Справа №2-139 2009 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 березня 2009 року Савранський районний суд Одеської області
в складі: головуючого - судді Лепехи В.А.,
при секретарі Рябковій В.В., -
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Саврань справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 29 травня 1985 року. Шлюб перший. Мають неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, пояснивши при цьому, що 2006 року в ДТП він отримав травму, хворів психічно та отримав інвалідність 2-ї групи. З часу захворювання відповідачка змінила ставлення до позивача, виганяє його з дому, застосовує до нього фізичну силу, не дає їсти та визнає його взагалі за свого чоловіка. Через що він проживає в своєї матері пенсіонерки. Шлюб носить формальний характер. Просить дітей залишити на проживання з відповідачкою.
Відповідачка в судовому засіданні позов визнала повністю пояснивши, що шлюб носить формальний характер. На примирення не згодна. Згодна на розірвання шлюбу та на те, щоб діти залишились проживати з нею.
Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню за таких підстав: сторони остаточно припинили шлюбні стосунки, кроків до примирення не здійснюють. Причиною припинення шлюбних стосунків стала втрата сторонами взаємних почуттів. Відповідачка згодна на розірвання шлюбу.
За таких обставин суд прийшов до висновку, що причини, які спонукали позивача наполягати на розірванні шлюбу, є обґрунтованими, подальше спільне життя подружжя та збереження сім'ї стали неможливими, збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін та дітей, в даний час шлюб носить формальний характер і перешкод для його розірвання немає, дітей необхідно залишити на проживання разом з матір'ю, тобто з відповідачкою. Проти чого не виступає жоден із сторін.
На підставі викладеного, керуючись статтями 104, 105, 110, 112, 161 Сімейного кодексу України, статтями 10, 60, 79, 213, 215 ЦПК України, -
вирішив:
1. 1. Розірвати шлюб, зареєстрований між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 29 травня 1985 року відділом ЗАГСу Савранського райвиконкому Одеської області, актовий запис № 32.
2. 2. Місце проживання неповнолітніх дітей - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, 23 березня 1994 року визначити з ОСОБА_2.
3. 3. Стягнути із ОСОБА_2 в дохід держави держмито в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу органом РАЦСу. ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження до Савранського районного суду Одеської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суд | Савранський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2009 |
Оприлюднено | 13.05.2010 |
Номер документу | 8848793 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Савранський районний суд Одеської області
Лепеха В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні