Ухвала
від 18.03.2020 по справі 910/9537/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

попереднього засідання

м. Київ

18.03.2020Справа № 910/9537/19

за заявою Дочірнього підприємства Управління спеціальних машин № 2

Товариства з обмеженою відповідальністю УБК Будмеханізація

(ідентифікаційний код: 05503256 )

до Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-

монтажне управління (ідентифікаційний код: 04012922 )

про банкрутство

Суддя Омельченко Л.В.

За участю секретаря судового засідання Терещенко Л.С.

Особи, які беруть участь у справі:

від заявника не з`явився

від боржника не з`явився

від Головного управління

Пенсійного фонду України у м. Києві - Посвистак С.М. - предст. за довір № 87 від 05.07.19

від Головного управління

Державної податкової служби у м. Києві - не з`явився

розпорядник майна боржника не з`явився

ВСТАНОВИВ:

Дочірнє підприємство Управління спеціальних машин № 2 Товариства з обмеженою відповідальністю УБК Будмеханізація (ідентифікаційний код: 05503256 ) звернулося до суду із заявою про порушення справи про банкрутство Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (ідентифікаційний код: 04012922).

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.07.2019 прийнято до розгляду заяву Дочірнього підприємства Управління спеціальних машин № 2 Товариства з обмеженою відповідальністю УБК Будмеханізація (ідентифікаційний код: 05503256 ) про порушення справи про банкрутство Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (ідентифікаційний код: 04012922), підготовче засідання суду призначено на 31.07.2019 об 11:20, здійснено виклик для участі у судовому засіданні представників заявника, боржника та арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича (свідоцтво від 05.02.2018 № 1862), визначеного автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у справах про банкрутство, встановлено арбітражному керуючому Савченку В`ячеславу Анатолійовичу строк до 28.07.2019 (включно) для подачі до суду заяви про його участь у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління , зобов`язано заявника надати у засідання суду оригінали документів, копії яких приєднано до поданої ним заяви; у строк до 28.07.2019 (включно) надати: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо заявника та боржника станом на день подання до суду, документи, які підтверджують повноваження особи, що підписала заяву про порушення справи про банкрутство, докази того, що сума вимог кредитора не забезпечена повністю заставою майна боржника (за наявності застави), зобов`язано Публічне акціонерне товариство Спеціалізоване будівельно-монтажне управління надати суду відзив на заяву про порушення справи про банкрутство з додатками, складений відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан товариства (останній звіт по балансу з розшифровкою суми по статті "Основні засоби"), список кредиторів і дебіторів товариства.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 14.08.2019 відкрито провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, будинок 108; ідентифікаційний код: 04012922), визнано безспірні грошові вимоги Дочірнього підприємства Управління Спеціальних Машин № 2 Товариства з обмеженою відповідальністю УБК Будмеханізація до Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління у розмірі 1 782 706,18 грн, уведено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, уведено процедуру розпорядження майном Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, будинок 108; ідентифікаційний код: 04012922), призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича (свідоцтво № 1862 від 05.02.2018), встановлено оплату послуг арбітражному керуючому Савченку В`ячеславу Анатолійовичу у розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень за рахунок коштів заявника, починаючи з дати його призначення та до моменту прийняття комітетом кредиторів відповідного рішення про встановлення оплати послуг розпоряднику майна боржника, вирішено офіційно оприлюднити оголошення про відкриття справи про банкрутство Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, будинок 108; ідентифікаційний код: 04012922) у встановленому законодавством порядку, визначено дату проведення попереднього судового засідання у справі на 25.09.2019 об 11:00, заборонено боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави, встановлено розпоряднику майна боржника строк до 23.09.2019 для подачі до Господарського суду м. Києва відомостей про результати розгляду вимог кредиторів (письмові нормативно-обґрунтовані пояснення щодо складеного реєстру по кожному з кредиторів, витяги з державних реєстрів заборон щодо майна боржника, а також, при наявності, письмові заперечення боржника щодо вимог кредиторів), реєстру вимог кредиторів відповідно до норм наказу Міністерства економіки України "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо заповнення реєстру вимог кредиторів" від 02.07.2010 № 788, а також доказів повідомлення кредиторів про дату проведення попереднього засідання суду, встановлено розпоряднику майна боржника строк до 23.09.2019 для проведення інвентаризації майна боржника, зобов`язано боржника надати розпоряднику майна боржника всю необхідну документацію для проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства і проведення інвентаризації та складання реєстру вимог кредиторів, письмові пояснення щодо визнання або відхилення кредиторських вимог, докази наявності або відсутності у підприємства заборгованості з виплати заробітної плати (із зазначенням прізвища працівника та долученням бухгалтерських відомостей), авторської винагороди, аліментів та грошових зобов`язань, що забезпечені заставою, які подати у попереднє засідання, а також спільно з розпорядником майна боржника розглянути всі кредиторські заяви, які надійдуть в установленому порядку, зобов`язано розпорядника майна боржника провести аналіз фінансово-господарської діяльності боржника на підставі документації за три календарні роки до відкриття провадження у справі про банкрутство, передбаченої п. 1 Розділу ІІ "Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства", затверджених наказом № 1361 від 26.10.2010 Міністерства економіки України, а у разі невиконання боржником п. 12 резолютивної частини цієї ухвали невідкладно звернутись до суду для вжиття заходів щодо примусового витребування указаної вище документації, зобов`язано державного реєстратора за місцезнаходженням боржника надати суду докази внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника.

27.08.2019 через відділ діловодства суду від відділу з питань держаної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Голосіївської районної в місті Києві державної реєстрації надійшов для залучення до матеріалів справи витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

12.09.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління пенсійного фонду України у м. Києві надійшла заява про визнання кредитором боржника на суму 236 569,13 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.09.2019 заяву Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про визнання кредитором боржника на суму 236 569,13 грн було залишено без руху, встановлено строк десять днів з дня вручення цієї ухвали Головному управлінню Пенсійного фонду України у м. Києві на усунення недоліків заяви про визнання кредиторських вимог, встановлено Головному управлінню Пенсійного фонду України у м. Києві спосіб усунення недоліків заяви про визнання кредитором шляхом подання до суду письмової заяви, яка буде містити докази сплати судового збору.

24.09.2019 на електронну пошту Господарського суду міста Києва від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В.А. надійшли для залучення до матеріалів справи додаткові документи, а саме: акт інвентаризації, протокол засідання розпорядника майна боржника, інформація щодо розгляду заявлених кредиторських вимог від 23.09.2019, реєстр вимог кредиторів боржника станом на 23.09.2019.

25.09.2019 через відділ діловодства суду від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича надійшло клопотання про витребування у боржника копій документів згідно наданого переліку.

25.09.2019 через відділ діловодства суду від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича надійшов для залучення до матеріалів справи звіт про діяльність розпорядника майна Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління із додатками до нього.

У судовому засіданні 25.09.2019 представник розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В.А. повідомив про направлення через відділ діловодства суду звіту розпорядника майна боржника, клопотання про витребування доказів, направлення до суду реєстру вимог кредиторів, акту інвентаризації та протоколу засідання розпорядника майна боржника. Крім того, представник розпорядника майна боржника просив задовольнити клопотання про витребування документів боржника від бувшого керівника Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління . Суд протокольно задовольнив вказане клопотання із постановленням відповідної ухвали.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 25.09.2019 було відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 23.10.2019 об 11:20, здійснено виклик у попереднє засідання суду та визнано явку представників обов`язковою: заявника, боржника, розпорядника майна боржника та осіб, які заявили вимоги до боржника, установлено строк до 21.10.2019 (включно) учасникам справи для подачі до суду письмових пояснень/заперечень, доказів на підтвердження заявлених вимог.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 25.09.2019 клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича про витребування доказів було задоволено, витребувано у Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління : А) засвідчені належним чином копії наступних документів: установчі документи Боржника (статут, свідоцтво про державну реєстрацію); баланс (форма 1) за 2016 - по теперішній час; звіт про фінансові результати (форма № 2) за 2016 - по теперішній час; звіт про рух грошових коштів (форма № 3) за 2016 - по теперішній час; звіт про власний капітал (форма № 4) за 2016 - по теперішній час; договори застави (іпотеки) майна, укладені Боржником; договори фінансового лізингу, за якими майно Боржника передавалося Лізингоодержувачам; останні акти щодо інвентаризації майна і фінансових зобов`язань та останні інвентаризаційні відомості; договори відповідального зберігання щодо збереження майна третіх осіб потужностями Боржника; Б) оформлені належним чином відомості Боржника: розшифровки кредиторської і дебіторської заборгованості, яка обліковується за даними бухгалтерського обліку Боржника з зазначенням контрагентів, сум заборгованості, дати та номеру договорів або інших документів на підставі яких виникла заборгованість; перелік основних засобів Боржника із зазначенням найменування, року введення в експлуатацію, первинної вартості, зносу, залишкової вартості, фактичної наявності та технічного стану; перелік виробничих запасів (товарно-матеріальних цінностей) із зазначенням найменування, кількості, дати придбання; перелік незавершеного виробництва, незавершеного будівництва і незавершених ремонтів із зазначенням найменування об`єктів; інформація щодо наявності грошових коштів, що належать Боржнику (із зазначенням назви валюти та суми); перелік номерів поточних та інших рахунків Боржника, найменування і реквізити банківських установ; перелік основних постачальників і споживачів продукції (оціночна частка в загальному об`ємі реалізації постачань); перелік наявності майна, зокрема акцій, облігацій, цінних паперів; інформацію про обтяження майна Боржника зобов`язаннями перед третіми особами (оренда, застава, іпотека, арешт, податкова застава інше); інформацію стосовно внутрішньої структури Боржника, перелік структурних підрозділів, філій, представництв; інформацію щодо фактичної чисельності працівників Боржника, затверджений штатний розклад; інформацію про наявність заборгованості із виплати заробітної плати (сума, період); інформацію про наявність посягань третіх осіб на майно (активи) Боржника (судові спори, рішення судів, відкритих виконавчих проваджень тощо); перелік правочинів (договорів) або майнових дій Боржника щодо відчуження активів Боржника за період з початку 2016 року по теперішній час; В) оформлені належним чином відомості щодо заходів по збереженню майна Боржника: щодо діючих договорів охорони майна Боржника, укладених з третіми особами; щодо діючих договорів відповідального зберігання майна Боржника із зазначенням виду майна, його кількості та адреси зберігання; щодо наявності сигналізації, інших технічних засобів, що направлені на забезпечення схоронності майна.

25.09.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві надійшов супровідний лист на виконання вимог ухвали суду від 16.09.2019 про залишення заяви про визнання кредитором боржника без руху із доданими до нього документами, а саме: оригіналом платіжного доручення № 1624 від 11.09.2019 на суму 3 842,00 грн.

Ухвалою Господарського суду від 27.09.2019 було прийнято заяву Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві з грошовими вимогами до боржника на суму 236 569,13 грн, розгляд заяви призначено у судовому засіданні 23.10.2019 об 11:20 у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал судових засідань № 15, встановлено строк до 21.10.2019 (включно) боржнику та розпоряднику майна боржника для письмового повідомлення суду та заявника про результати розгляду заяви Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві з грошовими вимогами до боржника у розмірі 236 569,13 грн та надання доказів її визнання або ж відхилення у встановленому порядку.

15.10.2019 на електронну пошту суду надійшло клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича про витребування доказів у Головного управління статистики у м. Києві, скріплене електронним цифровим підписом.

15.10.2019 на електронну пошту суду надійшло клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича про витребування доказів у Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, скріплене електронним цифровим підписом.

21.10.2019 на електронну пошту суду надійшов супровідний лист розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича про залучення до матеріалів справи додаткових документів, а саме: копії протоколу засідання розпорядника майна Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління , інформації щодо розгляду заявлених кредиторських вимог від 21.10.2019; реєстру вимог кредиторів станом на 21.10.2019; доказів повідомлення Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про розгляд грошових вимог до боржника у розмірі 236 569,13 грн, скріплений електронним цифровим підписом,.

23.10.2019 через відділ діловодства суду від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича надійшов для залучення до матеріалів справи звіт про діяльність розпорядника майна боржника станом на 21.10.2019 вих. № 02-02/64.

З огляду на те, що 18.10.2018 Верховною Радою України було прийнято Кодекс України з процедур банкрутства, а його офіційне опублікування відбулось у газеті Голос України № 77 від 20.04.2019, суд вважає за необхідне зазначити таке.

Відповідно до ч. 1 Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться у дію через шість місяців з дня набрання чинності цим Кодексом.

Отже, Кодекс України з процедур банкрутства набрав чинності 21.10.2019.

Відповідно до ч. 2 Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства з дня введення у дію цього Кодексу визнано таким, що втратив чинність, у тому числі, Закон України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 31, ст. 440 із наступними змінами).

Враховуючи викладене вище, розгляд справи № 910/9537/19 за заявою Дочірнього підприємства Управління спеціальних машин № 2 Товариства з обмеженою відповідальністю УБК Будмеханізація (ідентифікаційний код: 05503256 ) до Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (ідентифікаційний код: 04012922 ) про банкрутство у подальшому буде здійснюватись із застосуванням норм Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвалою Господарського суду від 23.10.2019 було відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 13.11.2019 об 11:20, здійснено виклик у попереднє засідання суду та визнано явку представників обов`язковою: заявника, боржника, розпорядника майна боржника та особу, яка заявила вимоги до боржника, установлено строк до 11.11.2019 (включно) Головному управлінню Пенсійного фонду України для подання до суду обґрунтованого розрахунку заявлених грошових вимог до боржника та доказів на підтвердження заявлених вимог.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 23.10.2019 клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича було задоволено, витребувано у Головного управління ДФС у м. Києві (адреса: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, ідентифікаційний код: 39439980) інформацію, що міститься в електронній та/або паперових базах даних систем органів Державної фіскальної служби України щодо зареєстрованих Публічним акціонерним товариством Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, будинок 108; ідентифікаційний код: 04012922) податкових накладних, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних тощо, щодо контрагентів боржника та підстав здійснюваних операцій за період часу з 2016 року - по теперішній час; належним чином засвідчені копії всієї фінансової (податкової) звітності (всі елементи) Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, будинок 108; ідентифікаційний код: 04012922) за період часу з 2016 року - по теперішній час; Інформацію про всі (відкриті, закриті) банківські рахунки Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, будинок 108; ідентифікаційний код: 04012922) за період часу з 2016 року - по теперішній час.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 23.10.2019 клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В`ячеслава Анатолійовича було задоволено, витребувано у Головного управління статистики у м. Києві (04053, м. Київ, вул. Тургенєвська, буд. 71, ідентифікаційний код: 02363095) належним чином засвідчені копії всієї звітності (баланси, звіти про фінансові результати, про рух грошових коштів, про власний капітал та ін.) Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (03127, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, будинок 108; корпус 2, офіс 1, ідентифікаційний код: 04012922) за період часу з 2016 року - по теперішній час.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 23.10.2019 було відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 13.11.2019 об 11:20, здійснено виклик у попереднє засідання суду та визнано явку представників обов`язковою: заявника, боржника, розпорядника майна боржника та особу, яка заявила вимоги до боржника, установлено строк до 11.11.2019 (включно) Головному управлінню Пенсійного фонду України для подання до суду обґрунтованого розрахунку заявлених грошових вимог до боржника та доказів на підтвердження заявлених вимог.

У зв`язку з відрядженням судді Омельченко Л.В. на навчання розгляд справи, призначений на 13.11.2019 об 11:20, з поважних причин не відбувся.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 04.11.2019 було призначено розгляд справи у попередньому засіданні на 09.12.2019 о 12:00, здійснено виклик у попереднє засідання суду та визнано явку представників обов`язковою: заявника, боржника, розпорядника майна боржника та особу, яка заявила вимоги до боржника, установлено строк до 06.12.2019 (включно) Головному управлінню Пенсійного фонду України для подання до суду обґрунтованого розрахунку заявлених грошових вимог до боржника та доказів на підтвердження заявлених вимог.

11.11.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління Пенсійного фонду України надійшли для залучення до матеріалів справи додаткові документи, а саме копії постанов Окружного адміністративного суду міста Києва.

11.11.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління статистики у м. Києві на виконання вимог ухвали Господарського суду міста Києва від 23.10.2019 надійшли копії фінансових звітів, поданих боржником до Головного управління статистики у м. Києві за період з 2016 року по теперішній час.

11.11.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління Державної податкової служби у м. Києві надійшла заява про визнання кредитором боржника з грошовими вимогами у розмірі 358 783,31 грн. Крім того, заявник просив відстрочити сплату судового збору до прийняття рішення по суті.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.11.2019 у задоволенні заяви Головного управління ДПС у м. Києві про відстрочення сплати судового збору було відмовлено, заяву Головного управління ДПС у м. Києві про визнання кредитором боржника на суму 358 783,31 грн залишено без руху, встановлено строк десять днів з дня вручення цієї ухвали Головному управлінню ДПС у м. Києві на усунення недоліків заяви про визнання кредиторських вимог, установлено Головному управлінню ДПС у м. Києві спосіб усунення недоліків заяви про визнання кредитором шляхом подання до суду письмової заяви, яка буде містити докази сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі.

28.11.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління Державної податкової служби у м. Києві надійшов супровідний лист з доказами усунення недоліків, встановлених ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.11.2019, а саме: платіжне доручення № 366 від 22.11.2019 на суму 3 842,00 грн, як доказ сплати судового збору за подання кредиторської заяви.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 02.12.2019 було прийнято заяву Головного управління ДПС у м. Києві з грошовими вимогами до боржника на суму 358 783,31 грн, розгляд якої призначено у судовому засіданні 09.12.2019 о 12:00, встановлено строк до 09.12.2019 (включно) боржнику та розпоряднику майна боржника для письмового повідомлення суду та заявника про результати розгляду заяви Головного управління ДПС у м. Києві з грошовими вимогами до боржника у сумі 358 783,31 грн та надання доказів її визнання або ж відхилення у встановленому порядку.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 09.12.2019 було відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 03.02.2020 об 11:20, встановлено строк до 29.01.2020 (включно) Головному управлінню Державної податкової служби у м. Києві для подачі до суду детального розрахунку суми заборгованості боржника із зазначенням суми основного боргу, штрафних санкцій (пені) та періоду виникнення заборгованості боржника, встановлено строк до 29.01.2020 (включно) Головному управлінню Пенсійного фонду України в м. Києві для подачі до суду доказів приведення у відповідність до норм Кодексу України з процедур банкрутства заяви про визнання кредитором боржника на суму 236 569,13 грн, а також детальний розрахунок заборгованості боржника та всі докази на підтвердження заяви з грошовими вимогами до боржника, здійснено виклик у попереднє засідання суду та визнано явку представників обов`язковою: заявника, боржника, розпорядника майна боржника та осіб, які заявили вимоги до боржника.

03.01.2020 через відділ діловодства суду від Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві надійшли для залучення до матеріалів справи письмові пояснення та додаткові документи на підтвердження заявлених грошових вимог, а саме: копія службової записки № 5101 від 16.12.2019, копії постанов Окружного адміністративного суду у справах № 826/18200/14, № 826/1365/15, № 826/9442/15, № 826/15193/15, № 826/18274/15, № 826/1724/17, № 826/6324/17, № 826/10030/17.

27.01.2020 через відділ діловодства суду від Головного управління ДПС у м. Києві надійшов супровідний лист з оригіналом детального розрахунку суми заборгованості боржника із зазначенням суми основного боргу та штрафних санкцій (пені).

03.02.2020 через відділ діловодства суду від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В.А. надійшло клопотання про встановлення розпоряднику майна боржника основної грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна з 21.10.2019 у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень.

03.02.2020 через відділ діловодства суду від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В.А. надійшов звіт про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління за період з 14.08.2019 по 31.01.2020.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 03.02.2020 було відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 21.02.2020 об 11:00, встановлено строк до 17.02.2020 (включно) Головному управлінню Державної податкової служби у м. Києві для подачі до суду детального розрахунку суми заборгованості боржника, який буде містити відомості про період виникнення заборгованості боржника по кожному податковому зобов`язанню окремо, суму основного боргу, штрафних санкцій (пені) із посиланням на первинні документи з метою підтвердження заявленої кредитором заборгованості боржника, встановлено строк до 17.02.2020 (включно) Головному управлінню Пенсійного фонду України в м. Києві для подачі до суду доказів на підтвердження заборгованості боржника перед кредитором за період з квітня 2018 по вересень 2018 року включно, здійснено виклик у попереднє засідання суду та визнано явку представників обов`язковою: заявника, боржника, розпорядника майна боржника та осіб, які заявили вимоги до боржника, встановлено строк до 17.02.2020 учасникам справи для подачі до суду письмових пояснень щодо клопотання розпорядника майна боржника про встановлення основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна боржника та звіту про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого Савченка В.А. за період виконання повноважень розпорядника майна боржника.

21.02.2020 через відділ діловодства суду від Головного управління ДПС у м. Києві надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.02.2020 було відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 11.03.2020 о 12:00, повторно встановлено строк до 09.03.2020 (включно) Головному управлінню Державної податкової служби у м. Києві для подачі до суду детального розрахунку суми заборгованості боржника, який буде містити відомості про період виникнення заборгованості боржника по кожному податковому зобов`язанню окремо, суму основного боргу, штрафних санкцій (пені) із посиланням на первинні документи з метою підтвердження заявленої кредитором заборгованості боржника, встановлено становити строк до 09.03.2020 учасникам справи для подачі до суду письмових пояснень щодо клопотання розпорядника майна боржника про встановлення основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна боржника та звіту про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого Савченка В.А. за період виконання повноважень розпорядника майна боржника, здійснено виклик у попереднє засідання суду та визнати явку представників обов`язковою: заявника, боржника, розпорядника майна боржника та осіб, які заявили вимоги до боржника.

11.03.2020 в судовому засіданні представник розпорядник майна боржника надав для залучення до матеріалів справи письмові пояснення про результати розгляду вимог кредитора - Головного управління ДПС у м. Києві.

У судовому засіданні 11.03.2020 було оголошено перерву до 18.03.2020 на підставі ст. 216 Господарського процесуального кодексу України.

18.03.2020 через відділ діловодства суду від Головного управління ДПС у м. Києві надійшли для залучення до матеріалів справи додаткові документи, а саме: детальний розрахунок боргу з ПДВ та детальний розрахунок з юридичних осіб. Крім того, кредитором було повідомлено суд про неможливість забезпечення явки в судове засідання представника кредитора у зв`язку із запровадженням карантину та обмеженим рухом громадського транспорту.

18.03.2020 на електронну пошту Господарського суду міста Києва від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В.А. надійшло письмове повідомлення про результати розгляду кредиторських вимог Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

У судове засідання 18.03.2020 з`явився представник кредитора Головного управління ПФУ в м. Києві, який підтримав заявлені кредиторські вимоги та просив суд внести їх до реєстру вимог кредиторів в порядку черговості встановленої Кодексом України з процедур банкрутства.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, у якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.

Розпорядник майна боржника за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.

Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов`язань у шосту чергу.

Погашення неустойки (штрафу, пені) у справі про банкрутство можливе лише в ліквідаційній процедурі.

Відповідно до ч. 6 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства заяви з вимогами конкурсних кредиторів або забезпечених кредиторів, подані в межах строку, визначеного частиною першою цієї статті, розглядаються господарським судом у попередньому засіданні суду. За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд постановляє ухвалу про визнання чи відхилення (повністю або частково) вимог таких кредиторів.

У ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30-ти днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління (ідентифікаційний код: 04012922) було здійснено 14.08.2019, тобто кінцевою датою для заявлення конкурсних грошових вимог до боржника є 13.09.2019.

Після публікації вказаного оголошення та у строк, встановлений ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, до суду надійшла одна заява з грошовими вимогами до боржника, а саме: заява Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про визнання кредитором на суму 236 569,13 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.09.2019 заяву Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про визнання кредитором боржника на суму 236 569,13 грн було залишено без руху, встановлено строк десять днів з дня вручення цієї ухвали Головному управлінню Пенсійного фонду України у м. Києві на усунення недоліків заяви про визнання кредиторських вимог, встановлено Головному управлінню Пенсійного фонду України у м. Києві спосіб усунення недоліків заяви про визнання кредитором шляхом подання до суду письмової заяви, яка буде містити докази сплати судового збору.

25.09.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві надійшов супровідний лист на виконання вимог ухвали суду від 16.09.2019 про залишення заяви про визнання кредитором боржника без руху із доданим до нього документом, а саме: оригіналом платіжного доручення № 1624 від 11.09.2019 на суму 3 842,00 грн.

Ухвалою Господарського суду від 27.09.2019 було прийнято заяву Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві з грошовими вимогами до боржника на суму 236 569,13 грн, розгляд заяви призначено у судовому засіданні 23.10.2019 об 11:20 у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал судових засідань № 15, встановлено строк до 21.10.2019 (включно) боржнику та розпоряднику майна боржника для письмового повідомлення суду та заявника про результати розгляду заяви Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві з грошовими вимогами до боржника у розмірі 236 569,13 грн та надання доказів її визнання або ж відхилення у встановленому порядку.

Крім того, 11.11.2019 з порушенням встановленого строку через відділ діловодства суду від Головного управління Державної податкової служби у м. Києві надійшла заява про визнання кредитором боржника з грошовими вимогами у розмірі 358 783,31 грн, в якій заявник просив відстрочити сплату судового збору до прийняття рішення по суті.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.11.2019 у задоволенні заяви Головного управління ДПС у м. Києві про відстрочення сплати судового збору було відмовлено, заяву Головного управління ДПС у м. Києві про визнання кредитором боржника на суму 358 783,31 грн залишено без руху, встановлено строк десять днів з дня вручення цієї ухвали Головному управлінню ДПС у м. Києві на усунення недоліків заяви про визнання кредиторських вимог, установлено Головному управлінню ДПС у м. Києві спосіб усунення недоліків заяви про визнання кредитором шляхом подання до суду письмової заяви, яка буде містити докази сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі.

28.11.2019 через відділ діловодства суду від Головного управління Державної податкової служби у м. Києві надійшов супровідний лист з доказами усунення недоліків кредиторської заяви, встановлених ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.11.2019, а саме: платіжне доручення № 366 від 22.11.2019 на суму 3 842,00 грн, як доказ сплати судового збору за подання кредиторської заяви.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 02.12.2019 було прийнято заяву Головного управління ДПС у м. Києві з грошовими вимогами до боржника на суму 358 783,31 грн, розгляд якої призначено у судовому засіданні 09.12.2019 о 12:00, встановлено строк до 09.12.2019 (включно) боржнику та розпоряднику майна боржника для письмового повідомлення суду та заявника про результати розгляду заяви Головного управління ДПС у м. Києві з грошовими вимогами до боржника у сумі 358 783,31 грн та надання доказів її визнання або ж відхилення у встановленому порядку.

Розглянувши подану 12.09.2019 Головним управлінням Пенсійного фонду України у м. Києві заяву з грошовими вимогами до боржника у розмірі 236 569,13 грн та дослідивши додані до неї докази, суд встановив наступне.

Так судом встановлено, що у боржника обліковується заборгованість по фактичним витратам на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів б - з ст. 13 Закону України Про пенсійне забезпечення , у загальному розмірі 236 569,13 грн.

За твердженням кредитора, вказана сума боргу є узгодженою, оскільки боржником не оскаржувалось рішення органів Пенсійного фонду щодо призначення пенсій на пільгових умовах громадянам, які працювали на займаних посадах і які дають право на призначення пенсії відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування .

На підтвердження існуючої заборгованості кредитором було надано до суду: картку особового рахунку по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій; копію повідомлень-розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, копію акту № 15296/08.2014 від 16.09.2014 про звіряння розрахунків за платежами та сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань; докази направлення заяви ліквідатору та боржнику, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/18200/14 від 16.12.2014, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/1365/15 від 18.02.2015, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/1724/17 від 18.08.2017, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/6324/17 від 29.06.2017, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/10030/17 від 30.10.2017, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/9442/15 від 23.06.2015, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/15193/15 від 30.09.2015, копію Постанови Окружного адміністративного суду міста Києві у справі № 826/18275/15 від 09.10.2015, копію службової записки № 5101 від 16.12.2019.

Розглянувши подану заяву та дослідивши подані кредитором докази, суд вважає за можливе її задовольнити, з огляду на таке.

ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в м. Києві як платник страхових внесків та підприємство, яке здійснює у відповідності до Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування компенсацію фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

У відповідності до п. 2 Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, які відповідно до цього Закону мають право на пенсію на пільгових умовах, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.

До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами цього Закону.

Покриття витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах відповідно до статей 13 і 14 Закону України Про пенсійне забезпечення до набрання чинності Законом України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій та призначених відповідно до частин другої і третьої статті 114 цього Закону до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 цього Закону, здійснюється у такому порядку:

підприємства та організації (крім сільськогосподарських товаровиробників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім тих, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України; на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, а також на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до частини другої статті 114 цього Закону, - до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону за раніше діючим порядком.

На виконання вимог Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування управлінням Пенсійного фонду України в Голосїївському районі м. Києва надсилалися на адресу боржника розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до п. 2 Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до п. б - з ст. 13 Закону України Про пенсійне страхування за період з січня 2013 по квітень 2016 року. Вказані розрахунки направлялися на юридичну адресу боржника та отримувалися останнім, однак не сплачувалися.

У зв`язку з відсутністю сплати заборгованості по виставленим розрахункам управління Пенсійного фонду України в Голосіївському районі м. Києва неодноразово зверталося до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовними заявами про стягнення з ПАТ СБМУ заборгованості, що підтверджується наданими кредитором копіями Постанов Окружного адміністративного суду міста Києва.

З 01.04.2016 у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1055 Про деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України управління Пенсійного фонду України управління Пенсійного фонду України в Голосїівському районі м. Києва, Пенсійного фонду України в Святошинському та Солом`янському районах м. Києва були реорганізовані шляхом злиття в Правобережне об`єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві, у зв`язку з чим підприємство перейшло на облік до Правобережного об`єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

У зв`язку з тим, що боржник продовжував не сплачувати заборгованість по зазначеним розрахункам, Правобережним об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві, як правонаступником управління Пенсійного фонду України в Голосіївському районі м. Києва, було подано до Окружного адміністративного суду м. Києва позовні заяви до боржника про стягнення заборгованості за цими рахунками, за наслідками розгляду яких постановлено відповідні рішення суду, які були надані кредитором до заяви.

Управлінням Пенсійного фонду України в Голосіївському районі, Правобережним об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві за результатами розгляду вказаних вище справ отримано виконавчі листи, які передавалися до Голосіївського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві. Станом на 2019 рік Голосіївським районним відділом державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві відкрито дев`ять виконавчих проваджень про стягнення з боржника заборгованості.

З серпня 2017 року по квітень 2018 року Правобережним об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві направлялися на юридичну адресу ПАТ СБМУ розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до п. 2 Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до п. б - з ст. 13 Закону України Про пенсійне страхування , які боржником не сплачувалися.

Факт наявності заборгованості боржником належними доказами спростовано не було.

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30-ти днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

При цьому, судом зазначається, що включенню до реєстру вимог кредиторів також підлягають 3 842, 00 грн судового збору, сплачені Головним управлінням Пенсійного фонду України у м. Києві при поданні заяви з грошовими вимогами до боржника, що підтверджується платіжним дорученням № 1624 від 11.09.2019.

Розпорядником майна боржника грошові вимоги Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві визнано в повному обсязі та включено до реєстру вимог кредиторів у сумі 236 569,13 грн із віднесенням їх до третьої черги задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до п.п. 3,4 ч. 1 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства у третю чергу задовольняються: вимоги щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів); вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом; у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою.

Враховуючи, що фактичні витрати на виплату та доставку пенсій не віднесені до податків і зборів, вказані вимоги Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві, підлягають віднесенню до четвертої черги задоволення.

Поряд із цим, при розгляді вимог Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві заперечень щодо них від боржника, розпорядника майна боржника або ж інших кредиторів судом отримано не було.

Оскільки грошові вимоги кредитора документально підтверджуються належними доказами, суд вважає правомірним включити їх до реєстру вимог кредиторів відповідно до установленої законодавством черговості, а саме до четвертої черги.

Отже, вимоги Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів наступним чином: 3 842,00 грн - перша черга, 236 569,13 грн - четверта черга.

Розглянувши подану 11.11.2019 Головним управлінням ДПС у м. Києві заяву з грошовими вимогами до боржника у розмірі 358 783,31 грн та дослідивши додані до неї докази, суд встановив наступне.

Із поданої кредитором заяви вбачається, що у боржника обліковується заборгованість у розмірі 358 783, 31 грн, а саме:

1) земельний податок з юридичних осіб/18010500 у загальному розмірі 246 724,32 грн:

- нараховано платником самостійно по строку (декл. термін спл. пот. рік) податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014, термін сплати 30.11.2014 у сумі 27 044,6 грн;

- нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENe з 01.10.2014 по. на податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 1032,74 грн;

- нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENe з 01.10.2014 по. на податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 4,63 грн;

- нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENe з 31.10.2014 по. на податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 81,13 грн;

- нараховано платником самостійно о. п. по строку (декл. термін спл. пот. рік) податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 терм. спл. 30.12.2014 у сумі 28 098, 69 грн;

- нараховано платником самостійно о. п. по строку (декл. термін спл. пот. рік) податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 термін сплати 30.01.2015 у сумі 28 098,69 грн;

- нараховано пені ІКП на борг минулих років (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENe з 31.10.2014 по. на податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 1044,22 грн;

- нараховано пені ІКП на борг минулих років (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENe з 31.10.2014 по. на податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 9,69 грн;

- нараховано пені ІКП на борг минулих років (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENe з 01.12.2014 по. на податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 29,11 грн;

- донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 5077,65 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 5077,65 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 5077,65 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 633,61 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 164,84 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 633,61 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 633,61 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 633,61 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 633,61 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 5032,16 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 4986,13 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (формаШ) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 6,45 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 4986,13 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 22,34 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 166,2 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 460,95 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 633,61 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 611,27 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 210,82 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 587,57 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 633,61 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 70,7 грн;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот р Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 620,4 грн;

- Донарах. Штрафні санкції за актом перевірки (поточний рік) Податкове повідомлення-рішення (форма Р ) N 00052101203 від 09.06.2016 у сумі 170 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 01.03.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 22113,01 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 31.03.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 22306,29 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 01.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9005917711 від 11.02.2014 у сумі 21590,35 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 7752,53 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 7752,53 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENE з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 7752,53 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АAUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 967,39 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 251,68 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 967,39 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 967,39 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 967,39 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 967,39 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 7683,07 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 7612,8грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 9,85 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 7612,8 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 34,11 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 253,75 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 703,78 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 967,39 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 933,28 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 321,88 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 897,1 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 967,39 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 107,94 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 19.05.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 0009081504 від 30.04.2015 у сумі 947,22 грн;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 29.06.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 00052101203 від 09.06.2016 у сумі 108,46 грн.

2) податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт.послуг) у загальному розмірі 46215,14 грн, який утворився згідно:

- Донараховано в поточному році основного платежу за актом перевірки м.р. Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 18057,01 грн.;

- Штрафні санкції донараховані в поточному році за актом перевірки м.р. Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 5000 грн.;

- Донараховано в поточному році пені (п.п. 129.1.2 ст. 129 ПКУ) м.р. Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 1423,23 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9078394943 від 19.01.2015 терм. спл. 30.01.2015 у сумі 167 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9041107914 від 17.03.2015 терм. спл. 30.03.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9070627433 від 16.04.2015 терм. спл. 30.04.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9096576405 від 15.05.2015 терм. спл. 30.05.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9126544688 від 17.06.2015 терм. спл. 30.06.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9149596517 від 16.07.2015 терм. спл. 30.07.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 0,79 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 0,82 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9173628333 від 18.08.2015 терм. спл. 30.08.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 0,7 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9192906806 від 17.09.2015 терм. спл. 30.09.2015 у сумі 4 грн;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 0,77 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9212838478 від 16.10.2015 терм. спл. 30.10.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 0,87 грн.;

- Нараховано ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість N 9235672691 від 18.11.2015 терм. спл. 30.11.2015 у сумі 4 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначеник документ N АUTOPENе з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 9,8 грн.;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот. Р. Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 6 грн.;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот. Р. Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,8 грн.;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот. Р. Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,8 грн.;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот. Р. Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,8 грн.;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот. Р. Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,8 грн.;

- Донараховано ШС ст. 126 ПКУ акт пот. Р. Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,8 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 16722,67 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENe з 30.01.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0000672203 від 16.01.2015 у сумі 4630,52 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 01.05.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9078394943 від 19.01.2015 у сумі 128,32 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 26.06.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9041107914 від 17.03.2015 у сумі 2,88 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.07.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9070627433 від 16.04.2015 у сумі 2,78 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.08.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9096576405 від 15.05.2015 у сумі 2,68 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 29.09.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9126544688 від 17.06.2015 у сумі 2,59 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPEN з 29.10.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9149596517 від 16.07.2015 у сумі 2,52 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 29.11.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9173628333 від 18.08.2015 у сумі 2,44 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.12.2015 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9192906806 від 17.09.2015 у сумі 2,37 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.01.2016 по.. на Податкова декларація з податку на додану вартість N 9212838478 від 16.10.2015 у сумі 2,3 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 26.09.2017 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 2,31 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 26.09.2017 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,31 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 26.09.2017 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,31 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 26.09.2017 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,31 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 26.09.2017 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,31 грн.;

- Нараховано пені (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 26.09.2017 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Ш) N 0037561206 від 30.08.2017 у сумі 0,31 грн.;

3) податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді з/п у розмірі 2069,09 грн, який утворився згідно:

- Донараховано штрафні санкції за актом перевірки (поточний рік) Податкове повідомлення-рішення (форма Р ) N 0001611702 від 13.03.2015 у сумі 510 грн.;

- Донараховано штрафні санкції за актом перевірки (поточний рік) Податкове повідомлення-рішення (форма ПС) N 0007231304 від 13.03.2017 у сумі 510 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 01.04.2015 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма Р) N 0001611702 від 13.03.2015 у сумі 802,81 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 03.04.2017 по.. на Податкове повідомлення-рішення (форма ПС) N 0007231304 від 13.03.2017 у сумі 246,28 грн.;

4) земельний податок з юридичних осіб/18010500 у розмірі 7541,24 грн, який утворився згідно:

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012311057 від 10.02.2015 терм. спл. 30.11.2015 у сумі 77,88 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012311057 від 10.02.2015 терм. спл. 30.12.2015 у сумі 2427,59 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012311057 від 10.02.2015 терм. спл. 30.01.2016 у сумі 2427,55 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.02.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012311057 від 10.02.2015 у сумі 43,25 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.03.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012311057 від 10.02.2015 у сумі 1304,32 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.04.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012311057 від 10.02.2015 у сумі 1260,65 грн.;

5) єдиного внеску нарахованих роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ /71010000 у розмірі 16 575,44 грн:

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1412523719 від 14.10.2014 терм. спл. 20.10.2014 у сумі 427,78 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1413526197 від 07.11.2014 терм. спл. 20.11.2014 у сумі 290,63 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1415725542 від 11.12.2014 терм. спл. 22.12.2014 у сумі 290,63 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1501629890 від 06.01.2015 терм. спл. 20.01.2015 у сумі 290,63 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1506756971 від 11.02.2015 терм. спл. 20.02.2015 у сумі 290,63 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1510617046 від 17.03.2015 терм. спл. 20.03.2015 у сумі 290,63 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1511564389 від 07.04.2015 терм. спл. 20.04.2015 у сумі 1 007,51 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1513750090 від 12.05.2015 терм. спл. 20.05.2015 у сумі 523,13 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1515435764 від 15.06.2015 терм. спл. 22.06.2015 у сумі 542,51 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1517458448 від 13.07.2015 терм. спл. 20.07.2015 у сумі 542,51 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1519375530 від 13.08.2015 терм. спл. 20.08.2015 у сумі 542,51 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1521560006 від 17.09.2015 терм. спл. 21.09.2015 у сумі 542,51 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1522931894 від 16.10.2015 терм. спл. 20.10.2015 у сумі 620,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1525527500 від 18.11.2015 терм. спл. 20.11.2015 у сумі 1 504,52 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1526920783 від 16.12.2015 терм. спл. 21.12.2015 у сумі 620,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 1601769841 від 18.01.2016 терм. спл. 20.01.2016 у сумі 620,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267852842 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267853674 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267857661 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267858853 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267859799 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267852530 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267853142 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9267854015 від 23.01.2017 терм. спл. 23.01.2017 у сумі 616,00 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Нарахування єдиного внеску N 9025181183 від 21.02.2017 терм. спл. 21.02.2017 у сумі 616,00 грн.;

6) Земельний податок з юридичних осіб/18010500 у розмірі 39658,08 грн, який утворився зігдно:

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 02.03.2015 у сумі 1586,12 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.03.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.04.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.05.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.06.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.07.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.08.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. терм. спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.09.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.10.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.11.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.12.2015 у сумі 2078,58 грн.;

- Нарах, плат, самост. о.п. по строку (декл. термін спл. пот.рік) Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 терм. спл. 30.01.2016 у сумі 2078,58 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 01.06.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1178,32 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.06.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1496,33 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.07.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1443,37 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.08.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1392,29 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.09.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1345,76 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.10.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1308,18 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.11.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1269,34 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 30.12.2015 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1230,5 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 29.01.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1193,01 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N AUTOPENе з 29.02.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1154,28 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.03.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1116,8 грн.;

- Нараховано пені ІКП на борг мин.р. (п.п. 129.1.1 ст. 129 ПКУ) невизначений документ N АUTOPENе з 30.04.2016 по.. на Податковий розрахунок земельного податку N 9012288760 від 10.02.2015 у сумі 1079,42 грн.

У зв`язку з несплатою боржником наявної заборгованості, кредитор звернувся до суду із заявою про визнання його кредитором та включення до реєстру вимог кредиторів.

На підтвердження вказаних обставин, кредитором було надано наступні документи: оригінал довідки про заборгованість, докази направлення заяви учасникам справи, копії інтегрованих карток платника, копії податкових декларацій, податкові повідомлення-рішення, детальний розрахунок боргу.

Розглянувши кредиторську заяву Головного управління ДПС у м. Києві, повно та всебічно дослідивши подані кредитором докази, суд дійшов до висновку про можливість її часткового задоволення з огляду на наступне.

Щодо нарахованого земельного податку з юридичних осіб у загальному розмірі 246 724,32 грн судом встановлено таке.

Відповідно до п. 286.2 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 11.02.2014), платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов`язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Податкове зобов`язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця (п. 287.3 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 11 лютого 2014 року).

При цьому, слід зазначити, що податкові зобов`язання щодо плати за землю за 2014 рік повинні були бути сплаченими до 30.01.2015 (п. 287.3 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 11.02.2014).

У свою чергу відповідно до п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг це сума грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання. Тобто, з 31.01.2015 у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління виникає податковий борг у розмірі 83 241,98 грн. щодо сплати земельного податку (Голосіївський район).

Відповідно до п. 101.1 ст. 101 Податкового кодексу України, списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Як зазначено в п. 101.2 Податкового кодексу України, під терміном безнадійний податковий борг розуміється, зокрема, податковий борг платника податків, стосовно якого минув строк давності, встановлений цим Кодексом.

Пунктом 102.1 Податкового кодексу України визначено строк давності - 1095 календарних днів.

З огляду на зазначене вище, судом зазначається, що Головне Управління ДПС у м. Києві звернулось до боржника із своїми грошовими вимогами 08.11.2019, тобто через 4 роки та 10 місяців після виникнення у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління податкового боргу щодо сплати земельного податку (Голосіївський район), що свідчить про безнадійність податкового боргу. Відтак, грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 83 241,98 грн щодо сплати земельного податку (Голосіївський район) відхиляються.

Податковим кодексом України пеня визначена, як спосіб забезпечення погашення податкового боргу, а норми щодо порядку нарахування та сплати пені встановлені окремою Главою 12, у той час як штрафні (фінансові) санкції, штрафи передбачені Главою 11 Податкового кодексу України.

Пеня, як спосіб забезпечення податкового боргу нараховується на суму податкового боргу, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання (при самостійному нарахуванні суми грошового зобов`язання платником податків) або від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні (при нарахуванні суми грошового зобов`язання контролюючими органами) та закінчується, зокрема, у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким чином, обов`язок сплати пені пов`язаний з обов`язком погашення податкового боргу. Оскільки сам борг набуває статусу безнадійного, нарахування пені на безнадійний борг не здійснюється.

Тож, у разі спливу 1095-денного строку з дня виникнення податкового боргу такий борг визнається безнадійним і підлягає списанню разом з нарахованими на такий податковий борг пенею та штрафними санкціями. З цього часу в податкового органу відсутнє право вживати будь-яких заходів щодо стягнення суми боргу.

З огляду на це, грошові вимоги у розмірі 125 718,16 грн (пеня; п. п. 129.1.1. ст. 129 Податкового кодексу України) та 37 764,18 грн. (штраф; ст. 126 ПКУ), які нараховані на основний платіж у розмірі 83 241,98 грн, відхиляються судом з підстав їх безнадійності. Крім того, підставою для відхилення грошових вимог у розмірі 37 764,18 грн (штраф; ст. 126 Податкового кодексу України) є те, що Головним Управлінням ДПС у м. Києві не було долучено до своєї заяви з грошовими вимогами податкове повідомлення-рішення № 0009081505 від 30.04.2015, а відтак вимога є такою, що документально не підтверджена.

Щодо податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у загальному розмірі 46215,14 грн, судом встановлено таке.

За твердженням заявника, у боржника обліковується заборгованість із податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт послуг) у розмірі 46215,14 грн.

Як вбачається зі змісту заяви Головного Управління ДПС у м. Києві, грошові вимоги у розмірі 18057,01 грн обґрунтовуються детальним розрахунком заборгованості з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) та податковим повідомленням-рішенням № 0000672203 від 16.01.2015. При цьому, зазначене податкове повідомлення-рішення не було долучено до заяви з грошовими вимогами кредитора, у зв`язку з чим грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 18057,01 грн визнаються судом необґрунтованими та документально непідтвердженими.

Разом з тим, заявлені Головним Управлінням ДПС у м. Києві грошові вимоги у розмірі 18057,01 грн відхиляються судом як безнадійний податковий борг, з огляду на наступне.

Підпунктом 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015) визначено, що грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Відповідно до п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015) контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених Податкового кодексу України або іншим законодавством, якщо:

- платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію, а при здійсненні заходів податкового контролю встановлено факти здійснення платником податків діяльності, що призвела до виникнення об`єктів оподаткування, наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог Податкового кодексу України та наявності діючих (у тому числі призупинених) ліцензій на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством (п.п. 54.3.1 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015);

- дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов`язань, суми бюджетного відшкодування та/або від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках (п.п. 54.3.2 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015);

- згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов`язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган (п.п. 54.3.3 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015);

- дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених Податкового кодексу України, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом (п.п. 54.3.5 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015);

- результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення та випуску товарів, свідчать про заниження або завищення податкових зобов`язань, визначених платником податків у митних деклараціях (п.п. 54.3.6 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015).

Згідно з нормами цієї статті якщо сума грошового зобов`язання розраховується контролюючим органом, платник податків не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов`язання і має право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому Податковим кодексом України (п. 54.5 ст. 54 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015).

У разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10-ти календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов`язання платник податків зобов`язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження (п. 57.3 ст. 57 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015).

Відповідно до п. 58.3 ст. 58 Податкового кодексу України (в редакції на дату прийняття податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015), податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо його передано посадовій особі такого платника податків під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення.

У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

У разі якщо вручити податкове повідомлення - рішення неможливо через помилку, допущену контролюючим органом, податкове повідомлення - рішення вважається таким, що не вручено платнику податків.

З огляду на це слід зазначити, що податкові зобов`язання щодо сплати грошового зобов`язання за податковим повідомленням-рішенням № 0000672203 від 16.01.2015:

- у разі передання його посадовій особі платника податків під розписку повинні були бути сплаченими до 26.01.2015 (в разі не оскарження в адміністративному та/або судовому порядку податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015). При цьому, судом зазначається, що матеріали справи не містять доказів оскарження податкового повідомлення-рішення № 0000672203 від 16.01.2015;

- у разі направлення листом з повідомлення про вручення повинні були бути сплаченими на 10-й день після отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу;

- у разі направлення листом з повідомлення про вручення та за відмови платника податків отримати лист повинні були бути сплаченими на 10-й день з дня, зазначеного поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

При цьому, відповідно до п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг це сума грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання.

Отже, з 26.01.2015 та/або 26.02.2015 (в разі направлення податкового повідомлення-рішення листом з повідомленням про вручення) у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління виникає податковий борг у розмірі 18057,01 грн щодо сплати податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг).

Відповідно до п. 101.1 ст. 101 Податкового кодексу України, списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Як зазначено в п. 101.2 Податкового кодексу України, під терміном безнадійний податковий борг розуміється, зокрема, податковий борг платника податків, стосовно якого минув строк давності, встановлений цим Кодексом.

Пунктом 102.1 Податкового кодексу України визначено строк давності - 1095 календарних днів.

З наданих матеріалів заяви Головного Управління ДПС у м. Києві вбачається, що кредитор звернувся до боржника з грошовими вимогами 08.11.2019, а саме: через чотири роки та 9-ть місяців після виникнення у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління податкового боргу щодо сплати податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), що свідчить про безнадійність податкового боргу.

Отже, грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 18057,01 грн щодо сплати податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) судом відхиляються.

Як вбачається зі змісту заяви з грошовими вимогами Головного Управління ДПС у м. Києві, на суму податкового боргу у розмірі 18057,01 грн контролюючим органом нараховано пеню (п.п. 129.1.2. ст. 129 Податкового кодексу України) у розмірі 22 790,17 грн та штраф у розмірі 5000,00 грн.

Податковим кодексом України пеня визначена, як спосіб забезпечення погашення податкового боргу, самі норми щодо порядку нарахування та сплати пені встановлені Главою 12 Податкового кодексу України, у той час як штрафні (фінансові) санкції, штрафи передбачені Главою 11 Податкового кодексу України.

Пеня, як спосіб забезпечення податкового боргу нараховується на суму податкового боргу, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання (при самостійному нарахуванні суми грошового зобов`язання платником податків) або від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні (при нарахуванні суми грошового зобов`язання контролюючими органами) та закінчується, зокрема, у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким чином, обов`язок сплати пені пов`язаний з обов`язком погашення податкового боргу. Оскільки сам борг набуває статусу безнадійного, нарахування пені на безнадійний борг не здійснюється.

Отже, у разі спливу 1095-денного строку з дня виникнення податкового боргу такий борг визнається безнадійним і підлягає списанню разом з нарахованими на такий податковий борг пенею та штрафними санкціями. З цього часу в податкового органу відсутнє право вживати будь-яких заходів щодо стягнення суми боргу.

З огляду на це, грошові вимоги у розмірі 22 790,17 грн (пеня; п. п. 129.1.1. ст. 129 ПКУ) та штраф у розмірі 5000,00 грн, які нараховані на основний платіж у розмірі 18057,01 грн відхиляються з підстав їх безнадійності. Крім того, грошові вимоги у розмірі 5000,00 грн обґрунтовуються податковим повідомленням-рішенням № 0000672203 від 16.01.2015, яке не було залучено до заяви з грошовими вимогами, у зв`язку з чим грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 5000,00 грн є необґрунтованими та такими що не підтверджені документально.

Із змісту кредиторської заяви за твердженням заявника у Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління обліковується заборгованість перед державним бюджетом у розмірі 203,00 грн з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг). В обґрунтування заявлених грошових вимог кредитором було залучено до матеріалів заяви декларації боржника з податку на додану вартість та/або детальний розрахунок заборгованості з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг).

Відповідно до ст. 203 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання боржником декларацій з податку на додану вартість), Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Сума податкового зобов`язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10-ти календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.

Виходячи з наведених норм, податкові зобов`язання за декларацією: № 9078394943 від 19.01.2015 повинні бути сплаченими до 30.01.2015; № 9041107914 від 17.03.2015 повинні бути сплаченими до 30.03.2015; № 9070627433 від 16.04.2015 повинні бути сплаченими до 30.04.2015; № 9096576405 від 15.05.2015 повинні бути сплаченими до 30.05.2015; № 9126544688 від 17.06.2015 повинні бути сплаченими до 30.06.2015; № 9149596517 від 16.07.2015 повинні бути сплаченими до 30.07.2015; № 9173628333 від 18.08.2015 повинні бути сплаченими до 30.08.2015; № 9192906806 від 17.09.2015 повинні бути сплаченими до 30.09.2015; № 9212838478 від 16.10.2015 повинні бути сплаченими до 30.10.2015; № 9235672691 від 18.11.2015 повинні бути сплаченими до 30.11.2015 (ст. 203 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання боржником декларацій з податку на додану вартість).

Згідно з п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг - це сума грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання.

Отже, у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління виник податковий борг за декларацією: № 9078394943 від 19.01.2015 - з 31.01.2015; № 9041107914 від 17.03.2015 - з 31.03.2015; № 9070627433 від 16.04.2015 - з 01.05.2015; № 9096576405 від 15.05.2015 - з 31.05.2015; № 9126544688 від 17.06.2015 - з 01.07.2015; № 9149596517 від 16.07.2015 - з 31.07.2015 року; № 9173628333 від 18.08.2015 - з 31.08.2015; № 9192906806 від 17.09.2015 - з 01.10.2015; № 9212838478 від 16.10.2015 - з 31.10.2015; № 9235672691 від 18.11.2015 - з 01.12.2015.

Відповідно до п. 101.1 ст. 101 Податкового кодексу України списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Як зазначено в п. 101.2 Податкового кодексу України, під терміном безнадійний податковий борг розуміється, зокрема, податковий борг платника податків, стосовно якого минув строк давності, встановлений цим Кодексом.

Пунктом 102.1 Податкового кодексу України визначено строк давності - 1095 календарних днів.

Враховуючи викладене вище, судом встановлено, що Головне Управління ДПС у м. Києві звернулось до боржника з грошовими вимогами 08.11.2019, тобто через три роки та 11-ть місяців від останньої декларації (№ 9235672691 від 18.11.2015), після виникнення у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління податкового боргу за деклараціями з податку на додану вартість, що свідчить про безнадійність податкового боргу.

Отже, грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 203,00 грн щодо сплати податку на додану вартість судом відхиляються.

Податковим кодексом України пеня визначена, як спосіб забезпечення погашення податкового боргу, самі норми щодо порядку нарахування та сплати пені встановлені Главою 12 Податкового кодексу України, у той час як штрафні (фінансові) санкції, штрафи передбачені Главою 11 Податкового кодексу України.

Пеня, як спосіб забезпечення податкового боргу нараховується на суму податкового боргу, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання (при самостійному нарахуванні суми грошового зобов`язання платником податків) або від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні (при нарахуванні суми грошового зобов`язання контролюючими органами) та закінчується, зокрема, у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким чином, обов`язок сплати пені пов`язаний з обов`язком погашення податкового боргу. Оскільки сам борг набуває статусу безнадійного, нарахування пені на безнадійний борг не здійснюється.

Отже, у разі спливу 1095-денного строку з дня виникнення податкового боргу такий борг визнається безнадійним і підлягає списанню разом з нарахованими на такий податковий борг пенею та штрафними санкціями. З цього часу в податкового органу відсутнє право вживати будь-яких заходів щодо стягнення суми боргу.

З огляду на це, грошові вимоги у розмірі 151,1 грн (пеня; п. п. 129.1.1. ст. 129 Податкового кодексу України), які нараховані на основний платіж у розмірі 203,00 грн, відхиляються з підстав їх безнадійності.

Щодо вимог у розмірі 10,00 грн (штраф, згідно податкового повідомлення-рішення №0037561206 від 30.08.2017) та вимог у розмірі 3,86 грн (пеня; п.п. 129.1.1. ст. 129 Податкового кодексу України), які нараховані на податкове повідомлення-рішення № 0037561206 від 30.08.2017 судом встановлено, що із доказів, які були долучені Головним Управлінням ДПС у м. Києві в обґрунтування заявлених грошових вимог, неможливо встановити грошове зобов`язання, на яке саме здійснювалось нарахування заявленої пені у розмірі 3,86 грн, та стягувався штраф у розмірі 10,00 грн, а відтак зазначені вимоги є необґрунтованими та такими, що не підтверджені відповідними доказами.

3) щодо податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді з/п у розмірі 2069,09 грн, судом зазначається наступне.

За твердженням Головного Управління ДПС у м. Києві у Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління обліковується заборгованість із податку на доходи фізичних осіб у розмірі 2069,09 грн, з яких 1100 грн - штраф, та 969,09 грн - пеня.

Як вбачається зі змісту заяви Головного Управління ДПС у м. Києві, грошові вимоги у розмірі 510,00 грн (штраф) та пеня у розмірі 802,81 грн обґрунтовуються детальним розрахунком та податковим повідомленням-рішенням № 0001611702 від 13.03.2015, проте зазначене податкове повідомлення - рішення не було долучено до заяви з грошовими вимогами до боржника.

Отже, грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 510,00 грн та пеня у розмірі 802,81 грн є необґрунтованими та такими, що не підтверджуються наявними доказами.

Відповідно до п. 101.1 ст. 101 Податкового кодексу України, списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Як зазначено в п. 101.2 Податкового кодексу України, під терміном безнадійний податковий борг розуміється, зокрема, податковий борг платника податків, стосовно якого минув строк давності, встановлений цим Кодексом.

Пунктом 102.1 Податкового кодексу України визначено строк давності - 1095 календарних днів.

Крім того, грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 510,00 грн та пеня у розмірі 802,81 грн не визнаються судом з підстав їх безнадійності.

При цьому, як вбачається зі змісту заяви Головного Управління ДПС у м. Києві, грошові вимоги у розмірі 510,00 грн (штраф) та пеня у розмірі 246,28 грн обґрунтовуються детальним розрахунком та податковим повідомленням-рішенням № 0007231304 від 13.03.2017, які наявні в матеріалах справи, а отже грошові вимоги у розмірі 510,00 грн (штраф) та пеня у розмірі 246,28 грн визнаються судом як обґрунтовані та підтверджені належними доказами.

4) щодо земельного податку з юридичних осіб/18010500 у розмірі 7541,24 грн, судом встановлено наступне.

За твердженням Головного Управління ДПС у м. Києві у Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління обліковується заборгованість із земельного податку з юридичних осіб/18010500 у розмірі 7541,24 грн (Святошинський район). В обґрунтування грошових вимог Головним Управлінням ДПС у м. Києві було долучено податкову декларацію ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) від 10.02.2015 та детальний розрахунок заборгованості ДПІ у Святошинському районні.

Відповідно до п. 286.2 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 10.02.2015), Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов`язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Податкове зобов`язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця (п. 287.3 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 11.02.2014).

З огляду на вказані вище норми, податкові зобов`язання щодо плати за землю за 2015 рік повинні були бути сплаченими до 30.01.2016 (п. 287.3 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 11.02.2014).

Відповідно до п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг це сума грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання. Отже, з 31.01.2016 у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління виник податковий борг у розмірі 4933,02 грн щодо сплати земельного податку (Святошинський район).

Відповідно до п. 101.1 ст. 101 Податкового кодексу України, списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Як зазначено в п. 101.2 Податкового кодексу України, під терміном безнадійний податковий борг розуміється, зокрема, податковий борг платника податків, стосовно якого минув строк давності, встановлений цим Кодексом.

Пунктом 102.1 Податкового кодексу України визначено строк давності - 1095 календарних днів.

Отже, судом встановлено, що Головне Управління ДПС у м. Києві 08.11.2019 звернулось до боржника з грошовими вимогами, тобто через три роки та 10-ть місяців після виникнення у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління податкового боргу щодо сплати земельного податку (Святошинський район), що свідчить про безнадійність податкового боргу, а отже грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 4933,02 грн щодо сплати земельного податку (Святошинський район) відхиляються судом.

Податковим кодексом України пеня визначена, як спосіб забезпечення погашення податкового боргу, самі норми щодо порядку нарахування та сплати пені встановлені Главою 12 Податкового кодексу України, у той час як штрафні (фінансові) санкції, штрафи передбачені Главою 11 Податкового кодексу України.

Пеня, як спосіб забезпечення податкового боргу нараховується на суму податкового боргу, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання (при самостійному нарахуванні суми грошового зобов`язання платником податків) або від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні (при нарахуванні суми грошового зобов`язання контролюючими органами) та закінчується, зокрема, у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким чином, обов`язок сплати пені пов`язаний з обов`язком погашення податкового боргу. Оскільки сам борг набуває статусу безнадійного, нарахування пені на безнадійний борг не здійснюється.

Тож, у разі спливу 1095-денного строку з дня виникнення податкового боргу такий борг визнається безнадійним і підлягає списанню разом з нарахованими на такий податковий борг пенею та штрафними санкціями. З цього часу в податкового органу відсутнє право вживати будь-яких заходів щодо стягнення суми боргу.

З огляду на викладене вище, грошові вимоги у розмірі 2 608,22 грн (пеня; п. п. 129.1.1. ст. 129 Податкового кодексу України), які нараховані на основний платіж у розмірі 4933,02 грн, відхиляються судом з підстав їх безнадійності.

5) щодо єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ /71010000 у розмірі 16 575,44 грн судом встановлено таке.

За твердженням Головного Управління ДПС у м. Києві у Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління обліковується заборгованість із єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ /71010000 у розмірі 16 575,44 грн.

Заявлені грошові вимоги документально підтвердженні на загальну суму 16 575,44 грн. При цьому, заборгованість зі сплати Єдиного соціального внеску обліковується за боржником починаючи з 2014 року, однак у відповідності до ч. 16 ст. 25 Закону України Про збір на облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені не застосовується.

Отже, грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 16 575,44 грн визнаються в повному обсязі.

6) щодо земельного податку з юридичних осіб/18010500 у розмірі 39 658,08 грн, судом встановлено наступне.

За твердженням Головного Управління ДПС у м. Києві у Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління обліковується заборгованість із земельного податку з юридичних осіб/18010500 у розмірі 39 658,08 грн (Оболонський район). В обґрунтування своїх грошових вимог Головне Управління ДПС у м. Києві посилалось на податкову декларацію ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) від 10.02.2015 та детальний розрахунок заборгованості ДПІ у Оболонському районні.

Відповідно до п. 286.2 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 10.02.2015), Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов`язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Податкове зобов`язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця (п. 287.3 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 10.02.2015).

З огляду на зазначене вище, податкові зобов`язання щодо плати за землю за 2015 рік повинні були бути сплаченими до 30.01.2016 (п. 287.3 Податкового кодексу України (в редакції на дату подання Податкової декларації від 11.02.2014).

При цьому, відповідно до п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг це сума грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання. Тобто, з 31.01.2016 у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління виникає податковий борг у розмірі 24 450,48 грн щодо сплати земельного податку (Оболонський район).

Відповідно до п. 101.1 ст. 101 Податкового кодексу України, списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Як зазначено в п. 101.2 Податкового кодексу України, під терміном безнадійний податковий борг розуміється, зокрема, податковий борг платника податків, стосовно якого минув строк давності, встановлений цим Кодексом.

Пунктом 102.1 Податкового кодексу України визначено строк давності - 1095 календарних днів.

Враховуючи викладене вище, судом зазначається, що Головне Управління ДПС у м. Києві звернулось до боржника з грошовими вимогами 08.11.2019, тобто через три роки та 10-ть місяців після виникнення у ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління податкового боргу щодо сплати земельного податку (Оболонський район), що свідчить про безнадійність податкового боргу. Отже, грошові вимоги Головного Управління ДПС у м. Києві у розмірі 24 450,48 грн щодо сплати земельного податку (Оболонський район) судом відхиляються.

Податковим кодексом України пеня визначена, як спосіб забезпечення погашення податкового боргу, самі норми щодо порядку нарахування та сплати пені встановлені Главою 12 Податкового кодексу України, у той час як штрафні (фінансові) санкції, штрафи передбачені Главою 11 Податкового кодексу України.

Пеня, як спосіб забезпечення податкового боргу нараховується на суму податкового боргу, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання (при самостійному нарахуванні суми грошового зобов`язання платником податків) або від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні (при нарахуванні суми грошового зобов`язання контролюючими органами) та закінчується, зокрема, у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким чином, обов`язок сплати пені пов`язаний з обов`язком погашення податкового боргу. Оскільки сам борг набуває статусу безнадійного, нарахування пені на безнадійний борг не здійснюється.

Тож, у разі спливу 1095-денного строку з дня виникнення податкового боргу такий борг визнається безнадійним і підлягає списанню разом з нарахованими на такий податковий борг пенею та штрафними санкціями. З цього часу в податкового органу відсутнє право вживати будь-яких заходів щодо стягнення суми боргу.

З огляду на це, грошові вимоги у розмірі 15 207,60 грн (пеня; п. п. 129.1.1. ст. 129 Податкового кодексу України), які нараховані на основний платіж у розмірі 24 450,48 грн, відхиляються з підстав їх безнадійності.

Підсумовуючи викладене вище, судом зазначається, що грошові вимоги Головного управління ДПС у м. Києві визнаються судом частково на суму 21 173,72 грн, з яких - 3 842,00 грн (судовий збір за подачу заяви з грошовими вимогами) - перша черга, 16 575, 44 грн (заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску) - друга черга, 510,00 грн (штраф згідно податкового повідомлення-рішення № 0007231304 від 13.03.2017) - шоста черга, 246,28 грн (пеня на податкове повідомлення-рішення №0007231304 від 13.03.2017) - шоста черга.

Відповідно до п. 1 ч. 8 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна боржника зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за відсутності таких заяв - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з відповідним державним реєстром.

У суду відсутні відомості та розпорядником майна боржника також не повідомлено про наявність вимог, зазначених у ч. 8 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до п. 2 ч. 8 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна боржника зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також про вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю громадян, згідно із заявами таких кредиторів та/або даними обліку боржника.

У суду відсутні відомості та розпорядником майна боржника також не повідомлено про наявність вимог, зазначених у п. 2 ч. 8 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства.

У строк, встановлений ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, до суду не надходило інших письмових звернень від осіб, чиї вимоги до боржника забезпечені заставою його рухомого чи нерухомого майна.

До реєстру вимог кредиторів також включаються вимоги Дочірнього підприємства Управління Спеціальних Машин № 2 Товариства з обмеженою відповідальністю УБК Будмеханізація у розмірі 1 782 706,18 грн, які були визнані безспірними ухвалою Господарського суду міста Києва від 14.08.2019 про відкриття провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління .

Отже, зважаючи на встановлені судом обставини справи, реєстр вимог кредиторів Приватного акціонерного товариства Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління підлягає затвердженню у складі трьох кредиторів боржника.

Станом на 18.03.2020 заяв від кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, не надійшло.

Дослідивши матеріали справи та розглянувши поданий розпорядником майна боржника на затвердження реєстр вимог кредиторів, суд встановив, що поданий розпорядником майна реєстр вимог кредиторів не відповідає фактичним обставинам, встановленим судом, а отже має бути приведений у відповідність до даної ухвали суду.

Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства, ст. ст. 3, 12, 73, 232, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Визнати конкурсними кредиторами Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління :

- Головне управління Пенсійного фонду України у м. Києві (ідентифікаційний код: 42098368) на загальну суму 240 411,19 грн, а саме: 3 842,00 грн - перша черга, 236 569,19 грн - четверта черга.

- Головне управління Державної податкової служби України у м. Києві (ідентифікаційний код: 43141267) на загальну суму 21 173,72 грн, а саме: 3 842,00 грн - перша черга; 16 575, 44 грн - друга черга; 756,28 грн - шоста черга. У решті вимог у сумі 341 451,59 грн - відмовити.

2. Затвердити реєстр вимог кредиторів Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління відповідно до п. 1 резолютивної частини цієї ухвали.

3. Зобов`язати розпорядника майна боржника провести не пізніше 03.04.2020 збори кредиторів боржника, повідомивши про дату, місце і час проведення зборів визнаних судом кредиторів, уповноважену особу працівників та засновників (учасників) боржника не пізніше, ніж за три робочих дні до вказаної дати (докази чого надати суду).

4. Зобов`язати розпорядника майна боржника провести у строк не пізніше 03.04.2020 збори комітету кредиторів боржника (докази чого надати суду).

5. Визначити дату підсумкового засідання суду на 06.04.2020 об 11:20, яке відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва у залі судових засідань № 7 (корпус Б).

6. Зобов`язати розпорядника майна боржника у строк до 03.04.2020 надати суду протокольні рішення зборів кредиторів щодо звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство у відповідності до положень ст.ст. 48-49 Кодексу України з процедур банкрутства.

7. Зобов`язати розпорядника майна боржника у строк до 03.04.2020 надати суду протокольне рішення зборів комітету кредиторів у відповідності до положень ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства.

8. Зобов`язати розпорядника майна боржника у строк до 03.04.2020 подати суду докази проведення аналізу фінансово-господарської діяльності боржника та інвентаризації майна боржника.

9. Клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В.А. про встановлення основної грошової винагороди - задовольнити.

10. Встановити розпоряднику майна Публічного акціонерного товариства Спеціалізоване будівельно-монтажне управління арбітражному керуючому Савченку В`ячеславу Анатолійовичу основну грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна з 21.10.2019 у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень.

11. Зобов`язати розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Савченка В.А. надати суду докази розгляду комітетом кредиторів боржника звіту про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого Савченка В.А. за виконання повноважень розпорядника майна ПАТ Спеціалізоване будівельно-монтажне управління за період з 14.08.2019 по 31.01.2020 у відповідності до вимог ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвала набирає законної сили 18.03.2020, може бути оскаржена у відповідності до ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст складено 27.03.2020

Суддя Л.В. Омельченко

Дата ухвалення рішення18.03.2020
Оприлюднено30.03.2020
Номер документу88450035
СудочинствоГосподарське
Сутьбанкрутство