Ухвала
від 06.02.2020 по справі 1-74
СВАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 1-74

УХВАЛА

іменем України

06 лютого 2020 року

Сватівський районний суд Луганської області у складі:

головуючого судді: Половинки В.О.

за участю секретаря: Концур А.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Сватове цивільну справу за заявою Публічного акціонерного товариства РОДОВІД БАНК про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред`явлення виконавчого документа,

в с т а н о в и в :

Представник Публічного акціонерного товариства РОДОВІД БАНК звернувся до суду із заявою про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред`явлення виконавчого документа у справі цивільній справі №1-74 виданого Ленінським районним судом м.Луганськ про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за кредитним договором на користь АТ РОДОВІД БАНК у розмірі 11 361, 02 грн.

В заяві про видачу дублікату виконавчого листа заявник просить видати дублікат виконавчого листа по даній справі та поновити строк його пред`явлення до виконання у зв`язку з тим, що оригінал виконавчого листа було втрачено, на примусовому виконанні в державній виконавчій службі виконавчий лист не перебуває.

Для розгляду питання про видачу дубліката виконавчого листа, в судове засідання були викликані сторони. Сторони в судове засідання не з`явились, не повідомивши суд про причини неявки. Неявка сторін не є перешкодою для розгляду заяви про видачу дубліката виконавчого листа.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява не підлягає задоволенню, з наступних підстав.

22.08.2019 року заявник звернувся із заявою про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред`явлення виконавчого документа у справі цивільній справі №1-74 виданого Ленінським районним судом м. Луганськ про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за кредитним договором на користь АТ РОДОВІД БАНК у розмірі 11 361, 02 грн. Ухвалою суду від 10.09.2019 року справу було зупинено та ініційовано відновлення втраченого судового провадження. 09.12.2019 року у відновленні втраченого судового провадження було відмовлено.

Відповідно до п.17.4 Розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України, у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред`явлення виконавчого документа до виконання.

Враховуючи вищевикладене, оскільки втрачене судове провадження не відновлено, то суд не вбачає підстав для видачі дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред`явлення виконавчого документау справі цивільній справі №1-74.

Керуючись ст. 433, Перехідними положеннями Розділу ХІІІ ЦПК України, суд, -

постановив:

В задоволенні заяви Публічного акціонерного товариства РОДОВІД БАНК про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред`явлення виконавчого документа - відмовити.

Ухвала може бути оскаржена до Луганського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення.

Суддя: В.О.Половинка

СудСватівський районний суд Луганської області
Дата ухвалення рішення06.02.2020
Оприлюднено07.02.2020
Номер документу87403918
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —1-74

Ухвала від 05.11.2020

Кримінальне

Одеський апеляційний суд

Журавльов О. Г.

Ухвала від 05.11.2020

Кримінальне

Одеський апеляційний суд

Журавльов О. Г.

Ухвала від 22.09.2020

Кримінальне

Одеський апеляційний суд

Журавльов О. Г.

Ухвала від 17.07.2020

Кримінальне

Одеський апеляційний суд

Журавльов О. Г.

Постанова від 17.04.2020

Кримінальне

Саратський районний суд Одеської області

Бучацька А. І.

Ухвала від 06.02.2020

Цивільне

Сватівський районний суд Луганської області

Половинка В. О.

Ухвала від 06.02.2020

Цивільне

Сватівський районний суд Луганської області

Половинка В. О.

Ухвала від 09.01.2020

Цивільне

Сватівський районний суд Луганської області

Половинка В. О.

Ухвала від 09.01.2020

Цивільне

Сватівський районний суд Луганської області

Половинка В. О.

Ухвала від 09.12.2019

Цивільне

Сватівський районний суд Луганської області

Половинка В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні