УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 березня 2020 року
м.Суми
Справа №592/14362/19
Провадження № 22-з/816/54/20
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого - Кононенко О.Ю. (суддя-доповідач),
суддів: Криворотенка В.І., Ткачук С.С.,
сторони:
позивач - ОСОБА_1 ;
відповідач - Піщанська сільська рада,
розглянув у порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Гриценка Бориса Миколайовича про виправлення описки в постанові Сумського апеляційного суду від 24 лютого 2020 року,
в с т а н о в и в :
Постановою Сумського апеляційного суду від 24 лютого 2020 року апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - адвоката Гриценка Б.М. задоволено.
Скасовано рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 10 січня 2020 року та прийнято постанову.
Визнано за ОСОБА_1 право власності на спадкове майно, яке складається з права на земельну частку (пай) КСП Червоний партизан , на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) серія СМ в„– 0241180, розміром 4,28 га в умовних кадастрових гектарах без визначення цієї частки в натурі (на місцевості), в порядку спадкування після смерті ОСОБА_2 , яка успадкувала це право після смерті ОСОБА_3 .
12 березня 2020 року представник ОСОБА_1 - адвокат Гриценко Б.М. подав заяву про виправлення описки в резолютивній частині зазначеної постанови Сумського апеляційного суду у написанні прізвища ОСОБА_1 замість ОСОБА_1 .
Колегія суддів вважає, що заява представника ОСОБА_1 - адвоката Гриценка Б.М. підлягає задоволенню з огляду на наступне.
Відповідно до положень ч. ч. 1, 2 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Як роз`яснено у п. 21 постанови Пленуму Верховного Суду України від 24 жовтня 2008 року Про судову практику розгляду цивільних справ в апеляційному порядку апеляційний суд може виправити допущені у своєму рішенні описки чи арифметичні помилки, не змінюючи змісту рішення.
З матеріалів справи вбачається, що прізвище матері позивача ОСОБА_1 і в мотивувальній частині постанови суд прийшов до висновку, що за позивачем необхідно визнати право власності в порядку спадкування після смерті ОСОБА_1 , яка успадкувала це право після смерті ОСОБА_3 , проте в резолютивній частині постанови була допущена описка в написанні прізвища спадкодавця і замість ОСОБА_3 помилково зазначено прізвище ОСОБА_1 .
Виправлення зазначеної вище описки не змінює змісту судового рішення.
Керуючись ст.ст. 260, 269, 389 ЦПК України, суд -
у х в а л и в:
Заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Гриценка Бориса Миколайовича задоволено.
Виправити описку в абзаці третьому резолютивної частини постанови Сумського апеляційного суду від 24 лютого 2020 року, а саме замість прізвища ОСОБА_2 вважати правильним ОСОБА_2Ухвала набирає законної сили з моменту підписання і може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Судді: О.Ю. Кононенко
В.І. Криворотенко
С.С. Ткачук
Суд | Сумський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2020 |
Оприлюднено | 26.03.2020 |
Номер документу | 88424967 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сумський апеляційний суд
Кононенко О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні