Ухвала
від 25.02.2020 по справі 911/493/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"26" лютого 2020 р. м. Київ Справа № 911/493/20

Суддя Мальована Л.Я. , розглянувши матеріали

за позовом Приватної організації "Українська ліга авторських і суміжних прав",

м. Київ

до Фізичної особи-підприємця Король Віри Володимирівни, Київська обл.,

смт. Ставище

про стягнення 102 883 грн. 63 коп.

ВСТАНОВИВ:

До господарського суду Київської області звернулась Приватна організація "Українська ліга авторських і суміжних прав" з позовом до Фізичної особи-підприємця Король Віри Володимирівни про стягнення 102 883 грн. 63 коп.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що у ФОП Король В.В. виник обов`язок по сплаті винагороди (роялті) за договором № КБР-13/04/14 від 01.04.2014 року.

Статтею 247 ГПК України передбачено, що у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи. У порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції господарського суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті. При вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) ціну позову; 2) значення справи для сторін; 3) обраний позивачем спосіб захисту; 4) категорію та складність справи; 5) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; 6) кількість сторін та інших учасників справи; 7) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 8) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Відповідно до ч. ч. 3, 5 ст. 12 ГПК України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні. Для цілей цього Кодексу малозначними справами є: 1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п`ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно з ч. 5 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше.

До заявленого позову ПО "Українська ліга авторських і суміжних прав" додала клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного провадження.

З огляду на малозначність справи в розумінні ч. 5 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України, враховуючи характер спірних правовідносин та предмет доказування, суд дійшов висновку, що справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження на підставі ч. 1 ст. 247 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись ст. ст. 12, 234, 247, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

постановив:

1. Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

2. Судове засідання призначити на 25.03.2020 о 10:00.у приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С. Петлюри, 16).

3. Зобов`язати позивача надати оригінали (для огляду) доданих до позовної заяви документів, а також надати письмові пояснення щодо періоду нарахування пені.

4. Зобов`язати відповідача надати відзив на позов з документальним обґрунтуванням його висновків, а також докази його направлення на адресу позивача .

5. Встановити строк для подання відповідачем відзиву на позов та інших документів в строк до 20.03.2020 року.

6. Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та оскарженню не підлягає.

7. Інформацію по справі, що розглядається, сторони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет ( http://court.gov.ua/fair/ ).

Суддя Л.Я. Мальована

Дата ухвалення рішення25.02.2020
Оприлюднено03.03.2020

Судовий реєстр по справі —911/493/20

Ухвала від 24.05.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Ухвала від 25.03.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Ухвала від 02.03.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні