ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа № 359/11573/19

Категорія 57

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 лютого 2020 року Подільський районний суд міста Києва у складі:

головуючого судді - Васильченка О. В. ,

вирішуючи питання про відкриття провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , товариства з обмеженою відповідальністю Телеканал Прямий , підприємству з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія НБК , третя особа - ОСОБА_4 , про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернувся до суду з вищевказаним позовом.

Відповідно до ч. 1 ст. 27 ЦПК України позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до ч. 2 ст. 27 ЦПК України позови до юридичних осіб пред`являються в суд за їхнім місцезнаходженням згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Разом з тим, у відповідності до ст. 28 ЦПК України позивачі, у встановлених законом випадках, наділені правом вибору підсудності справи. У ст. 30 ЦПК України встановлені випадки виключної підсудності позовів.

Як вбачається зі змісту позовної заяви, позивачем обрано підсудність спору за зареєстрованим місцем проживання відповідача ОСОБА_2 .

Відповідно до відповіді на запит суду Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області, зареєстрованим місцем проживання ОСОБА_2 є: АДРЕСА_1 .

Таким чином, правових підстав для розгляду даної справи Подільським районним судом м. Києва не вбачається.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 31 ЦПК України, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Враховуючи вищевикладене, приходжу до висновку про необхідність направлення справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , товариства з обмеженою відповідальністю Телеканал Прямий , підприємству з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія НБК , третя особа - ОСОБА_4 , про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації до Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

Керуючись ст.ст. 27, 31, 353, п. 15.5 перехідних положень ЦПК України,

П О С Т А Н О В И В :

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , товариства з обмеженою відповідальністю Телеканал Прямий , підприємству з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія НБК , третя особа - ОСОБА_4 , про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації передати для розгляду за підсудністю до Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду через Подільський районний суд м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги (зважаючи на п. 15.5 перехідних положень ЦПК України щодо порядку подання апеляційних скарг на судові рішення).

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

СуддяО. В. Васильченко

Дата ухвалення рішення 26.02.2020
Оприлюднено 27.02.2020

Судовий реєстр по справі 359/11573/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 22.05.2022 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 22.05.2022 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Рішення від 25.10.2021 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 31.08.2021 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Рішення від 17.08.2021 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Рішення від 17.08.2021 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 22.03.2021 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 28.08.2020 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 09.07.2020 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 18.05.2020 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 26.02.2020 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 24.12.2019 Бориспільський міськрайонний суд Київської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 359/11573/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону