Справа № 419/136/20
Провадження № 2/419/145/2020
УХВАЛА
21 лютого 2020 року Новоайдарський районний суд Луганської області
у складі: головуючого судді - Іванової О.М.
при секретарі - Шапка О. О.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в смт Новоайдар Луганської області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 до Співаківської сільської ради Новоайдарського району Луганської області про визнання права власності на спадкове майно,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Новоайдарського районного суду Луганської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 до Співаківської сільської ради Новоайдарського району Луганської області про визнання права власності на спадкове майно.
Від представника позивача - адвоката Носової Ю.М. надійшло клопотання про витребування доказів, відповідно до якого остання просила суд витребувати від приватного нотаріуса Сєвєродонецького міського нотаріального округу Луганської області Малахова С.О. (93400, м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, буд. 51) інформацію щодо того чи звертались до нього із заявами про прийняття спадщини після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , інші спадкоємці, окрім ОСОБА_2 .
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Згідно з ч.ч. 6, 7 ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
Приймаючи до уваги те, що відомості, які зазначені в клопотанні, необхідні для всебічного та об`єктивного вирішення спору, суд приходить до висновку про необхідність витребування зазначених доказів.
Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Зобов`язати приватного нотаріуса Сєвєродонецького міського нотаріального округу Луганської області Малахова С.О. (93400, м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, буд. 51) у строк до 13.03.2020 року надати до суду відомості щодо того чи звертались до нього із заявами про прийняття спадщини після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , інші спадкоємці, окрім ОСОБА_2 .
Роз`яснити, що згідно зі ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий О. М. Іванова
Суд | Новоайдарський районний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2020 |
Оприлюднено | 27.02.2020 |
Номер документу | 87854261 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новоайдарський районний суд Луганської області
Іванова О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні