ІЛЛІЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МАРІУПОЛЯ

СУДОВИЙ НАКАЗ

Іллічівський районний суд м.Маріуполя

СУДОВИЙ НАКАЗ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Провадження № 2-н/264/259/2020

30.03.2020 року 264/1216/20

Суддя Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області, Кузнецов Д. В. , розглянувши заяву розглянувши заяву комунального підприємства МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА про видачу судового наказу, яка підлягає задоволенню на підставі ст. ст. 526, 527, 530, 901-903 ЦК України, та керуючись ст. 161 ЦПК України, -

Н А К А З У Ю :

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , на користь комунального підприємства МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА (р/р НОМЕР_2 в АТ Альфа-банк , код ЄДРПОУ 03361508) заборгованість за надані послуги централізованого водопостачання в сумі 3245,51 грн. (три тисячі двісті сорок п`ять гривень 51 коп.), а також судовий збір у розмірі 210,2 грн. (двісті десять гривень 20 копійок).

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя Д.В. Кузнецов

Згідно зі статтею 170 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання судового наказу та копії доданих до нього документів подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 172 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред`явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.

У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому статтею 444 цього Кодексу (ст. 171 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності "_____"_____________ 202__ року

Судовий наказ видано "_____"_______________202__ року

Строк пред`явлення судового наказу до виконання - три роки з наступного дня після набрання ним законної сили.

Суддя: Дмитро Володимирович Кузнецов

Зареєстровано 01.04.2020
Оприлюднено 01.04.2020
Дата набрання законної сили 30.03.2020

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону