Рішення
від 18.02.2020 по справі 910/17959/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

18.02.2020Справа № 910/17959/19 Господарський суд міста Києва у складі судді Ярмак О.М., за участю секретаря судового засідання Бараненко Н.І., розглянувши позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" (01015, м.Київ, вул.Лейпцизька,1-а, код ЄДРПОУ 03327664)

до Житлово-будівельний кооператив "Сатурн-2" (04214, м.Київ, просп. Оболонський, 34, код ЄДРПОУ 22864089)

про стягнення 23 194,28 грн.

Представники сторін:

Від позивача: Ворон С.В. за дов.

Від відповідача : не з`явився

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал" звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до Житлово-будівельний кооператив "Сатурн-2" про стягнення 18 174,30 грн заборгованості за надані послуги з постачання питної води за січень 2018-березень 2018 та приймання стічних вод через приєднані мережі вересень 2017-березень 2018, 3152,12 грн інфляційних втрат, 959,15 грн 3% річних, 908,72 грн штрафу.

Господарський суд міста Києва ухвалою від 21.12.2019 відкрив провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін, розгляд справи призначив на 21.01.2020.

13.01.2020 відповідач засобами поштового зв`язку подав до суду заяву про розгляд справи без його участі та відзив на позовну заяву, в якому заперечуючи проти позову, зазначає, що АТ Київводоканал мав невиконані зобов`язання перед відповідачем, а саме позивачем не було здійснено перерахування вартості послуг приймання стічних вод у період з 01.06.2017-27.06.2017 та з 08.08.2017-31.08.2017, оскільки у ці періоди не надавались послуги з централізованого постачання гарячої води, про що сторонами зафіксовано в Акті, у той же час, як відповідач оплатив послуги в повному обсязі.

У засіданні суду 21.01.2020 оголошено перерву до 11.02.2020.

27.01.2020 позивач подав до суду відповідь на відзив, відповідно до змісту якого зауважує, що вказані відповідачем періоди у відзиві надання послуг/відсутності надання послуг не є предметом розгляду у даній справі, вказує, що часткова оплата відповідачем наданих послуг з відведення гарячої води свідчить про відсутність заперечень щодо отримання цих послуг та їх обсягів.

27.01.2020 позивач подав до суду клопотання про долучення до справи доказів відправлення відповідачу відповіді на відзив не скористався.

У засіданні суду 11.02.2020 оголошено перерву до 18.02.2020.

Представник позивача у засіданні суду 18.02.2020 позовні вимоги просив задовольнити у повному обсязі, відповідач явку уповноваженого представника не забезпечив, правом на подачу заперечень на відповідь на відзив.

Відповідно до частини 4 статті 13 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи не вчиненням нею процесуальних дій.

Згідно положень ст. 248 ГПК України, суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Враховуючи належне повідомлення сторін про розгляд справи, визначений процесуальний строк для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, суд вбачає за можливе здійснити розгляд справи без участі представника відповідача, за наявними матеріалами.

У засіданні суду 18.02.2020 проголошено вступну та резолютивну частини рішення відповідно до ст. 240 ГПК України.

Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача, всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва

ВСТАНОВИВ:

12.03.2004 між ВАТ Акціонерна компанія Київводоканал (назву змінено на ПАТ Акціонерна компанія Київводоканал , далі - позивач, постачальник) та відповідачем (далі - абонент) укладено договір на постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі № 03953/4-05 (далі - договір), відповідно до п. 1.1 якого постачальник зобов`язується надавати абоненту послуги з постачання питної води та прийняти від абонента стічні води, а абонент зобов`язується здійснювати своєчасну оплату наданих йому постачальником послуг на умовах цього договору, дотримуватись порядку користування питною водою з комунальних водопроводів і приймання стічних вод, а також дотримуватись норм, визначених іншими нормативними актами, що регулюють правовідносини, які виникають за цим договором.

Відповідно до п. 2.1.1 договору, облік поставленої води та кількість прийнятих стоків здійснюється: за показаннями лічильника, зареєстрованого у постачальника, окрім випадків, передбачених Правилами користування. У випадку наявності у абонента кількох об`єктів водоспоживання, облік спожитої ним води здійснюється з урахуванням показань всіх лічильників, зареєстрованих за абонентом.

Згідно з п. 2.1.2 договору, зняття показань з водолічильника (-ків) здійснюється, як правило, щомісячно представником постачальника у присутності представника абонента у строки, згідно з графіком обслуговування постачальника. Для абонента зі стабільним об`ємом водоспоживання (до 20 м. куб. із незначним коливанням) зняття показань з лічильника може здійснюватися постачальником поквартально, при цьому останній направляє абоненту щомісячні платіжні документи, виходячи з його середньодобового споживання води. Показання водолічильника за відповідний період можуть бути прийняті до розрахунків постачальником від абонента в письмовому вигляді. В разі, якщо абонент не забезпечить присутності свого представника для зняття показань, дані, зняті постачальником, є підставою для виставлення платіжних документів на оплату наданих послуг.

Пунктом 2.1.4 договору встановлено, що кількість стічних вод, які надходять у міську каналізаційну мережу, визначається за кількістю води, що надходить із комунального водопроводу та інших джерел водопостачання, згідно з показаннями водолічильників та/або іншими способами визначення об`ємів стоків, відповідно до розділу 21 Правил користування.

За змістом п. 2.2.1 договору постачальник щомісячно направляє до банківської установи абонента розрахункові документи (в електронному вигляді - дебетові повідомлення або у паперовому вигляді вимоги-доручення тощо) для оплати за поставлену воду та прийняті стічні води відповідно до встановлених тарифів. Тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення встановлюються уповноваженими органами відповідно із чинним законодавством та не підлягають узгодженню сторонами. В разі зміни тарифів у період дії цього договору постачальник доводить абоненту нові тарифи у розрахункових документах без внесення додаткових змін до цього договору стосовно строків їх введення та розмірів.

У платіжних документах зазначаються вартість та кількість наданих послуг за відповідний період, а також розмір діючих тарифів. Оплата вартості послуг здійснюється абонентом щомісячно у безготівковій формі у десятиденний термін з дня направлення постачальником платіжного документу до банківської установи абонента. За згодою постачальника оплата може здійснюватися іншими способами, що не суперечать чинному законодавству України. У разі утворення боргу, оплата, що надходить від абонента першочергово зараховується постачальником в погашення боргу (п.2.2.2 договору).

Згідно з п. 2.2.4 договору, в разі неотримання від постачальника поточного щомісячного розрахункового документу, абонент здійснює оплату вартості наданих йому послуг, не пізніше 5-го числа наступного місяця, платіжним дорученням виходячи з діючого тарифу та фактичної кількості спожитої води.

Відповідно до п. 2.2.5 договору у разі незгоди щодо кількості або вартості отриманих послуг, зазначених у розрахунковому документі, абонент зобов`язаний у десятиденний термін з дня направлення постачальником розрахункового документу до банківської установи абонента, письмово повідомити про це постачальника та у цей же термін направити представника з обгрунтовуючими документами для проведення звіряння та підписання акту. В іншому випадку відмова абонента оплатити розрахунковий документ вважатиметься безпідставною.

Пунктом 3.3.5 договору абонента зобов`язано сплачувати вартість наданих йому постачальником послуг на умовах цього договору.

Відповідно до п. 7.1 договору, договір діє протягом всього часу надання послуг до моменту його розірвання. Договір набуває чинності з моменту його підписання сторонами.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач зазначив, що ним належним чином виконувалися зобов`язання за договором щодо надання відповідачу послуг з водопостачання у період з січня 2018 по березень 2018 на суму 38 261,74 грн включно та водовідведення у період з вересня 2017 по березень 2018 на суму 23 144,02 грн, всього 61 405,76, які відповідач оплатив частково, за прострочення оплати позивачем нараховано до стягнення з відповідача 3152,12 грн інфляційних втрат, 959,15 грн 3% річних, 908,72 грн штрафу.

Відповідач заперечуючи проти позову вказує на наявність невиконаних зобов`язань позивача щодо перерахування вартості та обсягу послуг, які не надавались.

Частиною 1 статті 626 ЦК України визначено, що договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Згідно зі ст. 628 ЦК України зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

Відповідно до ч. 1 ст. 12 "Про житлово-комунальні послуги", відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.

Згідно з ч. 1 ст. 19 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" послуги з питного водопостачання надаються споживачам підприємством питного водопостачання на підставі договору з: підприємствами, установами, організаціями, що безпосередньо користуються централізованим питним водопостачанням; підприємствами, установами або організаціями, у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких перебуває житловий фонд і до обов`язків яких належить надання споживачам послуг з питного водопостачання та водовідведення; об`єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами та іншими об`єднаннями власників житла, яким передано право управління багатоквартирними будинками та забезпечення надання послуг з водопостачання та водовідведення на підставі укладених ними договорів; власниками будинків, що перебувають у приватній власності.

Положеннями ч. 2 ст. 22 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" встановлено, що споживачі питної води, зокрема своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення.

Відповідно до чинних на час укладення договору Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України № 65 від 01.07.1994, водоканал надає послуги у забезпеченні питною водою та водовідведенні.

Відповідно до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року №190 (чинних станом на час надання послуг у спірний період), зазначені Правила визначають порядок користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення населених пунктів України. Ці Правила є обов`язковими для всіх юридичних осіб незалежно від форм власності і підпорядкування та фізичних осіб - підприємців, що мають у власності, господарському віданні або оперативному управлінні об`єкти, системи водопостачання та водовідведення, які безпосередньо приєднані до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення і з якими виробником укладено договір на отримання питної води, скидання стічних вод.

Приймання стічних вод від підприємств, установ, організацій до системи централізованого водовідведення здійснюється відповідно до Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Держбуду від 19.02.2002 № 37, зареєстрованих у Мін`юсті 26.04.2002 за № 403/6691, а також місцевих правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації населеного пункту (п. 1.4. Правил №190).

Правила приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджені наказом Держбуду № 37 від 19.02.2002 поширюються на комунальні підприємства водопровідно-каналізаційного господарства міст і селищ України та інші підприємства, що мають на балансі системи місцевого водопроводу та каналізації (далі - водоканали), та на всі підприємства, установи, організації незалежно від форм власності й відомчої належності, які скидають свої стічні води в системи каналізації населених пунктів (далі - підприємства).

Відповідно до п. 1.4. Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджені наказом Держбуду № 37 від 19.02.2002, стічні води підприємств - усі види стічних вод, що утворилися внаслідок їхньої діяльності після використання води в усіх системах водопостачання (господарсько-питного, технічного, гарячого водопостачання тощо), а також поверхневі та дощові води з території Підприємства (з урахуванням субабонентів).

Стаття 1 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" визначає, що споживач питної води - юридична або фізична особа, яка використовує питну воду для забезпечення фізіологічних, санітарно-гігієнічних, побутових та господарських потреб.

Субспоживачем, у відповідності до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року №190, є суб`єкт господарювання, який одержує воду з комунальної водопровідної мережі або скидає стічні води в комунальну мережу водовідведення через мережі споживача.

Пунктом 2.4. Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджені наказом Держбуду № 37 від 19.02.2002 передбачено, що підприємства зобов`язані виконувати в повному обсязі вимоги цих Правил, місцевих Правил приймання та договору на послуги водовідведення, своєчасно оплачувати рахунки водоканалу за надані послуги.

Відповідач є споживачем питної води і відносини між сторонами щодо постачання питної води виникли на підставі укладеного між сторонами Договору, відповідно до умов якого, Відповідач зобов`язався сплачувати надані Позивачем послуги з постачання питної води та приймання стічних вод.

На підставі укладеного між сторонами договору № 03953/4-05 на поставку питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі від 12.03.2004 відповідачу було відкрито особовий рахунок № 42217 та присвоєно код № 5-946, за якими здійснюється розрахунок питної води та код № 5-50946 на водовідведення гарячої води.

Матеріалами справи встановлено та відповідачем не оспорюється, що у період січень-березень 2018 року позивачем було надано послуги з водопостачання на загальну суму 38 261,74 грн включно та водовідведення у період з вересня 2017 по березень 2018 на суму 23 144,02 грн, всього 61 405,76 грн, на підтвердження чого позивачем надано акти про зняття показань з приладу обліку, розшифровки рахунків абонента за вказаний період по особовому рахунку № 42217.

Крім цього, позивач надав довідки №55/9-1406 від 01.10.2019, видану АТ "Банк Кредит Дніпро", що підтверджує виставлення відповідачу дебетових інформаційних повідомлень про оплату послуг за період 01.09.2017 по 31.08.2019, з долученням реєстрів дебетових повідомлень за вказаний період.

Матеріали справи не містять зауважень відповідача щодо обсягів послуг водопостачання згідно наявних в матеріалах справи актів про зняття показників з приладів обліку і також не містять заперечень відповідача щодо застосованих позивачем тарифів для нарахування вартості наданих послуг у спірний період по вказаному вище коду № 5-946.

За розрахунком позивача, у період з січня 2018 по березень 2018 вартість наданих послуг з холодного водопостачання по коду абонента № 5-946 становила 38 261,74 грн, на яку відповідачу були виставлені рахунки для оплати, сума здійснених часткових оплат, враховуючи кошти, що надійшли в якості субсидії від Управління праці та соціального захисту населення Оболонської РДА, становить 33 407,05 грн., сума боргу 4854,69 грн.

За прострочення виконання зобов`язання щодо сплати цієї суми боргу позивачем на підставі ч. 2 ст. 625 ЦК України нараховано 1032,95 грн інфляційних втрат, 283,77 грн річних.

Судом перевірено розрахунок позивача, у т.ч. підтвердження обґрунтованість заявлених сум належними доказами у справі та встановлено, що відповідно до надано позивачем Реєстру надходжень грошових коштів від ЖБК Сатурн-2 за період з 01.09.2017 по 31.08.2019 по коду 5-946 відповідачем 23.01.2018 здійснено оплату 3549,29 грн за послуги по договору, яку позивач у наданому розрахунку не врахував.

Таким чином, вимоги позивача щодо стягнення заборгованості за кодом абонента 5-946 за послуги постачання питної води відповідача є обґрунтованими та з урахуванням вказаної оплати задовольняються частково у сумі 1305,41 грн.

Крім того, суд зауважує, що наданий позивачем розрахунок заявлених сум є некоректним відповідно до п..2.2.2 договору, яким визначено, що у разі утворення боргу, оплата, що надходить від абонента першочергово зараховується постачальником в погашення боргу. Таким чином, грошові кошти, які є частковою оплатою за послуги та надходили позивачу у різні дати, мали бути зараховані відповідно до узгоджених умов договірних зобов`язань не в поточний платіж, місяця, в якому здійснювались ці оплати, а в рахунок погашення боргу за попередні періоди до повного погашення.

Вказані неточності у розрахунку позивача призвели до невірного нарахування інфляційних втрат та 3% річних, які після перерахунку суду, задовольняються в межах заявлених періодів на суму 17,52 грн % річних та 17,58 грн інфляційних втрат.

По коду абонента 5-50946 позивачем нараховано за послуги водовідведення за період з вересня 2017 по березень 2018 включно 13 319,61 грн основного боргу, 2119,16 грн інфляційних втрат, 959,15 грн 3% річних.

Заявлена вартість та обсяг наданих послуг підтверджений матеріалам справи та відповідачем не оспорюється, за відсутності доказів оплати вартості цих послуг, вимоги щодо стягнення 13 319,61 грн основного боргу визнаються судом обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Щодо стягнення інфляційних втрат та 3% річних, суд зазначає, що відповідно до п.2.2.2 договору позивачем у наданому розрахунку в частині нарахування також здійснено невірний розрахунок періодів прострочення, тому після власного перерахунку, суд задовольняє ці вимоги в частині стягнення 426,67 грн інфляційних втрат, 261,65 грн 3% річних.

Також за прострочення виконання зобов`язання позивач просить стягнути з відповідача 908,72 грн 5% штрафу відповідно до п.4.5 договору.

Пунктом 4.5 договору передбачено, що за безпідставну відмову оплатити направлений рахунок, абонент сплачує постачальнику штраф у розмірі 5% від суми, яку відмовився сплатити.

Оскільки факт прострочення виконання зобов`язання щодо оплати отриманих послуг за рахунками у повному обсязі встановлений судом та відповідачем не спростований, вимоги щодо стягнення 5% штрафу є правомірними.

Однак, відповідно до розрахунку позивача, нарахування 5% штрафу за прострочення якого здійснено від суми 18 174,30 грн боргу, тому враховуючи визнання судом обґрунтованим розмір 14 625,02 грн боргу, вимоги щодо стягнення штрафу задовольняються у розрахунку від цієї суми, а саме у розмірі 731,26 грн штрафу.

Відповідно до статті 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Згідно зі статтею 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Статтею 74 Господарського процесуального кодексу України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Обов`язок із доказування слід розуміти як закріплену в процесуальному та матеріальному законодавстві міру належної поведінки особи, що бере участь у судовому процесі, із збирання та надання доказів для підтвердження свого суб`єктивного права, що має за мету усунення невизначеності, яка виникає в правовідносинах у разі неможливості достовірно з`ясувати обставини, які мають значення для справи.

Відповідач свого контррозрахунку суми позову не надав, стверджувань позивача не спростував.

Заперечення відповідача, викладені у відзиві не приймаються судом, оскільки стосуються періодів, які не є предметом розгляду даної справи, у той час як за спірний період відповідач будь-яких заперечень щодо вартості, обсягу та факту отримання послуг не надав.

Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку про те, що позовні вимоги Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" є обґрунтованими та підлягають в частині стягнення 14 625,02 грн. основного боргу, 731,26 грн 5% штрафу, 261,65 грн. 3% річних, 444,25 грн інфляційних втрат. В решті позову належить відмовити у зв`язку із безпідставністю нарахування.

Відповідно до статті 129 Господарського процесуального кодексу України, витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись ст. 86, 129, 236 - 240, 250-252 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити частково.

2. Стягнути з Житлово-будівельний кооператив "Сатурн-2" (04214, м.Київ, просп. Оболонський, 34, код ЄДРПОУ 22864089) на користь Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" (01015, м.Київ, вул.Лейпцизька,1-а, код ЄДРПОУ 03327664) 14 625 (чотирнадцять тисяч шістсот двадцять п`ять) грн. 02 коп основного боргу, 731 (сімсот тридцять одну) грн 26 коп штрафу, 261 (двісті шістдесят одну) грн 65 коп 3% річних, 444 (чотириста сорок чотири) грн 25 коп інфляційних втрат, 1330 (одну тисячу триста тридцять) грн 31 коп судового збору.

3. В решті позову відмовити.

4. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене у строки та порядку, встановленому розділом ІV ГПК України.

Повне рішення складено 24.02.2020.

Суддя О.М.Ярмак

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення18.02.2020
Оприлюднено27.02.2020
Номер документу87804815
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/17959/19

Рішення від 18.02.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 11.02.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 07.02.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 21.01.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 21.12.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні