Справа № 732/283/20
Провадження № 2/732/265/20
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
26 лютого 2020 року м. Городня
Суддя Городнянського районного суду Чернігівської області Лиманська М.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю »ЛІБРА-М» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,-
В С Т А Н О В И В:
21.02.2020 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю »ЛІБРА-М» та просила скасувати наказ по Товариству з обмеженою відповідальністю »ЛІБРА-М» код ЄРДПОУ 21398745 № 8-К від 01.10.2019 року про звільнення її за власним бажанням відповідно до ст. 38 КЗпП України як незаконний та зобов`язати відповідача поновити її на роботі. Просила також стягнути з відповідача середню заробітну сплату за період незаконного звільнення.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно п. 6 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити : відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору.
Згідно п. 8 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити : перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою ( за наявності ); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
З наданих матеріалів вбачається, що позивачкою не додано індивідуальних відомостей про застраховану особу, однак вказаний документ зазначений в додатках до позовної заяви. Також клопотання про витребування доказів подане з порушенням п. 4 ч. 2 ст. 84 ЦПК України, а саме : у клопотанні повинно бути зазначено : вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та ( або ) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.
Позивачка не надала жодного документу підтвердження того, що вона зверталася до відповідача з вимогою надати їй документи, та їй у цьому було відмовлено або її звернення не було розглянуто.
За таких обставин суддя дійшов висновку про необхідність залишення позовної заяви без руху та надання позивачці строку для усунення недоліків.
Згідно ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ст. 4, 13, 175, 185, 260 ЦПК України,-
П О С Т А Н О В И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю »ЛІБРА-М» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу - залишити без руху та надати строк десять днів, з дня отримання позивачкою ухвали, для усунення недоліків.
У разі невиконання вимоги суду у вказаний строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачці.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.В. Лиманська
Суд | Городнянський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2020 |
Оприлюднено | 28.02.2020 |
Номер документу | 87870289 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Городнянський районний суд Чернігівської області
Лиманська М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні