Ухвала
від 11.03.2020 по справі 556/2180/19
ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа 556/2180/19

Номер провадження 2/556/122/2020

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.03.2020 року. Володимирецький районний суд Рівненської області в складі:

головуючої судді - Котик Л.О.

при секретарі - Соловей Г.С.

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в смт. Володимирець цивільну справу за позовом Степангородської сільської ради Володимирецького району Рівненської області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по орендній платі,-

в с т а н о в и в :

В провадженні Володимирецького районного суду Рівненської області знаходиться цивільна справа за позовом Степангородської сільської ради Володимирецького району Рівненської області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по орендній платі.

Ухвалою Володимирецького районного суду Рівненської області від 13.01.2020 року дану позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі.

04.03.2020 року сторони надали заяву про затвердження мирової угоди.

В підготовчому судовому засіданні підтвердили бажання укласти мирову угоду та закрити провадження у справі, про що надали відповідну заяву. Розгляд справи просили провести у їх відсутності.

Розгляд справи здійснюється за відсутності сторін, без фіксування судового засідання технічними засобами, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Суд, дослідивши матеріали справи, вивчивши зміст заяви та мирової угоди, дійшов до наступного висновку.

Згідно ч.2 ст. 207 ЦПК України, сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.

04.03.2020 року сторони у справі подали суду спільну письмову заяву про затвердження мирової угоди у справі, додавши до заяви укладену та підписану сторонами мирову угоду від 04.03.2020 року, за умовами якої :

1.Відповідач зобов`язується оплатити в день укладання цієї Мирової угоди суму орендної плати за несплачених три місяці фактичного користування земельною ділянкою в сумі 18957,81 (вісімнадцять тисяч дев`ятсот п`ятдесят сім) гривень 81 копійка на рахунок Степангородської сільської ради: р/р UA118999980334119815000017063 та витрати що поніс Позивач на оплату судового збору в сумі 4330,57грн.(чотири тисячі триста тридцять) гривень 57 копійок у строк протягом п`яти днів з дня набрання законної сили ухвали про затвердження мирової угоди на рахунок Степангородської сільської ради: р/р UА548201720344220003000026769.

2. У свою чергу, Позивач відмовляється від позовних вимог до Відповідача щодо заборгованості по пені в розмірі 158 738,20 грн. (сто п`ятдесят вісім тисяч сімсот тридцять вісім тисяч) грн. 20 коп. та штрафу в сумі 75 831,23 грн. (сімдесят п`ять тисяч вісімсот тридцять одну) грн. 23 коп.

3. Степангородська сільська рада Володимирецького району заявляє що, з моменту підписання даної Мирової угоди та у разі належного її виконання Відповідачем, не матиме жодних майнових претензій до Відповідача - ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, штрафних санкцій та інших витрат та/або витрат по Договору оренди земельної ділянки від 02.07.2018 року укладеного Сторонами.

4.Сторони підтверджують, що всі викладені умови цієї Мирової угоди відповідають їх реальному волевиявленню та інтересам, а також породжують появу наслідків, зазначених в тексті цієї Мирової угоди. Сторонам відомо, що наслідком укладення цієї Мирової угоди є закриття провадження у справі, а отже, повторне звернення до суду зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав не допускається.

5Сторони підтверджують, що особи, які підписали від імені Сторін цю Мирову угоду, мають всі необхідні для підписання цієї Мирової угоди повноваження і не мають будь-яких обмежень їх повноважень та/або правоздатності, та/або дієздатності.

6Мирова угода набирає чинності з моменту затвердження її судом і діє до повного виконання зобов`язання Сторонами, передбачених цією Мировою угодою.

7Ухвала суду про затвердження цієї Мирової угоди є виконавчим документом згідно п. 2 ч.1 ст.3 Закону України Про виконавче провадження . У разі невиконання Сторонами даної Мирової угоди своїх зобов`язань, кожна із Сторін має право звернути ухвалу суду про затвердження цієї Мирової угоди до примусового виконання.

8. Ця мирова угода укладена в 3 (трьох) ідентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для учасників процесу та для приєднання до матеріалів цивільної справи №556/2180/19.

Відповідно до частини першої статті 207 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України ) мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб.

Частиною третьою статті 207 ЦПК України передбачено, що до ухвалення судового рішення у зв`язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз`яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії.

У мировій угоді, яку сторони просять затвердити, останні вказали, що наслідки затвердження мирової угоди судом на підставі ст. 207 Цивільного процесуального кодексу України їм відомі і зрозумілі.

Зі змісту укладеної сторонами мирової угоди вбачається, що вона не суперечить закону, не порушує прав, свобод чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб та вчинена в інтересах сторін.

Відповідно суд приходить до висновку що укладена сторонами мирова угода може бути затверджена.

Частиною четвертою статті 207 ЦПК України передбачено, що затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.

Враховуючи наявність підстав для затвердження мирової угоди, укладеної сторонами, провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись статтями 207 , 258-261 , 353 , 354 Цивільного процесуального кодексу України , суд,-

У Х В А Л И В:

Затвердити мирову угоду, укладену 4 березня 2020 року між Степангородською сільською радою Володимирецького району Рівненської області (юридична особа: с.Степангород, Володимирецького району, Рівненської області, код юридичної особи:04526686) та ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , житель АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , з наступними умовами:

1.Відповідач зобов`язується оплатити в день укладання цієї Мирової угоди суму орендної плати за несплачених три місяці фактичного користування земельною ділянкою в сумі 18957,81 (вісімнадцять тисяч дев`ятсот п`ятдесят сім) гривень 81 копійка на рахунок Степангородської сільської ради: р/р UA118999980334119815000017063 та витрати що поніс Позивач на оплату судового збору в сумі 4330,57грн.(чотири тисячі триста тридцять) гривень 57 копійок у строк протягом п`яти днів з дня набрання законної сили ухвали про затвердження мирової угоди на рахунок Степангородської сільської ради:

р/р UА548201720344220003000026769.

2. У свою чергу, Позивач відмовляється від позовних вимог до Відповідача щодо заборгованості по пені в розмірі 158 738,20 грн. (сто п`ятдесят вісім тисяч сімсот тридцять вісім тисяч) грн. 20 коп. та штрафу в сумі 75 831,23 грн. (сімдесят п`ять тисяч вісімсот тридцять одну) грн. 23 коп.

3. Степангородська сільська рада Володимирецького району заявляє що, з моменту підписання даної Мирової угоди та у разі належного її виконання Відповідачем, не матиме жодних майнових претензій до Відповідача - ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, штрафних санкцій та інших витрат та/або витрат по Договору оренди земельної ділянки від 02.07.2018 року укладеного Сторонами.

4.Сторони підтверджують, що всі викладені умови цієї Мирової угоди відповідають їх реальному волевиявленню та інтересам, а також породжують появу наслідків, зазначених в тексті цієї Мирової угоди. Сторонам відомо, що наслідком укладення цієї Мирової угоди є закриття провадження у справі, а отже, повторне звернення до суду зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав не допускається.

5.Сторони підтверджують, що особи, які підписали від імені Сторін цю Мирову угоду, мають всі необхідні для підписання цієї Мирової угоди повноваження і не мають будь-яких обмежень їх повноважень та/або правоздатності, та/або дієздатності.

6.Мирова угода набирає чинності з моменту затвердження її судом і діє до повного виконання зобов`язання Сторонами, передбачених цією Мировою угодою.

7.Ухвала суду про затвердження цієї Мирової угоди є виконавчим документом згідно п. 2 ч.1 ст.3 Закону України Про виконавче провадження . У разі невиконання Сторонами даної Мирової угоди своїх зобов`язань, кожна із Сторін має право звернути ухвалу суду про затвердження цієї Мирової угоди до примусового виконання.

8. Ця мирова угода укладена в 3 (трьох) ідентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для учасників процесу та для приєднання до матеріалів цивільної справи №556/2180/19.

Провадження у справіза позовом Степангородської сільської ради Володимирецького району Рівненської області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по орендній платі , закрити у зв`язку з затвердженням мирової угоди, укладеної сторонами у справі.

Дана ухвала є виконавчим документом.

Ухвала може бути оскаржена до Рівненського апеляційного суду через Володимирецький районний суд Рівненської області. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції. На ухвалу суду першої інстанції апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Відповідно до п.15.5) розділ XIII Перехідних положень,до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Суддя:

СудВолодимирецький районний суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення11.03.2020
Оприлюднено12.03.2020
Номер документу88111386
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —556/2180/19

Ухвала від 11.03.2020

Цивільне

Володимирецький районний суд Рівненської області

Котик Л.О.

Ухвала від 10.02.2020

Цивільне

Володимирецький районний суд Рівненської області

Котик Л.О.

Ухвала від 13.01.2020

Цивільне

Володимирецький районний суд Рівненської області

Котик Л.О.

Ухвала від 03.12.2019

Цивільне

Володимирецький районний суд Рівненської області

Котик Л.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні