Ухвала
від 07.02.2020 по справі 925/1561/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

07 лютого 2020 року м. Черкаси справа № 925/1561/19

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Спаських Н.М., із секретарем судового засідання Буднік А.М., за участі представників сторін:

від позивача: Крутько М.Д. - адвокат за довіреністю;

від відповідача: не з`явився;

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Інкуба" (с. Петрушки, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область) до товариства з обмеженою відповідальністю " М"ясопромторг" (м. Черкаси) про стягнення 340 376,40 грн.

ВСТАНОВИВ:

Заявлено позов про стягнення з відповідача заборгованості в сумі 340 376,40 на підставі контракту на постачання добових курчат - бройлерів № 2510/19 від 25.10.2019, укладеного між сторонами у справі.

Справа розглядається за правилами загального позовного провадження. Триває підготовче провадження до 29 лютого 2020.

Сторони належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, але відповідач явку свого представника в засідання не забезпечив, що не перешкоджає суду проводити розгляд справи.

Відзив на позов суду не подано.

Представник позивача повідомив про те, що відповідач вживає заходи до сплати заборгованості.

Додаткові клопотання у справу, які слід вирішити в підготовчому провадженні в порядку ст. 182 ГПК України, сторонами суду станом на час проведення засідання не подані, як і додаткові докази з клопотанням про їх приєднання до справи.

Жодна із сторін не просить суд продовжити строк підготовчого провадження у справі, доказів примирення в справу не подано.

У відповідності до ч. 4 ст. 13 ГПК України кожна сторона несе ризик настання наслідків пов`язаних із вчиненням чи не вчиненням нею процесуальних дій.

Суд також вказує, що на стадії розгляду справи по суті в порядку ст. 207 ГПК України будуть вирішуватися заяви та клопотання сторін, які з поважних причин не були подані на стадії підготовчого провадження.

Тому провадження у справі можливо закрити та призначити її до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись п. 3) ч. 2 ст. 185 ГПК України, суд-

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити розгляд справи по суті.

Засідання у справі призначити на 12 год. 00 хв. 20 лютого 2020 року. Засідання провести в приміщенні Господарського суду Черкаської області, м. Черкаси, бул. Шевченка, 307.

Повідомити сторони про час і дату призначення наступного засідання у справі. Явку в засідання повноважних представників сторін визнати не обов`язковою.

Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення.

Суддя Н.М. Спаських

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення07.02.2020
Оприлюднено10.02.2020
Номер документу87426589
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/1561/19

Ухвала від 20.02.2020

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Спаських Н.М.

Ухвала від 07.02.2020

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Спаських Н.М.

Ухвала від 29.12.2019

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Спаських Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні