Ухвала
від 25.03.2020 по справі 385/298/20
ГАЙВОРОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Гайворонський районний суд Кіровоградської області

м.Гайворон, вул.Великого Кобзаря, 3 Кіровоградської області, 26300


Справа № 385/298/20

2/385/259/20

У Х В А Л А

25.03.2020 року суддя Гайворонського районного суду Кіровоградської області Панасюк І.В., розглянувши цивільну справу за позовною заявою агрофірми у формі товариства з обмеженою відповідальністю Воля в особі директора Кучера Володимира Васильовича до ОСОБА_1 про визнання договору оренди земельної ділянки поновленим та визнання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки укладеною, -

В С Т А Н О В И В :

В провадженні Гайворонського районного суду Кіровоградської області знаходиться справа за позовною заявою АФ ТОВ Воля в особі директора Кучера В.В. до ОСОБА_1 про визнання договору оренди земельної ділянки поновленим та визнання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки укладеною .

25.03.2020 року до відкриття провадження по справі суддя Панасюк І.В. заявив самовідвід у зв`язку з наявними обставинами, що виключають його участь при розгляді справи, оскільки дружина позивача займає посаду секретаря судового засідання в Гайворонському районному суді та безпосередньо підпорядкована судді Панасюку І.В.

Відповідно до вимог п. 5 ч 1. ст. 36 ЦПК України суддя не може розглядати справу і підлягає відводу (самовідводу) за наявності обставин, які викликають сумнів в неупередженості та об`єктивності судді.

З метою недопущення наявності сумнівів у сторін з приводу об`єктивності рішення у справі та запобігання безпідставних скарг, суд вважає за необхідне заяву про самовідвід задовольнити.

Керуючись ст.ст. 36, 40, 353 ЦПК України , суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Заяву судді Панасюка Ігоря Валентиновича про самовідвід по справі за позовною заявою агрофірми у формі товариства з обмеженою відповідальністю Воля в особі директора Кучера Володимира Васильовича до ОСОБА_1 про визнання договору оренди земельної ділянки поновленим та визнання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки укладеною задовольнити.

Ухвала суду в частині задоволення заяви про самовідвід судді оскарженню не підлягає, заперечення проти ухвали може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя: І. В. Панасюк

СудГайворонський районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення25.03.2020
Оприлюднено26.03.2020
Номер документу88413944
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —385/298/20

Рішення від 10.03.2021

Цивільне

Голованівський районний суд Кіровоградської області

Шкамерда К. С.

Рішення від 10.03.2021

Цивільне

Голованівський районний суд Кіровоградської області

Шкамерда К. С.

Ухвала від 22.10.2020

Цивільне

Голованівський районний суд Кіровоградської області

Шкамерда К. С.

Ухвала від 27.05.2020

Цивільне

Голованівський районний суд Кіровоградської області

Шкамерда К. С.

Ухвала від 12.05.2020

Цивільне

Ульяновський районний суд Кіровоградської області

Бондаренко А. А.

Ухвала від 16.04.2020

Цивільне

Ульяновський районний суд Кіровоградської області

Терновенко А. В.

Ухвала від 13.04.2020

Цивільне

Ульяновський районний суд Кіровоградської області

Ясінський Л. Ю.

Ухвала від 25.03.2020

Цивільне

Гайворонський районний суд Кіровоградської області

Панасюк І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні