Ухвала
від 11.02.2020 по справі б-39/31-07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"11" лютого 2020 р. Справа № Б-39/31-07

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Савченко А.А.

при секретарі судового засідання Зубко Ю.В.

за участю:

учасники у справі про банкрутство не з`явились

розглянувши справу

за заявою Державного підприємства "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України"

до Державного підприємства "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України"

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 24.04.2008 порушено провадження у справі про банкрутство ДП Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я. Юр`єва, введено процедуру розпорядження майном боржника, призначено розпорядником майна боржника Лосєва О.М.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 10.11.2008 затверджено реєстр вимог кредиторів ДП "Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я. Юр`єва.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 01.06.2009 введено процедуру санації боржника.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 15.10.2013 призначено керуючим санацією боржника арбітражного керуючого Кузнєцову О.А.

29.01.2016 у зв`язку з припиненням повноважень судді Дзюби О.А. щодо здійснення ним правосуддя проведено повторний автоматизований розподіл судової справи № Б-39/31-07. Справу призначено до розгляду судді Савченко А.А.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 02.08.2016 затверджено план санації Державного підприємства "Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я. Юр`єва", розроблений керуючим санацією Кузнєцовою О.А. й схвалений комітетом кредиторів боржника 08.05.2015 та 14.03.2016.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 04.07.2017 замінено найменування боржника з державного підприємства "Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України" на державне підприємство "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України".

Ухвалою господарського суду Харківської області від 31.10.2017 призначено справу до розгляду в судовому засіданні на 30.11.2017, зобов`язано керуючого санацією повідомити суд про стан виконання плану санації.

В судових засіданнях неодноразово оголошувалися перерви.

24.10.2019 до суду надійшло клопотання голови комітету кредиторів про продовження процедури санації (вх. № 25579), в якому заявник просив суд продовжити процедуру санації на підставі п. 5 ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвалою господарського суду Харківської області від 07.11.2019 клопотання голови комітету кредиторів про продовження процедури санації прийнято та призначено до розгляду в судовому засіданні на 17.12.2019. Зобов`язано комітет кредиторів надати до суду правове обґрунтування заявленого клопотання, в тому числі щодо строку продовження процедури санації. Зобов`язано Національну академію аграрних наук України надати до суду письмовий відзив на клопотання голови комітету кредиторів про продовження процедури санації та направлених керуючим санацією на узгодження НААН України змін до плану санації (лист від 03.09.2018). Зобов`язано Національну академію аграрних наук України забезпечити явку уповноваженого представника в судове засідання 17.12.2019, з наданням письмових пояснень з приводу подальшої процедури банкрутства ДП "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України". Явку уповноваженого представника Національної академії аграрних наук України в судове засідання 17.12.2019 визнано обов`язковою. Попереджено Національну академію аграрних наук України про відповідальність, передбачену ст. ст. 135, 246 ГПК України, у разі невиконання вимог ухвали суду.

16.12.2019 до суду від керуючого санацією надійшов звіт за період з 15.10.2013 по 16.12.2019, наказ на проведення інвентаризації № 73-в від 15.10.2019 та клопотання про продовження процедури санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва НААН".

17.12.2019 до суду надійшов відзив (вх. № 30593), в якому Національна академія аграрних наук України зазначила, що вважає клопотання комітету кредиторів про продовження процедури санації державного підприємства "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України" необґрунтованим, оскільки чинним законодавством не передбачено можливості продовження строку процедури санації більше ніж на 18 місяців, а план санації боржника було затверджено на три роки до 2019 року, тому відсутні підстави для його продовження.

Також, 17.12.2019 до суду від Національної академії аграрних наук України надійшла заява про закриття провадження у справі (вх. № 30595), в якій Національна академія аграрних наук України просила закрити провадження у справі № Б-39/31-07, посилаючись на те, що пунктом 2 розділу III Закону України "Про визначення таким, що втратив чинність, Закон України "Про перелік об`єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" від 02.10.2019 № 145-IX (що набув чинності 20.10.2019) передбачено, що у справах про банкрутство державних підприємств, у тому числі казенних підприємств, або акціонерних товариств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків, не застосовуються судова процедура санації, крім тих, що задіяні у виконанні державного оборонного замовлення, виробництві, розробленні, модернізації, ремонті, обслуговуванні озброєння та військової техніки, та судова процедура ліквідації, крім тих, що ліквідуються за рішенням власника протягом трьох років з дня набрання чинності цим Законом.

Судове засідання, призначене на 17.12.2019, не відбулося у зв`язку з відпусткою судді Савченко А.А.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 19.12.2019 прийнято клопотання керуючого санацією про продовження процедури санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва НААН" та заяву Національної академії аграрних наук України про закриття провадження у справі (вх. № 30595 від 17.12.2019) до розгляду. Призначено справу, клопотання голови комітету кредиторів про продовження процедури санації клопотання керуючого санацією про продовження процедури санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва НААН" та заяву Національної академії аграрних наук України про закриття провадження у справі (вх.№ 30595 від 17.12.2019) до розгляду в судовому засіданні на "28" січня 2020 р. о(об) 10:30. Зобов`язано Національну академію аграрних наук України до дати проведення судового засідання надати суду докази надсилання заяви про закриття провадження у справі на адресу керуючого санацією та інших учасників у справі про банкрутство (оригінали фіскальних чеків та поштових описів вкладення). Повторно зобов`язано комітет кредиторів надати суду правове обґрунтування клопотання про продовження процедури санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва НААН". Зобов`язано керуючого санацією до дати проведення судового засідання надати суду правове обґрунтування клопотання про продовження процедури санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва НААН"; відзив на заяву Національної академії аграрних наук України про закриття провадження у справі з його правовим та документальним обґрунтуванням; докази надсилання відзиву на адресу Національної академії аграрних наук України та інших учасників у справі про банкрутство (оригінали фіскальних чеків та поштових описів вкладення). Запропоновано комітету кредиторів до дати проведення судового засідання надати суду відзив на заяву Національної академії аграрних наук України про закриття провадження у справі з його правовим та документальним обґрунтуванням; докази надсилання відзиву на адресу Національної академії аграрних наук України та інших учасників у справі про банкрутство (оригінали фіскальних чеків та поштових описів вкладення). Зобов`язано Національну академію аграрних наук України забезпечити явку свого уповноваженого представника в судове засідання 28.01.2020.

В судовому засіданні 28.01.2020 керуючий санацією повідомила, що на засіданні комітету кредиторів було прийнято рішення щодо продовження строку процедури санації, яке вона підтримує, оскільки процедура санації тривала успішно, залишена сума непогашеної кредиторської заборгованості є не надкритичною, проте законодавцем було прийнято відповідний закон.

Представник Національної академії аграрних наук України в судовому засіданні зазначив, що за розрахунками спеціалістів академії, враховуючи майнові активи боржника, реалізація плану санації очікувалась раніше запланованого в плані строку, проте план санації виконано не було, внаслідок чого комітет кредиторів звернувся з клопотанням про продовження строку процедури санації. Але законом не передбачено відповідних підстав продовження строку санації. В подальшому було прийнято зміни до законодавства, якими було заборонено застосування до боржника процедур санації та ліквідації. Враховуючи відсутність правових підстав для продовження строку процедури санації, повинна бути застосована процедура ліквідації, але враховуючи, що законодавець визначив заборону процедури ліквідації, провадження у справі підлягає закриттю.

Представник Харківського обласного центру зайнятості в судовому засіданні зазначила, що в законодавстві існують колізії, оскільки зміни в законодавстві були внесені після введення в даній справі процедури санації, вважає, що процедуру санації необхідно завершити, так як закон зворотної сили не має.

Представник прокуратури в судовому засіданні зазначила, що клопотання про продовження строку процедури санації не підлягає задоволенню, оскільки не надано його правового обґрунтування, а заява НААН України про закриття провадження у справі обґрунтована та підлягає задоволенню, з підстав, зазначених в заяві.

Представник державного органу з питань банкрутства в судовому засіданні зазначила, що з внесенням змін в законодавство, законодавцем чітко визначено заборону застосування до боржника процедури санації, але вважає, що в законодавстві існують колізії.

В судовому засіданні 28.01.2020 постановлено ухвалу про оголошення перерви в судовому засіданні з розгляду справи на "11" лютого 2020 р. о(б) 12:10 год. відповідно до п. 2,3 ст. 216 ГПК України, яку було занесено до протоколу судового засідання від 28.01.2020.

Учасники у справі про банкрутство в призначене судове засідання 11.02.2020 не з`явились, про дату, час та місце проведення судового засідання були повідомлені відповідно до вимог чинного законодавства.

Враховуючи, що неявка учасників судового процесу не перешкоджає розгляду справи, суд вважає за можливе розглянути дану справу за наявними у ній матеріалами.

Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, розглянувши ліквідаційний звіт, суд встановив наступне.

Державне підприємство "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України" (яке є правонаступником державного підприємства "Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України") є державним підприємством. Національна академія аграрних наук України є засновником боржника та органом, уповноваженим управляти державним майном, стосовно підприємства-боржника, у майні якого частка державної власності перевищує п`ятдесят відсотків.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 24.04.2008 порушено провадження у справі про банкрутство ДП Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я. Юр`єва, введено процедуру розпорядження майном боржника, призначено розпорядником майна боржника Лосєва О.М.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 10.11.2008 затверджено реєстр вимог кредиторів ДП "Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я. Юр`єва в кількості 14 кредиторів з загальною сумою грошових вимог та вимог щодо сплати податків та зборів (обов`язкових платежів) в розмірі 4554257,66грн. а саме:

1. Фонд загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в особі Балаклійського районного центру зайнятості - 394563,34грн.

2. Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ХОВ ВД - 79204,77грн.

3. Управління ПФУ в Балаклійському районі - 623164,73грн.

4. ДПІ у Балаклійському районі - 1696005,71грн.

5. Державний комітет України з державного матеріального резерву - 155475,31грн.

6. ВАТ „Ізюмська рай агрохімія" - 4550,46грн.

7. ВАТ „Харківгаз" - 139743,99грн.

8. ДК „Газ України" НАК „Нафтогаз України" - 91704,83грн.

9. ФОП Посохов Василь Михайлович - 44885,24грн.

10. ТОВ „Лео-2007" - 869819,46грн.

11. Балаклійська районн державна лікарня ветеринарної медицини - 9168грн.

12. Балаклійське підприємство теплвих мереж - 38542,8грн.

13. ТОВ НВФ „Хелп-Агро" - 197500грн.

14. ПНВП „Парадіз" - 209929,02грн.

Визнано розмір неустойки та інших штрафних санкцій, які окремо внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів в сумі 265010,38грн.

Затверджено вимоги щодо виплати заробітної плати - 24771,94грн.

Затверджено вимоги щодо виплати аліментів - 47358,94грн.

Також ухвалою господарського суду Харківської області від 10.11.2008 визнано вимоги кредитора - ДК України з державного матеріального резерву в розмірі 233212,96грн.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 01.06.2009 введено процедуру санації боржника.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 15.10.2013 призначено керуючим санацією боржника арбітражного керуючого Кузнєцову О.А.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 02.08.2016 затверджено план санації Державного підприємства "Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я. Юр`єва", розроблений керуючим санацією Кузнєцовою О.А. й схвалений комітетом кредиторів боржника 08.05.2015 та 14.03.2016.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 04.07.2017 замінено найменування боржника з державного підприємства "Дослідне господарство "Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України" на державне підприємство "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України".

Відповідно до ч. 6 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

21 жовтня 2019 року введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства. Частиною 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Оскільки провадження у справі №Б-39/31-07 перебуває на стадії санації, введеної ухвалою господарського суду Харківської області від 01.06.2009, при розгляді даної справи суд керується нормами Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", в редакції Закону України №2343-ХІІ від 14.05.1992р. (далі - Закон про банкрутство).

Як свідчать матеріали справи, ухвалою суду від 02.08.2016 затверджено план санації Державного підприємства "Дослідне господарство „Червоний Жовтень" Інституту рослинництва імені В.Я. Юр`єва" (правонаступником якого є ДП "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України").

За планом санації, з урахуванням внесених до нього змін, визначено період його реалізації з 2016 року по 2019 рік (три роки).

У зв`язку із закінченням терміну реалізації плану санації, керуючим санацією було розроблено зміни до плану санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва НААН України", які було надіслано для погодження до Національної академії аграрних наук України.

Національна академія аграрних наук України надала відповідні зауваження до проекту змін до плану санації ДП "ДГ "Аграрне", однак, з тверджень НААН України, доопрацьованого проекту змін до плану санації надано не було.

09 жовтня 2019 року на засіданні комітету кредиторів ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва НААН України" було прийнято рішення продовжити процедуру санації ДП "ДГ "Аграрне".

24 жовтня 2019 року голова комітету кредиторів звернувся до суду з клопотанням про продовження процедури санації (вх. № 25579), в якому просив суд продовжити процедуру санації на підставі п. 5 ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

16 грудня 2019 року з відповідним клопотанням про продовження процедури санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва НААН" до суду звернувся керуючий санацією.

17 грудня 2019 року Національна академія аграрних наук України звернулась до суду з заявою про закриття провадження у справі з тих підстав, що у зв`язку з внесенням змін до чинного законодавства, у справах про банкрутство державних підприємств не застосовуються судова процедура санації та судова процедура ліквідації.

24 січня 2020 року на засіданні комітету кредиторів ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва НААН України" було обговорено заяву про закриття провадження у справі та прийнято рішення продовжити процедуру санації ДП "ДГ "Аграрне", враховуючи результати процедури санації (до погашення вимог реєстру кредиторів залишилось 1431681,32грн.).

Відповідно до ч.1 ст. 17 Закону про банкрутство санація вводиться на строк не більше дванадцяти місяців. За клопотанням комітету кредиторів чи керуючого санацією або інвесторів цей строк може бути продовжено ще до шести місяців або скорочено.

Враховуючи, що законодавством не передбачено продовження строку процедури санації поза межами 18 місяців, суд не вбачає правових підстав для його продовження.

20.10.2019 набрав чинності Закон України "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про перелік об`єктів права державної власності, що не підлягають приватизації". Пунктом 2 Прикінцевих та перехідних положень установлено, що у справах про банкрутство державних підприємств, у тому числі казенних підприємств, або акціонерних товариств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків, не застосовуються судова процедура санації, крім тих, що задіяні у виконанні державного оборонного замовлення, виробництві, розробленні, модернізації, ремонті, обслуговуванні озброєння та військової техніки, та судова процедура ліквідації, крім тих, що ліквідуються за рішенням власника протягом трьох років з дня набрання чинності цим Законом.

Таким чином, станом на сьогоднішній день чинне законодавство України унеможливлює застосування до Державного підприємства "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва НААН України" процедури санації (яка триває понад 18 місяців - з 2009 року).

Відсутність реальної можливості щодо переходу до інших судових процедур банкрутства порушує принцип розумності строків розгляду справи.

Як свідчать матеріали справи, станом на теперішній час строк процедури санації в даній справі закінчився, також закінчився строк реалізації плану санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва НААН України", затвердженого ухвалою господарського суду Харківської області від 02.08.2016, проект змін до плану санації Національною академією аграрних наук України, як органом уповноваженим управляти майном боржника, погоджено не було, заходів до укладення мирової угоди та закриття провадження у зв`язку з цим сторонами не вчинено.

Частиною першою статті 4 Закону про банкрутство встановлено, що до боржника застосовуються такі судові процедури банкрутства: розпорядження майном боржника; мирова угода; санація (відновлення платоспроможності) боржника; ліквідація банкрута.

Процедури банкрутства за приписами Закону про банкрутство, мають строковий характер.

Пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (надалі - Конвенція), учасником якої є Україна, визначено, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.

Європейський суд з прав людини у рішенні у справі "Сюрмелі проти Німеччини" від 08.06.2006 визнав порушенням пункту 1 статті 6 Конвенції тривалість судового провадження, яке продовжувалося у судах понад 16 років та відсутність ефективних засобів оскарження затяжного характеру триваючого розгляду цивільної справи в національному законодавстві Німеччини.

Отже, у разі тривалого здійснення провадження у справі про банкрутство через неможливість його завершення із застосуванням спеціальних норм законодавства про банкрутство суд має право застосувати загальні процесуальні норми з метою забезпечення права на справедливий суд в розумінні строків розгляду справи і забезпечення балансу інтересів кредиторів та боржника під час судового провадження.

Положеннями статті 40 Закону про банкрутство визначено перелік підстав припинення провадження у справі про банкрутство, в якому не передбачено такої підстави припинення як неможливість застосування до боржника процедури санації або ліквідації, у зв`язку з чим суд вважає необхідним закрити провадження у справі про банкрутство ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва НААН України" відповідно до загальних процесуальних норм (пункт 2 частини першої статті 231 ГПК України) та статті 6 Конвенції.

Суд зазначає, що "відсутність предмета спору" в розумінні пункту 2 частини першої статті 231 ГПК України означає припинення існування спірних правовідносин внаслідок певних обставин (оплати боргу, знищення предмета спору, скасування оспорюваного акта).

Зазначене не виключає можливості припинення предмета спору на підставі законодавчого припису. В цьому випадку таким законодавчим приписом є вимоги п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про перелік об`єктів права державної власності, що не підлягають приватизації", які обмежують можливість здійснення процедури санації та ліквідації до державних підприємств.

Предметом провадження у справі про банкрутство є досягнення легітимної мети визначеної Законом про банкрутство та Кодексом України з процедур банкрутства, якими встановлено умови та порядок відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури з метою повного або часткового задоволення вимог кредиторів.

З огляду на викладене наявність встановленого законом обмеження щодо застосування до боржника процедур санації чи ліквідації, не погодження проекту змін до плану санації у цій справі та відсутність у зв`язку з наведеним успішного завершення процедури банкрутства боржника позбавляють можливості досягнення легітимної мети Закону про банкрутство.

Враховуючи вищевикладене, з огляду на завершення строку процедури санації в даній справі, а також завершення строку реалізації плану санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва НААН України", затвердженого ухвалою господарського суду Харківської області від 02.08.2016, непогодження проекту змін до плану санації Національною академією аграрних наук України, як органом уповноваженим управляти майном боржника, не вчинення сторонами заходів до укладення мирової угоди та закриття у зв`язку з цим провадження у справі, а також враховуючи заборону законодавцем застосування до боржника як державного підприємства процедури санації або ліквідації, суд дійшов висновку про необхідність закриття провадження у справі згідно з пунктом 2 частини першої статті 231 ГПК України) та статті 6 Конвенції.

Керуючись ст.ст. 4, 17, 18, 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", в редакції Закону України №2343-ХІІ від 14.05.1992р., ст. 12, 232-235, п. 2 ч. 1 ст. 231 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Відмовити в задоволенні клопотання голови комітету кредиторів про продовження процедури санації та клопотання керуючого санацією про продовження процедури санації ДП "ДГ "Аграрне" Інституту рослинництва НААН".

Заяву Національної академії аграрних наук України про закриття провадження у справі (вх.№ 30595 від 17.12.2019) задовольнити.

Закрити провадження у справі №Б-39/31-07 про банкрутство Державного підприємства "Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені В.Я.Юр`єва Національної академії аграрних наук України"

Копію ухвали направити керуючому санацією, боржнику, кредиторам, державному органу з питань банкрутства, прокурору Харківської області, НААН України, державному реєстратору.

Ухвала набирає законної сили 11 лютого 2020 року та може бути оскаржена в порядку та строки, передбачені статтями 255, 256 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст ухвали складено та підписано 17 лютого 2020 року.

Суддя Савченко А.А.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення11.02.2020
Оприлюднено20.02.2020
Номер документу87656258
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б-39/31-07

Ухвала від 11.02.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 03.02.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 28.01.2020

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 19.12.2019

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 07.11.2019

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 21.10.2019

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 22.08.2019

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 19.08.2019

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 04.07.2019

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

Ухвала від 18.06.2019

Господарське

Господарський суд Харківської області

Савченко А.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні