Справа № 355/1352/19
Провадження № 2-во/355/3/20
У Х В А Л А
про виправлення описки в судовому рішенні
11 лютого 2020 року розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду с. Баришівка заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі суду від 18.10.2019 року про затвердження мирової угоди за первісним позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона №12 про визнання права власності на майно та за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона №12 до ОСОБА_1 про стягнення орендної плати, витребування майна, усунення перешкод у користуванні власністю та визнання права власності на нерухоме майно, -
ВСТАНОВИВ:
18 жовтня 2019 року Баришівським районним судом Київської області було затверджено мирову угоду між сторонами по справі за первісним позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона №12 про визнання права власності на майно та за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона №12 до ОСОБА_1 про стягнення орендної плати, витребування майна, усунення перешкод у користуванні власністю та визнання права власності на нерухоме майно.
31.01.2020 року за вх. №651 до Баришівського районного суду Київської області надійшла заява ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі суду від 18.10.2019 року, оскільки в резолютивній частині ухвали не вказано марку, модель, рік випуску, а також ідентифікаційних номерів їх складових частин з метою встановлення транспортного засобу, що унеможливлює виконання ухвали суду.
Сторони в судове засідання не з`явились, про час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст.269 ЦПК України неявка сторін не перешкоджає розгляду питання про виправлення описки.
Виходячи із вищенаведеного, описка - це зроблена судом механічна, мимовільна, випадкова, тощо, граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу, і в жодному випадку, не може свідчити про необізнаність суду у нормах процесуального права; крім цього, не позбавляє права сторону провадження на оскарження такої ухвали. Суд може виправити лише ті описки в судовому рішенні, які сам допустив.
Відповідно до ч. 4 ст. 207 ЦПК України, укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди.
Оскільки ухвала суду відповідає тексту мирової угоди, укладеної між ОСОБА_2 до Товариством з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона №12 , то підстав для задоволення заяви про виправлення описки в ухвалі суду немає.
Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 269, 432 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі суду від 18.10.2019 року про затвердження мирової угоди за первісним позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона №12 про визнання права власності на майно та за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона №12 до ОСОБА_1 про стягнення орендної плати, витребування майна, усунення перешкод у користуванні власністю та визнання права власності на нерухоме майно, відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя Баришівського районного суду К. В. Коваленко
Суд | Баришівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 11.02.2020 |
Оприлюднено | 12.02.2020 |
Номер документу | 87493389 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Баришівський районний суд Київської області
Коваленко К. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні