Ухвала
від 23.02.2020 по справі 910/19125/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВУ БЕЗ РОЗГЛЯДУ

м. Київ

24.02.2020Справа № 910/19125/19

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД (08131, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, ПРОВУЛОК ЧОРНОВОЛА , будинок 3) до про 1 Товариства з обмеженою відповідальністю Інсталятор ЧВ (01042, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧИГОРІНА, будинок 49, нежиле приміщення 82 ОФІС №1) стягнення 54 572 грн. 82 коп. Суддя Чинчин О.В.

Представники : без повідомлення представників сторін

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Інсталятор ЧВ про стягнення заборгованості у розмірі 54 572 грн. 82 коп.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням Відповідачем своїх зобов`язань за Договором підряду №150916/3 від 15.09.2016 року.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 08.01.2020 позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, вирішено здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (без проведення судового засідання).

21.02.2020 через загальний відділ діловодства суду (канцелярію) від Позивача надійшла заява про залишення позову без розгляду.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про залишення позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД без розгляду, з наступних підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 226 Господарського процесуального кодексу України суд залишає позов без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду. Про залишення позову без розгляду постановляється ухвала, в якій вирішуються питання про розподіл між сторонами судових витрат, про повернення судового збору з бюджету.

Згідно зі ст. 42 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.

Як вбачається з матеріалів справи, заява Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД про залишення позову без розгляду підписана директором Кукурудзою Віталієм Вікторовичем .

Судом встановлено, що керівником Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД є Кукурудза В.В., що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Враховуючи вищевикладене, Суд не вбачає підстав для відмови у задоволенні заяви Товариство з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД про залишення позову без розгляду, а тому позов Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД до Товариства з обмеженою відповідальністю Інсталятор ЧВ про стягнення заборгованості у розмірі 54 572 грн. 82 коп. підлягає залишенню без розгляду.

При цьому, Суд звертає увагу на те, що особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення обставин, що були підставою для залишення позову без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

Крім того, Суд зазначає, що згідно з пунктом 4 частини 1 статті 7 Закону України Про судовий збір сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв`язку з повторним неприбуттям або залишенням позивачем судового засідання без поважних причин та неподання заяви про розгляд справи за його відсутності, або неподання позивачем витребуваних судом матеріалів, або за його заявою (клопотанням).

Таким чином, сплачений судовий збір залишається за Позивачем та не покладається на Відповідача.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 130, 226, 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов Товариства з обмеженою відповідальністю ЕРІДОН БУД до Товариства з обмеженою відповідальністю Інсталятор ЧВ про стягнення заборгованості у розмірі 54 572 грн. 82 коп - залишити без розгляду.

2. Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Північного апеляційного господарського суду через Господарський суд міста Києва шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня її підписання.

Дата складання та підписання повного тексту ухвали: 24 лютого 2020 року.

Суддя О.В. Чинчин

Дата ухвалення рішення23.02.2020
Оприлюднено04.03.2020

Судовий реєстр по справі —910/19125/19

Ухвала від 04.03.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

Ухвала від 09.01.2020

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні