ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 686/29994/19

Провадження № 2/686/1277/20

УХВАЛА

03 лютого 2020 року

Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області розглянувши у матеріали цивільної справи за позовом публічного акціонерного товариства Національна акціонерна страхова компанія Оранта до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в порядку регресу,

встановив:

ПАТ Національна акціонерна страхова компанія Оранта звернулось до суду із позовом до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в порядку регресу.

Суддею встановлено, що відповідач по справі - ОСОБА_1 зареєстр. за адресою АДРЕСА_1 .

Відповідно до ч. 1 ст. 27 Цивільного процесуального кодексу позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 31 Цивільного процесуального кодексу України, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Відповідно до п. 6 постанови Пленуму Верховного суду України № 2 від 2009 року "Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції", якщо після відкриття провадження у справі і до початку судового розгляду виявилося, що заяву було прийнято з порушенням правил підсудності суд ухвалою суду передає справу на розгляд іншому суду.

Суд приходить до висновку, що дану цивільну справу слід передати до Дунаєвецького районного суду Хмельницької області.

Керуючись ст. ст. 27, 31 Цивільного процесуального кодексу України, суд

ухвалив:

Передати цивільну справу №686/29994/19 за позовом Національна акціонерна страхова компанія Оранта до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в порядку регресу до Дунаєвецького районного суду Хмельницької області.

Апеляційна скарга на ухвалу суду - протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Логінова С.М.

Зареєстровано 14.02.2020
Оприлюднено 17.02.2020
Дата набрання законної сили 03.02.2020

Судовий реєстр по справі 686/29994/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 01.04.2020 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області Цивільне
Рішення від 01.04.2020 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 02.03.2020 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області Цивільне
Ухвала від 03.02.2020 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону