Рішення
від 23.03.2020 по справі 200/986/20-а
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 березня 2020 р. Справа№200/986/20

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Хохленкова О.В. розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області до управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації про стягнення капіталізованих платежів у розмірі 153021,68 грн.,

У С Т А Н О В И В:

22.01.2020 року Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області звернулось до Донецького окружного адміністративного суду із позовом до управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації про стягнення капіталізованих платежів у розмірі 153021,68 грн.

Позовні вимоги мотивовані тим, що 06.12.2019 року позивачу стало відомо про початок процедури ліквідації юридичної особи відповідача, після чого останньому 16.12.2019 року управлінням дирекції Фонду направлена заява про визнання кредиторських вимог. Сума платежів, які підлягають капіталізації для розрахунку з потерпілими, які втратили працездатність під час виконання трудових обов`язків становить 153021,68 грн.

Листом № 01-09/024 від 16.01.2020 року начальник управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації голова ліквідаційної комісії відповів, що кошти на капіталізовані платежі не передбачені кошторисними призначеннями та в управлінні відсутні повноваження та фінансові асигнування для здійснення капіталізації платежів.

Оскільки в добровільному порядку капіталізацію таких коштів відповідачем не проведено, відповідь на заяву про визнання кредиторських вимог не надано, позивач звернувся до суду з вимогою щодо їх стягнення.

25.02.2020 року через канцелярію суду від відповідача надійшов відзив на позовну заяву в якому відповідач вказує наступне.

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2019 №923 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 , від 3 листопада 2019 року № 926 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року №746 , розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 22 листопада 2019 року №1277/5-19 Про чисельність працівників районних державних адміністрацій Донецької області , відповідно до статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, Положення про управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації Донецької області, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 вересня 2007 року № 526 (зі змінами)(далі - Положення), розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 грудня 2019 року №308 Про упорядкування структури Покровської районної державної адміністрації Донецької області , статей 5, 6, 39, частини першої статті 47 Закону України Про місцеві державні адміністрації головою Покровської райдержадміністрації прийнято розпорядження від 06 грудня 2019 року №314 Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації , згідно якого припиняється юридична особа публічного права управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації Донецької області (код ЄДРПОУ - 00730684) шляхом ліквідації.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 06.12.2019 року №314 Про припинення юридичної особи шліхом ліквідації створена ліквідаційна комісія, яка уповноважена в особі голови комісії представляти інтереси управління, вчинення всіх необхідних юридичних та процесуальних дій щодо державної реєстрації припинення та встановлено, що вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дня публікації повідомлення в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації. 06.12.2019 року державним реєстратором внесено запис щодо припинення юридичної особи Управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації та оприлюднено повідомлення на сайті Міністерства Юстиції в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (№ 56 від 06.12.2019 року) та встановлено строк заявлення вимог кредиторами до 17.02.2020 року.

18.12.2019 року ліквідаційна комісія управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації отримала від Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області заяву про кредиторські вимоги по капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов`язань внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю застрахованим особам, щодо визнання грошової вимоги кредитора (далі - Кредитор) по капіталізації платежів, в якій зазначено, що з 23.05,2008 року на обліку у Покровському відділенні управління виконавчої дирекції перебуває 1 особа - ОСОБА_1 , яка була травмована 21.12.2007 року, працюючи в управлінні агропромислового розвитку. За висновками МСЕК від 23 травня 2008 року серія ДОН-04№068603 потерпілому на виробництві ОСОБА_1 встановлена стійка втрата професійної працездатності 20% з наступним переглядом у зв`язку з травмою на виробництві. З 01.03.2019 року потерпілому ОСОБА_1 призначено перераховану щомісячну страхову виплату в розмірі 1054,74 грн. постанова № 0527/5972/5972/26 від 18.03.2019 року.

У зв`язку з тим, що управління агропромислового розвитку не є головним розпорядником коштів, всі кошторисні призначення затверджуються та фінансуються щомісячно на рахунок управління агропромислового розвитку безпосередньо Покровською райдержадміністрацією.

Кошторисом на 2019 рік не було передбачено виплат грошових вимог кредиторів по капіталізації платежів у зв`язку з тим, що потреба у погашені грошової вимоги виникла лише після прийняття розпорядження голови райдержадміністрації про припинення юридичної особи управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації шляхом ліквідації.

Кошторисом на 2020 рік не можуть бути передбачені виплати грошових вимог кредиторів на підставі того, що згідно розпорядження голови Покровської райдержадміністрації від 03.12.2019 року № 308 Про упорядкування структури райдержадміністрації структурний підрозділ райдержадміністрації - управління агропромислового розвитку в затвердженій структурі Покровської райдержадміністрації не передбачено, тому розподіл кошторисних призначень на управління не може бути заплановано. Можливість отримання додаткового фінансування в поточному 2020 році також не є можливим через процес ліквідації управління, який на даний час триває.

Також зазначає, що в управлінні відсутні фінансові асигнування для здійснення капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов`язань відшкодувати шкоду, заподіяну життю і здоров`ю громадян.

На цих підставах просить вважати кредиторські вимоги погашеними та у позовних вимогах позивачу відмовити.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 06 лютого 2020 року відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження. В ухвалі було запропоновано відповідачу у п`ятнадцятиденний строк з моменту отримання ухвали про відкриття провадження у справі надати суду відзив на позовну заяву зі всіма доказами на його підтвердження, які наявні у відповідача. Підготовче засідання призначено на 24 лютого 2020 року.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 24 лютого 2020 року було закрито підготовче засідання по справі та призначено її розгляд по суті на 23 березня 2020 року.

23.03.2020 року представник позивача в судове засідання не з`явився. Був повідомлений належним чином про дату час та місце судового розгляду справи. Надав суду заяву про розгляд справи без його участі, в письмовому провадженні.

23.03.2020 року представник відповідача в судове засідання не з`явився. Був повідомлений належним чином про дату час та місце судового розгляду справи. Надіслав суду заяву про відкладення розгляду справи.

Відповідно до ч.9 ст.205 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Дослідивши докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, суд встановив наступне.

Позивачем у справі є Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області яке є юридичною особою код ЄДРПОУ 41325231.

Відповідач - управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації зареєстровано в якості юридичної особи за кодом ЄДРПОУ 00730684, місцезнаходження: 85300, Донецька обл., місто Покровськ, площа Шибанкова, будинок 11, перебуває в стані припинення з 06.12.2019 року, що вбачається з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

ОСОБА_1 , був травмований 21.12.2007 року, працюючи в Управлінні агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації Донецької області про що складено акт по формі Н-5 від 21.12.2007 року та акт по формі Н-1 від 05.01.2008 року (а.с.8-11).

За висновками МСЕК від 23 травня 2008 року серія ДОН-04 №068603 потерпілому на виробництві ОСОБА_1 встановлена стійка втрата професійної працездатності 20% з датою переогляду 23 травня 2009 року у зв`язку з травмою на виробництві 21.12.2007 року (а.с.18).

Відповідно до постанови від 13.06.2008 року ОСОБА_1 перебуває на обліку у Покровському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області з 23.05.2008 року (а.с.16).

Згідно із постановою №0538/5972/5972/2 від 13.06.2008 року ОСОБА_1 призначено як потерпілому щомісячної страхової виплати в розмірі 318,22 грн. (а.с.19).

11.07.2008 року Покровське відділення винесло постанову №0538/5972/5972/3 про призначення ОСОБА_1 одноразової допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності.

29.05.2009 року ОСОБА_1 повторно пройшов огляд МСЕК, де йому було встановлено 20% втрати працездатності у зв`язку з травмою на виробництві 21.12.2007 року з датою переогляду 29.05.2011 року.

Покровське відділення винесло постанову №0538/5972/5972/8 від 29.05.2009 року про продовження раніше призначеної ОСОБА_1 щомісячної страхової виплати.

03.06.2011 року потерпілий на виробництві ОСОБА_1 пройшов переогляд МСЕК та йому було встановлено 20% втрати працездатності у зв`язку з травмою на виробництві 21.12.2007 року з датою переогляду 01.07.2013 року.

Покровським відділенням було винесено постанову №0538/5972/5972/11 від 10.06.2011 року про продовження раніше призначеної ОСОБА_1 щомісячної страхової виплати у розмірі 372,77 грн.

01.07.2013 року відповідно до акту огляду МСЕК серія 10 ААА №246092 ОСОБА_1 було в становлено 20% втрати працездатності безстроково у зв`язку з травмою на виробництві 21.12.2007 року .

Постановою №0538/5972/5972/14 від 04.07.2013 року Покровське відділення продовжило раніше призначену щомісячну страхову виплату ОСОБА_1 у розмірі 503,69 грн.

З 01.03.2019 року потерпілому ОСОБА_1 було призначено перераховану щомісячну страхову, виплату в розмірі 1054,74 грн. відповідно до постанови №0527/5972/5972/26 від 18.03.2019 року.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 06.12.2019 року №314 Про припинення юридичної особи шліхом ліквідації створена ліквідаційна комісія, яка уповноважена в особі голови комісії представляти інтереси управління, вчинення всіх необхідних юридичних та процесуальних дій щодо державної реєстрації припинення та встановлено, що вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дня публікації повідомлення в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації. 06.12.2019 року державним реєстратором внесено запис щодо припинення юридичної особи Управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації та оприлюднено повідомлення на сайті Міністерства Юстиції в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (№ 56 від 06.12.2019 року) та встановлено строк заявлення вимог кредиторами до 17.02.2020 року.

18.12.2019 року ліквідаційна комісія управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації отримала від Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області заяву про кредиторські вимоги по капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов`язань внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю застрахованим особам, щодо визнання грошової вимоги кредитора по капіталізації платежів в сумі 153021,68 грн.

Листом № 91-09/024 від 16.01.2020 року голова ліквідаційній комісії управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації запросив у Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області просив надати додатковий термін для розгляду заяви про кредиторські вимоги по капіталізації платежів.

Листом від 18.03.2020 року № 01-09/024 від 16.01.2020 року начальник управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації голова ліквідаційної комісії відповів, що кошти на капіталізовані платежі не передбачені кошторисними призначеннями та в управлінні відсутні повноваження та фінансові асигнування для здійснення капіталізації платежів.

Встановлені обставини підтверджені матеріалами справи і не є спірними.

Вирішуючи даний спір, суд виходить з такого.

Правову основу, економічний механізм та організаційну структуру загальнообов`язкового державного соціального страхування громадян від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які призвели до втрати працездатності або загибелі застрахованих на виробництві, визначено Законом України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 № 1105-XIV (далі - Закон № 1105-XIV).

За змістом ст. 5 Закону № 1105-XIV основними принципами страхування від нещасного випадку є: паритетність держави, представників застрахованих осіб та роботодавців в управлінні страхуванням від нещасного випадку; своєчасне та повне відшкодування шкоди страховиком; обов`язковість страхування від нещасного випадку осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту) та інших підставах, передбачених законодавством про працю, а також добровільність такого страхування для осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, та громадян - суб`єктів підприємницької діяльності; надання державних гарантій реалізації застрахованими громадянами своїх прав; обов`язковість сплати страхувальником страхових внесків; формування та витрачання страхових коштів на солідарній основі; диференціювання страхового тарифу з урахуванням умов і стану безпеки праці, виробничого травматизму та професійної захворюваності на кожному підприємстві; економічна заінтересованість суб`єктів страхування в поліпшенні умов і безпеки праці; цільове використання коштів страхування від нещасного випадку.

Згідно зі ст. 4 Закону № 1105-XIV Фонд соціального страхування України є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності та медичним страхуванням, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами загальнообов`язкового державного соціального страхування та здійснює інші функції згідно із затвердженим статутом. Фонд є некомерційною самоврядною організацією, що діє на підставі статуту, який затверджується його правлінням.

На підставі ч. 1 ст. 9 вказаного Закону основними завданнями Фонду та його робочих органів є, зокрема реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування; надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг відповідно до цього Закону.

Пунктами 1 та 3 ч. 2 ст. 10 Закону визначено що Фонд зобов`язаний забезпечувати фінансування та виплачувати матеріальне забезпечення, страхові виплати і надавати соціальні послуги, передбачені цим Законом; вживати заходів щодо раціонального використання коштів і забезпечення фінансової стабільності Фонду.

Відповідно до п.п. 1 та 5 ч. 1 ст. 11 вказаного Закону джерелами формування коштів Фонду є: страхові внески страхувальників та застрахованих осіб; капіталізовані платежі, що надійшли у випадках ліквідації страхувальників у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2000 року № 765 "Про реалізацію статей 45 і 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" затверджено Порядок капіталізації платежів для задоволення вимог, що виникли із зобов`язань підприємства-банкрута перед громадянами внаслідок заподіяння шкоди їх життю і здоров`ю, відповідно до абз. 2 п. 1 якої капіталізація платежів здійснюється щодо кожної особи з урахуванням заборгованості за попередні роки та необхідності виплати майбутніх платежів.

Статтею 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року № 2343-XII визначено, що банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедур санації та мирової угоди і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Законом, грошові вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

В той же час, іншого нормативно-правового акту, який визначав би порядок капіталізації платежів, Кабінетом Міністрів України прийнято не було.

При цьому, згідно з ч. 1 ст. 104 Цивільного кодексу України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників.

У відповідності до ч. 1 ст. 112 Цивільного кодексу України у разі ліквідації платоспроможної юридичної особи вимоги її кредиторів задовольняються у першу чергу - щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю, та вимоги кредиторів, забезпечені заставою чи іншим способом, що узгоджується з приписами ч. 1 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Згідно ч. 3 ст. 110 цього Кодексу якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа здійснює всі необхідні дії, встановлені законом про відновлення платоспроможності або визнання банкрутом.

Частиною 2 ст. 1205 Цивільного кодексу України передбачено, що у разі ліквідації юридичної особи платежі, належні потерпілому або особам, визначеним ст. 1200 цього Кодексу, мають бути капіталізовані для виплати їх потерпілому або цим особам у порядку, встановленому законом або іншим нормативно-правовим актом.

Отже, капіталізація страхових виплат проводиться у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у всіх випадках ліквідації страхувальника не залежно від підстави такої ліквідації.

Аналогічного висновку дійшов Верховний Суд України у постанові від 26 червня 2012 року у справі № 21-156а12.

Пункт 2 Порядку № 765 визначає порядок розрахунку щодо кожного платежу, що підлягає капіталізації.

Відповідно до п. 3 цього Порядку капіталізація платежів нараховується за період, що визначається, з різниці між середньої тривалості життя для чоловіків і жінок і їхнім віком на момент проведення капіталізації.

Згідно п. 4 вказаного Порядку до суми платежів, що підлягають капіталізації, включається заборгованість суб`єкта підприємницької діяльності - банкрута з виплат, пов`язаних з його зобов`язаннями відшкодувати шкоду, заподіяну життю і здоров`ю громадян, а саме суми одноразової допомоги, щомісячних виплат втраченого заробітку, витрат по догляду за потерпілим та виплат за листками непрацездатності.

За п. 5-1 Порядку № 765 у вимогах Фонду до суб`єкта підприємницької діяльності, щодо якого порушено справу про банкрутство, зазначається сума, визначена з урахуванням кожного платежу, що підлягає капіталізації. Суми платежів, капіталізованих відповідно до зазначених вимог у процесі ліквідації суб`єкта підприємницької діяльності - банкрута, перераховуються ліквідатором (арбітражним керуючим) робочому органу виконавчої дирекції Фонду, у якому суб`єкт підприємницької діяльності перебуває на обліку.

Позивачем направлялась відповідачу заява про визнання кредиторських вимог від 16.12.2019 № 07-09/3298 на суму капіталізованих платежів у розмірі 153021,68 грн., де наводились із яких сум виплат потерпілим виходив позивач, проте зазначена заява відповідачем не отримана та була повернута на адресу позивача з відміткою "відсутня адреса одержувача".

Доказів перерахування на користь позивача суми капіталізованих платежів відповідачем суду не надано, тобто фактично вимоги кредитора (позивача) не задоволені.

Щодо аргументів відповідача про неможливість сплати суми капіталізованих платежів у зв`язку з відсутністю коштів у кошторисі установи, суд зазначає наступне.

Суд враховує при розгляді даної справи практику Європейського суду з прав людини, яка відповідно до ст. 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини є джерелом права".

Так, Європейський суд з прав людини у справах Кечко проти України, Ромашов проти України, Шевченко проти України зауважив, що реалізація особою права, яке пов`язано з отриманням бюджетних коштів, що базується на спеціальних та чинних на час виникнення спірних правовідносин нормативно-правових актах національного законодавства, не може бути поставлена у залежність від бюджетних асигнувань, тобто посилання органами державної влади на відсутність коштів, як на причину невиконання своїх зобов`язань, є безпідставними. Європейський Суд з прав людини у своїх рішеннях констатував, що не приймає аргумент Уряду щодо бюджетних асигнувань, оскільки органи державної влади не можуть посилатись на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов`язань.

Враховуючи викладене, суд вважає, що вимоги позивача про стягнення з відповідача заявленої суми капіталізованих платежів у розмірі 153021,68 грн., грн. є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Решта доводів та заперечень учасників справи висновків суду по суті позовних вимог не спростовують. Слід зазначити, що згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі "Серявін та інші протии Україн" від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, відповідно до п.58 якого згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі Руїс Торіха проти Іспанії від 9 грудня 1994 року, серія A, N 303-A, п.29).

Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Частиною 2 ст.77 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

Приписами статті 90 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

З огляду на вищевикладене, суд приходить до висновку про задоволення позовних вимог про стягнення капіталізованих платежів у розмірі 153021,68 грн., -задовольнити повністю.

Беручи до уваги, що позивач є суб`єктом владних повноважень, на підставі ст. 139 КАС України підстав для розподілу судових витрат немає.

На підстав наведеного, керуючись ст. ст. 32, 139, 243 - 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області до управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації про стягнення капіталізованих платежів у розмірі 153021,68 грн., - задовольнити повністю.

Стягнути з управління агропромислового розвитку Покровської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 00730684, місцезнаходження: 85300, Донецька обл., місто Покровськ, площа Шибанкова, будинок 11) на користь Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (місцезнаходження: 84122, Донецька область, м. Слов`янськ, вул..Свободи, буд.5, код ЄДРПОУ 41325231) капіталізовані платежі в розмірі 153021 (сто п`ятдесят три тисячі двадцять одну ) гривню 68 копійок.

Судове рішення складено та підписано 23 березня 2020 року.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або справа розглянута в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Суддя О.В. Хохленков

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення23.03.2020
Оприлюднено23.03.2020
Номер документу88350406
СудочинствоАдміністративне