Ухвала
від 24.02.2020 по справі 923/1151/15
ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


У Х В А Л А

про закриття апеляційного провадження

25 лютого 2020 року м. ОдесаСправа № 923/1151/15 Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів головуючого судді Лавриненко Л.В.

суддів: Мишкіної М.А., Таран С.В.

секретар судового засідання - Чеголя Є.О.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ"

на ухвалу Господарського суду Херсонської області від 08.11.2019 р.

по справі № 923/1151/15

за заявою боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Новокаховський електромашинобудівний завод" м. Нова Каховка

за участю ОСОБА_1 м. Херсон

про банкрутство

суддя суду першої інстанції: Сулімовська М.Б.

час та місце постановлення ухвали: 08.11.2019 р.,м. Херсон, вул. Театральна, 22, Господарський суд Херсонської області

за участю представників сторін:

від Акціонерного товариства БМ - 2018 : Білоус Т.А.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Херсонської області від 08.11.2019 р. заяву Публічного акціонерного товариства Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд САТЕЛІТ м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами ПАСКАЛЬ , про заміну кредитора у справі № 923/1151/15 задоволено частково.

Не погодившись з наведеною ухвалою, Публічне акціонерне товариство Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд САТЕЛІТ м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія з управління активами ПАСКАЛЬ , оскаржило її до Південно-західного апеляційного господарського суду.

Ухвалою Південно - західного апеляційного господарського суду від 27.12.2019 р. відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ", на ухвалу Господарського суду Херсонської області від 08.11.2019 р. у справі № 923/1151/15 та призначено її до розгляду.

21.01.2020 р. до Південно - західного апеляційного господарського суду надійшла заява від Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ" про відмову від апеляційної скарги.

Наведена заява підписана представником Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ", - ОСОБА_3 .

При цьому, документів, які підтверджують повноваження ОСОБА_3 на здійснення такої процесуальної дії, як відмова від апеляційної скарги, суду апеляційної інстанції не надано.

Ухвалою Південно - західного апеляційного господарського суду від 06.02.2020 р. зобов`язано представника Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ", - ОСОБА_3 надати суду апеляційної інстанції документи, що підтверджують її повноваження на підписання заяви про відмову від апеляційної скарги.

17.02.2020 р. до суду апеляційної інстанції надійшло клопотання Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ" разом з довіреністю на ім`я ОСОБА_3 .

Зі змісту довіреності від 27.11.2019 р. вбачається, що Доброва С.К. має повноваження на підписування від імені довірителя апеляційних скарг та заяв про відмову від апеляційної скарги.

Відповідно до ч. 4 ст. 266 ГПК України, особа, яка подала апеляційну скаргу, має право відмовитися від неї, а інша сторона має право визнати апеляційну скаргу обґрунтованою в повному обсязі чи в певній частині до закінчення апеляційного провадження. У разі відмови від апеляційної скарги суд, за відсутності заперечень інших осіб, які приєдналися до апеляційної скарги, постановляє ухвалу про закриття апеляційного провадження.

Враховуючи вищевикладене, суд апеляційної інстанції дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення заяви Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ", про відмову від апеляційної скарги.

Керуючись ст.ст. 234, 264, 266 Господарського процесуального кодексу України, Південно-західний апеляційний господарський суд -

УХВАЛИВ:

1. Заяву Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ", про відмову від апеляційної скарги - задовольнити.

2. Апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "САТЕЛІТ" м. Київ, від імені якого діє Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ПАСКАЛЬ" на ухвалу Господарського суду Херсонської області від 08.11.2019 р. по справі № 923/1151/15 - закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття і може бути оскаржена до Верховного Суду, в порядку та випадках, передбачених ГПК України.

Головуючий суддя: Л.В. Лавриненко

Судді: М.А. Мишкіна

С.В. Таран

Дата ухвалення рішення24.02.2020
Оприлюднено02.03.2020

Судовий реєстр по справі —923/1151/15

Ухвала від 08.11.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 19.09.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 21.06.2023

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 10.04.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

Ухвала від 07.04.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

Ухвала від 22.03.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

Ухвала від 09.03.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

Ухвала від 03.03.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

Ухвала від 17.02.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

Ухвала від 04.02.2021

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Сулімовська М. Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні