Справа № 278/1517/19
У Х В А Л А
Іменем України
13 лютого 2020 року, Житомирський районний суд Житомирської області в складі:
головуючого судді - Зубчук І.В.
секретаря с/з - Талавєр Т.Ю.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м.Житомирі цивільну справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного багатопрофільного підприємства ПАСАТ про визнання права власності на корпоративні права подружжя та їх поділ, -
В С Т А Н О В И В :
В червні 2019 року позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом, в якому зазначає, що перебувала в зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Під час шлюбу спільними коштами подружжя нажило майно, до якого також входить приватного багатопрофільного підприємства ПАСАТ . Після розірвання шлюбу сторони не дійшли згоди щодо поділу майна, що стало підставою для звернення до суду з даним позовом.
13 лютого 2020 року від ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та директора ПБП ПАСАТ в особі директора Поліщука В.В. надійшла мирова угода, яку вони просять затвердити та закрити провадження у справі.
Позивач ОСОБА_1 подала до суду заяву про розгляд заяви про укладення мирової угоди без її участі, просить затвердити мирову угоду та закрити провадження у справі.
Відповідач ОСОБА_2 та його представник подали до суду заяву про розгляд заяви про укладення мирової угоди без їх участі, просять затвердити мирову угоду та закрити провадження у справі.
Суд, дослідивши мирову угоду та матеріали справи, вважає, що клопотання сторін підлягає задоволенню, оскільки умови мирової угоди не порушують прав та інтересів сторін, інших осіб і не суперечать вимогам закону.
Згідно із ч.ч.1, 2 ст.207 ЦПК України , мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.
Як вбачається з поданої спільної заяви, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та директора ПБП ПАСАТ в особі директора Поліщука В.В. уклали мирову угоду, що стосується лише їх прав та обов`язків, умови якої не порушують прав третіх осіб.
З урахуванням викладеного та вимог діючого законодавства, суд вважає, що мирова угода, яка укладена між сторонами відповідає вимогам діючого законодавства може бути затверджена судом в установленому порядку.
Відповідно до ч.3 ст.207 ЦПК України, до ухвалення судового рішення у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз`яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії.
Згідно із ч.4 ст.207 ЦПК України укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.
Враховуючи те, що мирова угода, укладена сторонами, не суперечить діючому законодавству, укладена в інтересах обох сторін, які подали відповідну заяву, виконання сторонами умов мирової угоди не порушує інтересів інших осіб, суд вважає за можливе її затвердити, при цьому закривши провадження у справі.
Мирова угода долучена до матеріалів справи.
Керуючись ст.ст. 207, 208, 255, 256, 260, 352-355 ЦПК України , суд, -
У Х В А Л И В :
У цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного багатопрофільного підприємства ПАСАТ про визнання права власності на корпоративні права подружжя та їх поділ затвердити мирову угоду, укладену 13 лютого 2020 року між Сторонами: ОСОБА_1 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 (надалі Позивач), ОСОБА_2 (зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_2 (надалі Відповідач 1) та приватним багатопрофільним підприємством ПАСАТ (адреса: м.Житомир, проспект Незалежності, 55, к.2, ЄДРПОУ 13566430), про визнання права власності на корпоративні права подружжя та їх поділ наступним чином:
1.Сторони визнають право ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на прибуток ПБП ПАСАТ ;
2.Сторони визнають за ОСОБА_1 право на 30% та за ОСОБА_2 право на 70% на прибуток ПБП ПАСАТ ;
3.Сторони погоджуються, що ПБП ПАСАТ , сплачуватиме на користь ОСОБА_1 30% від прибутку ПБП ПАСАТ щоквартально, починаючи з моменту набрання ухвали суду про затвердження даної мирової угоди у справі №2781517/19 законної сили до дати внесення в Єдиний державний реєстр запису щодо припинення діяльності юридичної особи ПБП ПАСАТ або смерті ОСОБА_1 ;
4.Сторони погоджуються, що виплати ПБП ПАСАТ в розмірі 30% від прибутку підприємства здійснюватимуться щоквартально, що п`ятнадцятого числа місяці, що слідує за звітним кварталом, шляхом перерахунку безготівкових коштів на банківський картковий рахунок ОСОБА_1 за реквізитами: Найменування банку: АТ КБ ПриватБанк , МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570, р/р НОМЕР_3 ;
5.Сторони погоджуються та розуміють, що ПБП ПАСАТ подає Декларацію про податок на прибуток підприємства один раз на рік, тому щоквартальні виплати 30% від прибутку підприємства на користь ОСОБА_1 носять орієнтовний характер та будуть коригуватись (змінюватись) як в бік збільшення, так і в бік зменшення один раз один раз на рік після закінчення звітного року та подання підприємством відповідної Декларації до фіскальних органів;
6.Сторони домовились, що сума чистого прибутку ПБП ПАСАТ , з якого ОСОБА_1 здійснюється після відрахування на користь держави всіх податкових зобов`язань (18% податку на прибуток) та зборів;
7.Підписанням мирової угоди Сторони підтверджують відсутність претензій щодо сплати відсотків з прибутку ПБП ПАСАТ за період, що передує її підписанню (укладенню) та даті затвердження даної мирової угоди судом;
8.Сторони підтверджують, що майно, яке знаходиться на балансі ПБП ПАСАТ та (або) перебуває у власності підприємства, належить виключно ПБП ПАСАТ (є власністю підприємства);
9.Підписанням мирової угоди Сторони підтверджують та розуміють, що ОСОБА_1 не має права втручатись у господарську діяльність підприємства (в тому числі внутрішню та зовнішню економіку);
10.Сторони домовились про розподіл судових витрат у справі №278/1517/19 в рівних частинах між ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ПБП ПАСАТ .
Сторони зобов`язуються сумлінно виконувати умови, передбачені цією мировою угодою.
У разі невиконання сторонами умов мирової угоди вона вважається виконавчим документом.
Сторони підтверджують, що всі викладені умови цієї мирової угоди відповідають їх реальному волевиявленню та інтересам і породжують настання наслідків, зазначених у тексті угоди.
Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного багатопрофільного підприємства ПАСАТ про визнання права власності на корпоративні права подружжя та їх поділ - закрити.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя: І. В. Зубчук
Суд | Житомирський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 13.02.2020 |
Оприлюднено | 17.02.2020 |
Номер документу | 87591784 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Житомирський районний суд Житомирської області
Зубчук І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні