справа № 208/5732/19
№ провадження 3/208/169/20
ПОСТАНОВА
20 вересня 2019 р. м. Кам`янське
Суддя Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Нельга Д.В., розглянувши матеріали адміністративної справи відносно:
ОСОБА_1 , керівника ТОВ Совагруп , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ; щодо вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст. 163-2 КУпАП,-
в с т а н о в и в:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії № 74/04-36-55-42-16, складеного 23.08.2019р. заступником начальника відділу податку на прибуток Кам`янського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області за результатами камеральної перевірки ТОВ Совагруп (ЄДРПОУ 41846135), ОСОБА_1 , будучи керівником ТОВ Совагруп , за адресою: м.Кам`янське, пр. Аношкіна, 66-21, у порушення п.57.1, п.57.3 ст.57 Податкового кодексу України, несвоєчасно подав платіжне доручення на перерахування належного до сплати податку на прибуток у сумі 9150,00 грн. терміном сплати до 07.06.2019р. та податок на прибуток у сумі 170,00 грн. терміном сплати 29.06.2019р..
В судове засідання ОСОБА_1 не з`явився, про час і місце розгляду справи був повідомлений у встановленому КУпАП порядку; клопотання про відкладення розгляду справи - суду не надав.
Оскільки при розгляді даної адміністративної справи присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності - не є обов`язковою, суд, приймаючи до уваги те, що, ОСОБА_1 про час і місце розгляду справи судом був повідомлений, враховуючи практику Європейського суду, з метою уникнення перевищення розумних строків розгляду справи, дійшов висновку про можливість здійснити розгляд даної адміністративної справи за відсутностіособи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Таким чином, дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.
Згідно ст.9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність. Адміністративна відповідальність за правопорушення, передбачені цим Кодексом, настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою відповідно до закону кримінальної відповідальності.
ч.1 ст.163-2 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов`язкових платежів), що тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п`яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дослідивши матеріали справи, та, оцінивши у сукупності наявні у справі докази, суд дійшов висновку про те, що, встановлені в ході розгляду справи обставини підтверджуються наявними у справі доказами.
Встановлені судом обставини, в свою чергу,дають підстави суду дійти висновку про те, що особою, яка притягується до адміністративної відповідальності, було вчинено вищевказане адміністративне правопорушення, і, вказана особа є винною в його вчиненні.
При цьому, при накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, відсутність обставини, що пом`якшує його відповідальність, та, з урахуванням вимогст.ст.33-38, вважає за необхідне накласти на останнього стягнення у виді штрафу у розмірі п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.283, 284 суд, -
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-2 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме у розмірі 85 (вісімдесят п`ять) грн.
Роз`яснити правопорушнику про те, що, штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п`ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п`ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу у зазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, зазначеного у постанові про стягнення штрафу, та витрати на облік зазначених правопорушень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на користь держави судовий збір у розмірі 384,20 грн.
Скаргу на постанову може бути подано до Дніпровського апеляційного суду через Заводський районний суд м. Дніпродзержинська протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Д.В. Нельга
Суд | Заводський районний суд м.Дніпродзержинська |
Дата ухвалення рішення | 20.09.2019 |
Оприлюднено | 02.03.2020 |
Номер документу | 87899655 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Заводський районний суд м.Дніпродзержинська
Нельга Д. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні