ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МАРІУПОЛЯ

УХВАЛА

Провадження №1-кс/263/1300/2020

Справа №263/1995/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 лютого 2020 року м. Маріуполь

Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Маріуполя Васильченко О.Г., за участю секретаря Чумак К.О., розглянувши матеріали клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУ НП в Донецькій області підполковника поліції Тимофєєвої Я.М. про тимчасовий доступ до речей і документів, по кримінальному провадженню внесеному до ЄРДР за №42019050000000029 від 18.01.2019р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий в ОВС СУ ГУ НП в Донецькій області підполковник поліції Тимофєєва Я.М. звернулася до слідчого судді Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області з клопотанням погодженим з прокурором, про надання тимчасового доступу до документів, а саме реєстраційної справи реєстраційної справи ТОВ УКРМЕРЕЖКОНТАКТ (ЄДРПОУ 40268246),юридична адреса: м. Слов`янськ, вул. Анатолія Солов`яненко, 2А, яка знаходяться в розпорядженні посадових осіб Слов`янської районної державної адміністрації Донецької області, за адресою: м. Слов`янськ, вул. Василівська, 45 з можливістю ознайомлення з її оригіналами та вилученням належним чином завірених копій.

В клопотанні вказано, що в ході досудового розслідування по кримінальному провадженню №42019050000000029 встановлено, що ОСОБА_1 , який є керівником та засновником ТОВ Слов`янський електротехнічний завод (надалі - ТОВ "СЕЗ" ЄДРПОУ 37470196) - підприємства-виробника електротехнічних приладів та механізмів для залізничного транспорту, протягом 2014-2019 років використовуючи підконтрольні йому та його оточенню юридичні особи - ТОВ Промислові інновації України (надалі - ТОВ ПІУ ЄДРПОУ 38801073), ТОВ НПО Укрізолятор (ЄДРПОУ 40069932), ТОВ МТК РейлВей (ЄДРПОУ 40056614), ТОВ Івіса Груп (ЄДРПОУ 40028220), ТОВ "УКРАЇНСЬКІ МЕРЕЖЕВІ КОМУНІКАЦІЇ" (ЄДРПОУ 38672156), ТОВ Компанія Легіон-Енерго (ЄДРПОУ 39481173), ТОВ УКРМЕРЕЖКОНТАКТ (ЄДРПОУ 40268246), ТОВ "АДАМАТ ЛТД" (ЄДРПОУ 41793436), будучи обізнаним про введення заборони на ввезення на територію України товарів, що походять з Російської Федерації, зокрема, обладнання для залізниць або трамвайних колій , організував протиправну схему постачання та продажу на адресу ДП Укрзалізниця та РФ Донецька залізниця , інших регіональних філій, нових, та вживаних під виглядом нових, товарів відповідного призначення, виробниками яких є ООО Симферопольский электротехнический завод (м. Сімферополь, тимчасово окупована територія АРК). Відповідно до інформації, отриманої з відкритих джерел, а саме з державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: -ТОВ УКРМЕРЕЖКОНТАКТ (ЄДРПОУ 40268246),перебуває на обліку у органах ГУ ДПС у Донецькій області (Слов`янсько - Лиманське управління ДПІ у Донецькій області). Реєстраційна справа вказаного підприємства знаходиться у володінні посадових осіб Слов`янської районної державної адміністрації Донецької області. Зважаючи, на те що досудовим розслідуванням встановлено факти підміну товару, який постачається на об`єкти критичної інфраструктури, необхідністю встановлення всіх обставин, що підлягають доказуванню під час досудового розслідування, досягнення всебічного, повного й неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, надання належної правової оцінки діям посадових осіб,як державних підприємств, які укладали зазначені угоди, так й комерційних структур, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей та документів, з можливістю ознайомлення з оригіналами документів та вилученням їх завірених копій, які перебувають у володінні посадових осіб Слов`янської районної державної адміністрації Донецької області, за адресою: м. Слов`янськ, вул. Василівська, 45, а саме до: - реєстраційної справи ТОВ УКРМЕРЕЖКОНТАКТ (ЄДРПОУ 40268246),юридична адреса: м. Слов`янськ, вул. Анатолія Солов`яненко, 2 А. Враховуючи викладене, просять клопотання задовольнити та розгляд даного клопотання провести без виклику представника Слов`янської районної державної адміністрації Донецької області, у володінні якого знаходиться інформація та документи.

Слідчий в судове засідання не з`явився, надав заяву про підтримання клопотання та розгляд клопотання без його участі.

Особа, у володінні якої знаходяться документи, в судове засідання не викликалася, відповідно до вимог ч.2 ст.163 КПК України .

Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв`язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

У зв`язку з вищевикладеними слідчими діями, враховуючи, що іншим шляхом отримати зазначені документи неможливо, та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, слідчий суддя вважає, що необхідно задовольнити клопотання та надати тимчасовий доступ до зазначених документів.

Керуючись ст.ст.131,132,159-164 КПК України, слідчий суддя

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУ НП в Донецькій області підполковника поліції Тимофєєвої Я.М. про тимчасовий доступ до речей і документів, по кримінальному провадженню внесеному до ЄРДР за №42019050000000029 від 18.01.2019р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України - задовольнити.

Надати старшому слідчому в ОВС СУ ГУ НП в Донецькій області підполковнику поліції Тимофєєвій Яні Миколаївні та слідчим ГУ НП в Донецькій області Ємельянову Роману Володимировичу, Осипцю Станіславу Анатолійовичу, Шидловському Віталію Вікторовичу, Кузнецовій Анжелці Вячеславівні, Тарасенку Ігорю Леонідовичу, Крушеницькому Андрію Васильовичу, Приходченко Оксані Володимирівні, Бабкову Станіславу Валерійовичу, Кашлач Марії Анатоліївні, Діденку Сергію Анатолійовичу, Барничу Роману Ярославовичу, Сергєєву Миколі Валерійовичу та/або іншим уповноваженим особам за їх дорученням, тимчасовий доступ до документів, а саме реєстраційної справи реєстраційної справи ТОВ УКРМЕРЕЖКОНТАКТ (ЄДРПОУ 40268246), юридична адреса: м. Слов`янськ, вул. Анатолія Солов`яненко, 2А, яка знаходяться в розпорядженні посадових осіб Слов`янської районної державної адміністрації Донецької області, за адресою: м. Слов`янськ, вул. Василівська, 45 з можливістю ознайомлення з її оригіналами та вилученням належним чином завірених копій.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя О.Г. Васильченко

Дата ухвалення рішення 18.02.2020
Зареєстровано 19.02.2020
Оприлюднено 19.02.2020

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону