Комінтернівський районний суд м.Харкова
Провадження № 2-п/641/21/2020 Справа № 2-2642/11
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26 лютого 2020 року м. Харків
Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі судді - Фанда О.А., розглянувши заяву відповідача ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення по справі № 2-2642/11 за позовом Публічного акціонерного товариства Кредитпромбанк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
В С Т А Н О В И В:
Відповідач ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про перегляд заочного рішення по справі № 2-2642/11 за позовом Публічного акціонерного товариства Кредитпромбанк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Суд, дослідивши матеріали заяви, приходить до висновку, що заява підлягає поверненню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 284 ЦПК України, заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин .
Відповідно до листа голови Комінтернівського районного суду м. Харкова від 24.02.2020 року цивільна справа № 2-2642/2011 за позовом Публічного акціонерного товариства Кредитпромбанк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором - знищена у зв`язку з закінченням строків зберігання, згідно Переліку судових справ, що утворюються в діяльності суду, із зазначенням строків зберігання , затвердженого наказом ДСА України № 22 від 11.02.2010 року.
З огляду на вищезазначене, в зв`язку зі знищенням матеріалів справи, у суду відсутні можливості дослідження матеріалів цивільної справи та вирішення питання щодо перегляду заочного рішення.
Порядок відновлення втраченого провадження врегульовано Розділом X ЦПК України.
Згідно ст. 488 ЦПК України, відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Отже, виходячи з того, що для вирішення питання зазначеного в заяві ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення необхідно дослідження матеріалів цивільної справи, зазначена заява може бути розглянута судом лише після вирішення питання про відновлення втраченого провадження у вищезазначеній цивільній справі.
З огляду на вищезазначене, заява ОСОБА_1 підлягає поверненню заявнику.
Одночасно, суд роз`яснює заявнику його право повторно звернутися до суду з заявою про перегляд заочного рішення після вирішення питання про відновлення втраченого провадження відповідно до розділу X ЦПК України.
На підставі викладеного та керуючись ст. 185 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Заяву відповідача ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення по справі № 2-2642/11 за позовом Публічного акціонерного товариства Кредитпромбанк до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором - повернути заявнику.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в п`ятнадцятиденний строк з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала не була вручена в день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя -О. А. Фанда
Суд | Комінтернівський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2020 |
Оприлюднено | 27.02.2020 |
Номер документу | 87855355 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комінтернівський районний суд м.Харкова
Фанда О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні