номер провадження справи 21/3/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
12.03.2020 Справа № 908/386/20
м. Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Черкаського Володимира Івановича, при секретареві Курочкіній О.О., розглянувши в судовому засіданні матеріали справи № 908/386/20
Боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" (69006, м. Запоріжжя, вул. Портова, буд. 16а, каб. 404, код ЄДРПОУ 39763961)
банки, здійснюючі розрахунково-касове обслуговування боржника:
1. АТ "ТАСКОМБАНК" (01032, м. Київ, вул. С.Петлюри, 30)
2. АТ "ОЩАДБАНК" (01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12-г)
про банкрутство
Суддя Черкаський В.І.
За участю представників сторін:
від боржника - Острик С.Ю., адвокат, ордер ЗП № 030830 від 12.03.2020 року
УСТАНОВИВ:
Боржник звернувся до Господарського суду Запорізької області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" (далі за текстом - "ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС", "Товариство", "боржник").
Відповідно до ухвали Господарського суду Запорізької області від 26.02.2020 прийнято заяву про відкриття провадження у справі № 908/386/20 про банкрутство ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" до розгляду, підготовче засідання суду призначене на 12.03.2020 року, о 12-00, запропоновано арбітражним керуючим - Дашко І.В., Весніну С.О., Янчуку О.М., кандидатури яких визначено шляхом автоматизованого відбору, подати заяви про участь у цій справі.
Заяви на участь у справі подали арбітражні керуючі Сиволобов М.М., Дашко І.В., Веснін С.О.
В судовому засіданні представник боржника підтримав заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство, також ним подані для дослідження в судовому засіданні витребувані судом оригінали документів, що підтверджують заборгованість.
Заслухавши учасників підготовчого засідання суду, вивчивши доводи заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство, дослідивши подані документи, проаналізувавши норми чинного законодавства, заслухавши представника боржника, суд дійшов висновку про наявність підстав для відкриття провадження у справі, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства (надалі за текстом - "КУзПБ") провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Згідно з частиною 2 статті 8 КУзПБ право на звернення до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство мають боржник, кредитор.
У статті 1 КУзПБ визначено, що кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов`язань до боржника.
Грошове зобов`язання - зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов`язань належать також зобов`язання щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов`язання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобов`язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях. До складу грошових зобов`язань боржника, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов`язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю громадян, зобов`язання з виплати авторської винагороди, зобов`язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов`язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов`язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Кодексом. При поданні заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство розмір грошових зобов`язань визначається на день подання до господарського суду такої заяви (стаття 1 КУзПБ).
За приписами статті 39 КУзПБ перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з`ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом.
У підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, вирішує інші питання, пов`язані з розглядом справи.
Також з огляду на частину шосту статті 39 КУзПБ між боржником та кредитором щодо заявлених вимог має бути відсутній спір про право, який підлягає вирішенню у порядку позовного провадження.
Відповідно до частини 5 статті 39 КУзПБ за результатами розгляду заяви про відкриття провадження у справі та відзиву боржника господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі або відмову у відкритті провадження у справі.
Згідно з ч. 1 статті 74, ч. 1 статті 77 та статтями 78, 79 Господарського процесуального кодексу України (надалі за текстом - "ГПК України") кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування. Достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи. Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Боржник звернувся до господарського суду з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника з підстав неспроможності останнього погасити кредиторську заборгованість.
Зокрема, 27.11.2019 р. директором Товариства з обмеженою відповідальністю "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" видано Наказ № 27/11-19 Про організацію та проведення інвентаризації активів та зобов`язань ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС". Інвентаризаційною комісією, окрім фактичної перевірки активів за даними бухгалтерського обліку здійснені запити до державних реєструючи органів за попереднім та останнім місцезнаходженням ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" та до Державних реєстрів щодо всіх зареєстрованих за ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" активів. За даними бухгалтерського обліку та отриманими відповідями від державних реєструючих органів і Державних реєстрів було установлене наступне. За Товариством не зареєстроване рухоме і нерухоме майно та інші види активів. У Товариства не виявлено наявності філій, представництв, дочірніх підприємств та господарських товариств, де б Товариство брало участь, а також корпоративних прав в інших юридичних особах, цінних паперів.
Згідно Листа ГУ ДПС у Харківській області № 13320/10/20-40-57-10-13 від 13.12.2019 р. та Довідки з Філії - Дніпропетровське обласне управління АТ "ОЩАДБАНК" № 749 від 14.01.2020 р. (про закриття рахунку) у Боржника наявний єдиний банківський рахунок.
Згідно даних АТ "ТАСКОМБАНК" на рахунку № НОМЕР_1 в АТ "ТАСКОМБАНК". МФО 339500 знаходяться кошти у розмірі 1 400, 53 грн.
За даними бухгалтерського обліку та на підставі первинних, бухгалтерських, фінансових та юридичних документів у Товариства виявлена дебіторська заборгованість ТОВ "Нексіс Плюс" на суму 97276,87 грн. Дійсність цієї заборгованості підтверджена первинним документами.
За даними бухгалтерського обліку та на підставі первинних, бухгалтерських, фінансових та юридичних документів у Товариства виявлена кредиторська заборгованість перед кредиторами: ТОВ Торговий дім Авіас , ТОВ Дісетерс , ТОВ НК Запоріжнафтопродукт , ТОВ Біотрейд , ТОВ Ампераж ТОВ Філій Прайм , ТОВ Дельта Фокс на загальну суму 12 880 966,96 грн. Дійсність цієї заборгованості підтверджена первинними документами, Актами звірки, Довідками про стан заборгованості перед кредиторами (на кінець інвентаризації).
За результатами інвентаризації інвентаризаційною комісією складені інвентаризаційні описи: основних засобів; нематеріальних активів; незавершених капітальних інвестицій; запасів; біологічних активів; готівки; грошових коштів; бланків документів суворої звітності; готової продукції, товарів; товарно-матеріальних цінностей, прийнятих (переданих) на відповідальне зберігання, в оренду; цінних паперів; орендованих необоротних активів; дебіторської заборгованості; кредиторської заборгованості, а також витрат майбутніх періодів.
За даними інвентаризації ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" вартість всіх активів Товариства становить 98 677, 40 грн., що складається з: дебіторської заборгованості - 97 276, 87 грн.; коштів на рахунку - 1 400, 53 грн.
Вартість всіх зобов`язань (кредиторська заборгованість) Товариства становить 12 880 966, 96 грн.
У Протоколі інвентаризаційної комісії цією комісією зроблений окремий висновок щодо фінансового стану Товариства. За цим висновком на цей час активів Товариства вочевидь недостатньо для повного задоволення всіх вимог його кредиторів, у тому числі кредиторів з грошовими вимогами до Товариства. Співвідношення активів Товариства до грошових вимог його кредиторів становить 97 276, 87/12 880 966, 96 грн.
Такий фінансовий стан Товариства свідчить про виникнення конкуренції грошових вимог кредиторів, коли задоволення вимог одного або декількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов`язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами. Таке положення ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" свідчить про наявність у нього ознак банкрутства у вигляді загрози неплатоспроможності.
На виконання вимог цієї норми Кодексу про банкрутство директор Товариства звернувся до єдиного учасника ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" зі Звітом про проведену інвентаризацію активів та зобов`язань ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС", в якому виклав інформацію про наявність ознак банкрутства Товариства.
Рішення про звернення боржника до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство приймає вищий орган управління боржника.
17 січня 2020 р., учасник ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" своїм Рішенням № 17/01-20 підтвердив наявність у ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" ознак банкрутства, у вигляді загрози неплатоспроможності, та зобов`язав директора Товариства у місячний строк з дня прийняття цього Рішення звернутися до господарського суду з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" (надалі також - Боржник).
Під час проведення інвентаризації була отримана інформація з Державних реєстрів щодо наявності/відсутності майна Боржника, що перебуває у заставі або є обтяженим у інший спосіб. Згідно Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна № 64233221 від 15.01.2020 р. в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна будь-яка інформація відносно Боржника відсутня. Згідно з Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта № 196216138 від 14.01.2019 р., у зазначених державних реєстрах відомості щодо боржника відсутні. Під час проведення інвентаризації був отриманий Лист Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях № 11-09-07233 від 11.12.2019 р. згідно якого повідомлено, що ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" не належить до сфери управління Регіонального віл ділення: приватизацію цього підприємства Регіональне відділення не здійснювало; будь-яка інформація стосовно наявності або відсутності державного майна за ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" в Регіональному відділенні відсутня. Згідно Листа від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 10/01/28973 від 17.12.2019 у Боржника відсутні рахунки у цінних паперах та цінні папери.
За кадровою документацією у Боржника працівники відсутні, окрім директора, у зв`язку з чим, представник працівників Боржника для участі у справі про банкрутство не обирався.
Боржник, не здійснював діяльності, що пов`язана із державною таємницею, тому спеціальних дозволів на провадження діяльності, пов`язаної з державною таємницею, не отримував.
Дебітор Товариства - ТОН НЕКСІС ПЛЮС частково розрахувався з ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" на суму 50 000,00 грн. Також на поточний рахунок ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" були перераховані кошти з рахунку в Системі електронного адміністрування у розмірі 3 549, 00 грн. Кошти з рахунку Товариства (з урахуванням отриманих від дебітора) у сумі 42 507, 00 грн. грн. були перераховуванні на депозитний рахунок Господарського суду Запорізької області для авансування винагороди арбітражного керуючого.
Згідно ч. 6 ст. 34 Кодексу з процедур банкрутства, боржник зобов`язаний у місячний строк звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі у разі, якщо задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов`язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами (загроза неплатоспроможності), та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до статті 1 КУзПБ неплатоспроможність - неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.
З огляду на викладене, встановивши, що при зверненні до суду боржником доведено належними та допустимими доказами наявність ознак неплатоспроможності боржника, як підстави для відкриття провадження у справі про банкрутство боржника, господарський суд відкриває провадження у справі про банкрутство цього товариства.
Відповідно до частини 8 статті 39 КУзПБ в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається, зокрема, про призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати.
Згідно із статтею 28 КУзПБ кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору.
В ухвалі про прийняття заяви про відкриття провадження у справі господарський суд пропонує трьом визначеним шляхом автоматизованого відбору арбітражним керуючим подати заяву про участь у цій справі.
У разі якщо заява про участь у справі надійшла лише від одного арбітражного керуючого, господарський суд призначає таку особу розпорядником майна/керуючим реструктуризацією.
У разі якщо заява про участь у справі надійшла від двох або трьох арбітражних керуючих, визначених шляхом автоматизованого відбору, господарський суд призначає розпорядником майна/керуючим реструктуризацією особу, яка була першою визначена шляхом автоматизованого відбору.
У разі якщо жоден із арбітражних керуючих, визначених шляхом автоматизованого відбору, не подав до господарського суду заяву про участь у справі, господарський суд призначає розпорядником майна/керуючого реструктуризацією арбітражного керуючого за власною ініціативою.
Розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:
1) які є заінтересованими особами у цій справі;
2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;
3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом;
4) які мають конфлікт інтересів;
5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження;
6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.
До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.
Статтею 11 КУзПБ регламентовано, що арбітражним керуючим може бути громадянин України, який має вищу юридичну або економічну освіту другого (магістерського) рівня, загальний стаж роботи за фахом не менше трьох років або не менше одного року після отримання відповідної вищої освіти на керівних посадах, пройшов навчання та стажування протягом шести місяців у порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства, володіє державною мовою та склав кваліфікаційний іспит.
Не може бути арбітражним керуючим особа:
1) визнана судом обмеженою у цивільній дієздатності або недієздатною;
2) яка має не зняту або не погашену в установленому законом порядку судимість;
3) яка не здатна виконувати обов`язки арбітражного керуючого за станом здоров`я;
4) якій заборонено обіймати керівні посади.
Автоматизованою системою визначено кандидатури арбітражних керуючих Дашко Ігоря Валерійовича (свідоцтво № 1878 від 26.12.2018 року, 49069, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, буд. 97, офіс 9, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ), Весніна Сергія Олександровича (свідоцтво № 508 від 15.03.2013 року, пр-т. О. Поля, 101, оф.325, м. Дніпро, Україна, 49069, ідентифікаційний номер НОМЕР_3 ), Янчука Олександра Миколайовича (свідоцтво 137 від 06.02.2013 року, вул. Кар`єрна, 80, м. Київ, Україна, 03061, ідентифікаційний номер НОМЕР_4 ) в якості розпорядника майна.
Заяви на участь у справі подали арбітражні керуючі Сиволобов М.М., Дашко І.В., Веснін С.О.
Враховуючи вимоги статті 28 КУзПБ, відповідно до якої, у разі якщо заява про участь у справі надійшла від двох або трьох арбітражних керуючих, визначених шляхом автоматизованого відбору, господарський суд призначає розпорядником майна/керуючим реструктуризацією особу, яка була першою визначена шляхом автоматизованого відбору, суд призначає розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Дашко Ігоря Валерійовича (свідоцтво № 1878 від 26.12.2018 року, 49069, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, буд. 97, офіс 9, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ), кандидатура якого була визначена першою шляхом автоматизованого відбору, про що свідчать дані автоматизованої системи документообігу Господарського суду Запорізької області.
Відповідно до частин 1, 2 статті 30 КУзПБ арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду.
Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.
Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.
Виходячи з зазначеної норми, суд визначає грошову винагороду розпоряднику майна - три розміри мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання ним своїх повноважень. Сплату основної винагороди розпорядника майна здійснювати за рахунок коштів, авансованих боржником на депозитний рахунок Господарського суду Запорізької області за три місяці виконання повноважень розпорядника майна. У разі якщо процедура буде тривати після закінчення авансованих заявником коштів, основну винагороду розпорядника майна сплачувати за рахунок коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності.
Також, слід оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" (69006, м. Запоріжжя, вул. Портова, буд. 16а, каб. 404, код ЄДРПОУ 39763961).
У судовому засіданні 12.03.2020 року винесено вступну та резолютивну частини ухвали та повідомлено про те, що повний текст ухвали буде виготовлено протягом 5-ти днів.
Запис розгляду судової справи здійснюється за допомогою технічних засобів, а саме: програмно-апаратного комплексу "Оберіг".
Керуючись ст. ст. 2, 40, 44 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 233-235 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" (69006, м. Запоріжжя, вул. Портова, буд. 16а, каб. 404, код ЄДРПОУ 39763961).
Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Ввести процедуру розпорядження майном боржника.
Розпорядником майна боржника призначити арбітражного керуючого Дашко Ігоря Валерійовича (свідоцтво № 1878 від 26.12.2018 року, 49069, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, буд. 97, офіс 9, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ).
Визначити грошову винагороду розпоряднику майна Дашко І.В. - три розміри мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання ним своїх повноважень. Сплату основної винагороди розпорядника майна здійснювати за рахунок коштів, авансованих боржником на депозитний рахунок Господарського суду Запорізької області за три місяці виконання повноважень розпорядника майна. У разі якщо процедура буде тривати після закінчення авансованих заявником коштів, основну винагороду розпорядника майна сплачувати за рахунок коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності.
Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" (69006, м. Запоріжжя, вул. Портова, буд. 16а, каб. 404, код ЄДРПОУ 39763961) наступного змісту: "Господарським судом Запорізької області (69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4) відкрите провадження у справі № 908/386/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АВАЛАНДЖ ПЛЮС" (69006, м. Запоріжжя, вул. Портова, буд. 16а, каб. 404, код ЄДРПОУ 39763961). Дата відкриття провадження у справі про банкрутство - 12.03.2020. Розпорядник майна боржника - арбітражний керуючий Дашко Ігор Валерійович (свідоцтво № 1878 від 26.12.2018 року, 49069, м. Дніпро, проспект Олександра Поля, буд. 97, офіс 9, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ). Конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відомості про судове рішення, на підставі якого здійснено офіційне оприлюднення оголошення - ухвала господарського суду Запорізької області про відкриття провадження у справі про банкрутство від 12.03.2020 № 908/386/20".
Заборонити боржнику приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.
Зобов`язати розпорядника майна боржника до 21.04.2020 року подати до господарського суду Запорізької області відомості про результати розгляду вимог кредиторів.
Попереднє засідання суду, яке відбудеться в приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: 69001 м. Запоріжжя вул. Гетьманська, 4, корпус-2, зал 123, призначити на 23.04.2020 р. об 11 - 00 год.
Зобов`язати розпорядника майна до 23.04.2020 року провести в установленому законом порядку інвентаризацію майна боржника.
Попередити арбітражного керуючого Дашко І.В. про відповідальність, передбачену ч. 4 статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства, у разі невиконання або неналежного виконання покладених на нього обов`язків у цій справі, зловживання правами арбітражного керуючого, подання до суду неправдивих відомостей, наявності конфлікту інтересів.
Зобов`язати надати суду:
Вознесенівський ВДВС м. Запоріжжя ГТУЮ у Запорізькій області (повторно) - довідку про наявність виконавчих документів щодо боржника та про вжиті заходи щодо стягнення безспірних сум з боржника; витяг з Державного реєстру виконавчих проваджень щодо виконавчих проваджень за участю боржника;
Банки 1-2 - довідку про наявність та рух грошових коштів на рахунках боржника.
Копію ухвали надіслати боржнику, банкам 1-2, розпоряднику майна, Вознесенівському ВДВС м. Запоріжжя ГТУЮ у Запорізькій області, Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради (69002, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 84, ЄДРПОУ 40302133), арбітражним керуючим Сиволобову М.М. (01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 33/34, прим. 13), Весніну С.О. , Янчуку О.М. , Південно - східному межрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Дніпро).
Ухвала господарського суду набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 235 ГПК України. Повний текст ухвали буде складено протягом п`яти днів.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, визначеними ст. ст. 256-259 ГПК України.
Повний текст ухвали, відповідно до ст. 233 ГПК України, складено 19.03.2020 року.
Суддя В.І. Черкаський
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 12.03.2020 |
Оприлюднено | 20.03.2020 |
Номер документу | 88304254 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні