», MAC адреса: C44EAC1E5DAC наявний додаток «LazyІPTV», у якому наявний один плейлист серед списку каналів якого міститься телеканал «Футбол 2 (sport)».

Отже, ОСОБА_4 , маючи умисел на несанкціоноване втручання в роботу мережі електрозв`язку ТОВ «ТРК «Україна», умисно, володіючи достатнім рівнем технічних та комп`ютерних знань, з метою здійснення несанкціонованого розповсюдження (ретрансляції) телевізійного каналу «ФУТБОЛ 2», що належать ТОВ «ТРК «Україна», усвідомлюючи, що його дії призведуть до підробки, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації і прагнучи цього, маючи умисел на незаконне збагачення, не укладаючи будь-яких договорів щодо отримання дозволу на розповсюдження телевізійного каналу «ФУТБОЛ 2» шляхом його ретрансляції чи будь-яким іншим способом або на надання доступу до зазначених телеканалів третім особам, за допомогою вказаного вище обладнання здійснив несанкціоноване втручання в мережу електрозв`язку, що призвело до підробки та спотворення процесу обробки інформації та витоку інформації ТОВ «ТРК «Україна» до осіб, що не мали права доступу до неї.

Вчинене ОСОБА_4 кримінальне правопорушеннякваліфікується зач.1ст.361 ККУкраїни, як несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв`язку, що призвело до підробки та спотворення процесу обробки інформації.

Окрім цього, ОСОБА_4 , не являючись суб`єктом підприємницької діяльності, не маючи права (ліцензії) на здійснення такого виду господарської діяльності як демонстрування (публічний показ) програм на телерадіоканалах, розмістив оголошення, за допомогою мережі Інтернет, на інтернет - сайті «OLX», де в якості контакту залишив свої абонентські номера телефону НОМЕР_1 та НОМЕР_2 , в тексті якого вказавши про здійснення надання платних послуг з реалізації, налаштування та підключення обладнання, яке забезпечує можливість доступу до перегляду споживачем супутникових телевізійних каналів "Футбол 1" та "Футбол 2".

Так, реалізовуючи свій злочинний намір, ОСОБА_4 15.08.2019 близько 18 год. 00 хв., прибувши за адресою: АДРЕСА_2 , за попередньою домовленістю, використовуючи номер мобільного телефону НОМЕР_4 , переслідуючи корисливу мету особистого збагачення, здійснюючи свій умисел, направлений на протиправний доступ до захищеної інформаційної системи ТОВ «ТРК Україна», діючи без дозволу цього товариства, всупереч ч.1 ст. 4 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», відповідно до якої порядок доступу до інформації, перелік користувачів та їх повноваження стосовно цієї інформації визначаються власником інформації, здійснив несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем ТОВ «ТРК Україна».

ОСОБА_4 , попередньо продемонструвавши покупцю принесене із собою обладнання, а саме: мультимедійну приставку (медіабокс) чорного кольору марки «Х96» mini» MAC адреса: 900EB3044D67 із блоком живлення, пультом дистанційного керування та кабелем підключення до телевізора та інструменти, необхідні для його встановлення, достовірно знаючи про те, що йому не надано компанією-правовласником дозволу на розповсюдження телевізійних каналів шляхом їх ретрансляції чи будь-яким іншим способом або на надання доступу до зазначених телеканалів третім особам, здійснив необхідні дії для його встановлення, приєднавши до телевізора та за допомогою налаштування ресиверу підключив до мережі «Wi-Fi», після чого здійснив налаштування та налагодив відтворення каналів супутникового зв`язку на телевізор, серед яких знаходився канал кабельного телебачення «Футбол 2», та в подальшому продемонстрував на екрані телевізора, який знаходився в кімнаті зазначеної квартири, можливість перегляду телевізійних каналів, що призвело до підробки інформації, а саме - спотворення процесу обробки інформації, яка обробляється в мережі електрозв`язку «Футбол 2» та до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації, що виразилось в отриманні особами інформації, що не мають на це відповідних прав. Після цього, ОСОБА_4 , отримав від особи-покупця, грошові кошти в сумі 900 гривень за обладнання та виконану роботу по налаштуванню супутникового телебачення.

Згідно висновку експерта Чернівецького науково-дослідного експертно-

криміналістичного центру МВС України № 46-ІТ від 23.08.2019 за

результатами комплексної судової комп`ютерно-технічної та телекомунікаційної експертизи встановлено, що серед встановлених додатків на мультимедійній приставці марки «Х96 mini», MAC адреса: 900ЕВ3044Б67 наявний додаток «LazyІPTV», у якому наявний один плейлист під назвою iptvchannels (290)» серед списку каналів якого міститься телеканал «Футбол 2.

Отже, ОСОБА_4 , маючи умисел на несанкціоноване втручання в роботу мережі електрозв`язку ТОВ «ТРК «Україна», умисно, володіючи достатнім рівнем технічних та комп`ютерних знань, з метою здійснення несанкціонованого розповсюдження (ретрансляції) телевізійного каналу ФУТБОЛ 2», що належать ТОВ «ТРК «Україна», усвідомлюючи, що його дії призведуть до підробки, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації і прагнучи цього, маючи умисел на незаконне збагачення, не укладаючи будь-яких договорів щодо отримання дозволу на розповсюдження телевізійного каналу «ФУТБОЛ 2» шляхом його ретрансляції чи будь-яким іншим способом або на надання доступу до зазначених телеканалів третім особам, за допомогою вказаного вище обладнання здійснив несанкціоноване втручання в мережу електрозв`язку, що призвело до підробки та спотворення процесу обробки інформації та витоку інформації ТОВ «ТРК «Україна» до осіб, що не мали права доступу до неї.

Вчинене ОСОБА_4 кримінальнеправопорушення кваліфікуєтьсяза ч.2ст.361 ККУкраїни, як несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв`язку, що призвело до підробки та спотворення процесу обробки інформації, вчинене повторно.

Встановлені судом обставини підтверджуються сукупністю досліджених у судовому засіданні доказів:

Обвинувачений ОСОБА_4 повністю визнав себе винним у скоєнні злочину передбаченого ч. 1, ч. 2 ст. 361 КК України та у судовому засіданні пояснив, що у 2018 році він на Інтернет сайті «olx» розмітив оголошення про виконання робіт з налаштування операційної системи Android. Після новорічних свят, до нього почали звертатись із пропозицією налаштувати підключення телевізійних каналів «Футбол 1» та «Футбол 2». Йому було відомо, що перегляд даних телевізійних каналів не можливий звичайним шляхом. Для перегляду зазначених телевізійних каналів, використовуючи свої технічні знання, він підібрав в мережі Інтернет відповідне програмне забезпечення. Яке завантажив на флеш накопичувач. ІНФОРМАЦІЯ_2 та 15.08.2019 р. в м. Чернівці, він використовуючи свої знання здійснив несанкціоноване втручання в мережу електрозв`язку, у зв`язку з чим приватні особи, отримали доступ до інформації ТОВ «ТРК Україна».

Відповідно до витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань від 23.01.2019 року ОСОБА_4 вчинив кримінальне правопорушення за ч. ч. 1, 2 ст. 361 КК України.

Винуватість обвинуваченого ОСОБА_4 в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні повністю доказана і підтверджується зібраними по справі в порядку ст. ст. 84-86, 91-93 КПК України доказами, дослідження яких відповідно до ст. 349 КПК України за згодою учасників судового розгляду судом визнано недоцільним щодо тих обставин, які ніким не оспорюються і обмежено допитом обвинуваченого та дослідженням документів кримінального провадження, щодо документів кримінального провадження які характеризують особу обвинуваченого. При цьому судом з`ясовано правильність розуміння обвинуваченим обставин щодо недоцільності дослідження доказів, добровільність його позиції, та роз`яснено вимоги ч. 3 ст. 349 КПК України, що у такому випадку він буде позбавлений права оскаржити ці обставини в апеляційному порядку.

Дії ОСОБА_4 вірнокваліфіковані за ч.1ст.361 ККУкраїни, як несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв`язку, що призвело до підробки та спотворення процесу обробки інформації та за ч. 2 ст. 361 КК України, як несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв`язку, що призвело до підробки та спотворення процесу обробки інформації, вчинене повторно.

Відповідно до ст. 66 КК України, суд визнає обставиною, яка пом`якшує покарання обвинуваченого ОСОБА_4 щире каяття.

Обставинами, які обтяжують покарання обвинуваченого ОСОБА_4 відповідно до ст. 67 КК судом не встановлено.

Як особистість ОСОБА_4 характеризується посередньо, не судимий, на обліку у лікаря психіатра та в наркологічному диспансері не перебуває.

При визначенні виду і міри покарання обвинуваченому ОСОБА_4 за кожен злочин окремо, суд враховуєтяжкість вчинених злочинів, відсутність судимості, дані яких характеризують обвинуваченого як особистість та вважає необхідним призначити покарання у виді обмеження волі за ч. 1 ст. 361 КК України та позбавлення волі за ч. 2 ст. 361 КК України.

Враховуючи особу винного, відсутність судимості, відсутність обтяжуючих покарання обставин суд приходить до висновку про можливість виправлення ОСОБА_4 без відбування покарання.

У відповідності до вимог ч.2 ст. 50 КК України покарання має на меті не тільки кару, а й виправлення засуджених, а також запобігання вчиненню нових злочинів як засудженими так і іншими особами.

Відповідно до ч. 1 ст. 55 КК України позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю може бути призначене як основне покарання на строк від двох до п`яти років або як додаткове покарання на строк від одного до трьох років.

Відповідно до п. п. 16, 15 Постанови ПВСУ № 7 від 24.10.2003 року "Про практику призначення судами кримінального покарання" виходячи з того, що додаткові покарання мають важливе значення для запобігання вчиненню нових злочинів як самими засудженими, так і іншими особами, рекомендувати судам при постановленні вироку обговорювати питання про застосування поряд з основним покаранням відповідного додаткового. При цьому треба мати на увазі, що додаткові покарання можуть приєднуватися до будь-яких видів основного покарання, передбачених санкцією статті (санкцією частини статті) Особливої частини КК. Визнавши підсудного винним у вчиненні кількох злочинів, відповідальність за які передбачена різними статтями (частинами статей) КК, суд повинен призначити додаткове покарання окремо за кожний злочин, а потім остаточно визначити його за сукупністю злочинів на підставі ст. 70 КК. Призначення додаткового покарання, як і основного, лише за сукупністю злочинів є неприпустимим.

З урахуванням характеру злочину, вчиненого у зв`язку із заняттям певною діяльністю суд визнає неможливим збереження за ОСОБА_4 права займатись діяльністю пов`язану з торгівлею електронним і телекомунікаційним устаткуванням, а тому приходить до висновку про призначення ОСОБА_4 додаткового покарання у виді позбавлення права займатися певною діяльністю .

Відповідно до ст. 124 КПК України з обвинуваченого на користь держави підлягають стягненню документально підтверджені витрати на залучення експерта в сумі 12089 грн. 37 коп. ( т. 2 а. с. 44, т. 2 а. с. 220, т. 2 а. с. 238, т.3 а. с. 115).

Питання про речові докази підлягають вирішенню в порядку, встановленому ст.100 КПК України.

Керуючись ст. ст.369-371,373-374 КПК України, суд-

УХВАЛИВ:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого:

- ч. 1 ст. 361 КК України та призначити йому покарання у вигляді обмеження волі строком 2 (два) роки з позбавленням права займатись діяльністю пов`язаною з торгівлею електронним і телекомунікаційним устаткуванням строком на 1 (один) рік ,

- ч. 2 ст. 361 КК України та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 (три) роки з позбавленням права займатись діяльністю пов`язаною з торгівлею електронним і телекомунікаційним устаткуванням строком на 2 (два) роки.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, ОСОБА_4 остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі строком 3 (три) роки з позбавленням права займатись діяльністю пов`язаною з торгівлею електронним і телекомунікаційним устаткуванням строком на 2 (два) роки.

На підставіст. 75 КК Українизвільнити ОСОБА_4 від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом 2 (двох) років випробувального терміну не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов`язки передбачені ст. 76 КК України, зокрема періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання, не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Стягнути з ОСОБА_4 , на користь держави витрати на залучення експерта в сумі 12089 грн. 37 коп.

Речові докази: - мультимедійну приставку (медіабокс) чорного кольору марки «Х96 mini», MAC адреса: C44EAC1E5DAC в оригінальному упакуванні із комплектацією: дистанційний пульт керування, кабель підключення до телевізору, блок живлення, подовжувач ІЧ-порту та інструкцію конфіскувати в дохід держави; мультимедійну приставку марки «Х96 mini», MAC адреса: 900ЕВ3044D67 - конфіскувати в дохід держави, грошові кошти в сумі 900 гривень, а саме: купюру номіналом 500 гривень серії СГ6637649 та купюри в кількості 2 штуки номіналом 200 гривень серії ХБ8478582 та УЖ1517803, що упаковані до сейф-пакету INZ1068052 повернути законному власнику ТОВ «Старлайт Діджитал» (ЄДРПОУ 36123396); системний блок чорного кольору із наявним в середині жорстким диском, мобільний телефон марки «Xiaomi Redmi 4x» чорного із вставленими сім-картами НОМЕР_5 та НОМЕР_4 , мобільний телефон марки «Xiaomi Note 4» чорного із вставленими сім-картами НОМЕР_2 та НОМЕР_4 , ноутбук марки «Emachines», с/н LXN890C0020115C1451601, мультимедійну приставку марки «Х96 mini», MAC адреса: 900ЕВ3068D00, мультимедійну приставку марки «Х96 mini», MAC адреса: 900ЕВ3058719, флеш накопичувач чорного кольору марки «Kingston» об`ємом 16 гб. повернути ОСОБА_4 .

Апеляційна скарга на вирок суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Апеляційна скарга подається до Чернівецького Апеляційного суду через Першотравневий районний суд м. Чернівці.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не буде подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не буде скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку суду.

Копія вироку негайно після його проголошення вручається засудженому та прокурору.

Копія вироку суду не пізніше наступного дня після ухвалення надсилається учаснику судового провадження, який не був присутнім в судовому засіданні.

Суддя Першотравневого

районного суду м.Чернівці ОСОБА_1

СудПершотравневий районний суд м.Чернівців
Дата ухвалення рішення29.01.2020
Оприлюднено06.02.2023
Номер документу87262624
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

Судовий реєстр по справі —727/10365/19

Ухвала від 11.02.2022

Кримінальне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

Ухвала від 17.04.2020

Кримінальне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

Вирок від 29.01.2020

Кримінальне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

Ухвала від 20.11.2019

Кримінальне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

Ухвала від 29.10.2019

Кримінальне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

Ухвала від 28.10.2019

Кримінальне

Чернівецький апеляційний суд

Потоцький В. П.

Ухвала від 22.10.2019

Кримінальне

Шевченківський районний суд м. Чернівців

Смотрицький В. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні