ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

УХВАЛА

465/525/20

2/465/2108/20

У Х В А Л А

підготовчого судового засідання

27.03.2020 року Франківський районний суд м.Львова в складі:

головуючої-судді Мартьянової С.М.

при секретарі- Турчак М.І.

провівши у відкритому підготовчому судовому засіданні у м.Львові в залі суду розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Львівського комунального підприємства Львівелектротранс про відшкодування майнової шкоди, завданої дорожньо - транспортною пригодою,-

в с т а н о в и в:

позивач звернулася до суду із вищевказаним позовом.

До суду надійшло клопотання позивача та її представника про залучення Національної акціонерної страхової компанії Оранта до участі у справі в якості співвідповідача.

Сторони в судове засідання не прибули, повідомлялись про день, час та місце розгляду справи належно. Разом з тим, позивач та її представник подали до суду клопотання, в якому просять провести підготовче судове засідання у їх відсутності.

Згідно ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснювалось.

Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до наступного висновку.

Згідно з ч. 1, 4 ст. 51 ЦПК України , суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача.

Як вбачається з матеріалів справи, до участі у справі необхідно залучити співвідповідача ПАТ НАСК ОРАНТА , оскільки незважаючи на неодноразові звернення позивача збитки завдані внаслідок дорожньо-транспортної пригоди її не відшкодовані, а тому клопотання підставне та підлягає задоволенню

Керуючись ст. ст. 53 , 197 , 198 , 260 , 261 ЦПК України , суд, -

у х в а л и в :

клопотання позивача про залучення Національної акціонерної страхової компанії Оранта в якості співвідповідача - задовольнити.

Залучити в якості співвідповідача у даній справі Національну акціонерну страхову компанію Оранта - адреса місцезнаходження: 02081, м.Київ, вул. Здолбунівська, 7Д, корпус Г, код ЄДРПОУ 00034186.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Суддя Мартьянова С.М.

Зареєстровано 01.04.2020
Оприлюднено 01.04.2020
Дата набрання законної сили 27.03.2020

Судовий реєстр по справі 465/525/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 27.03.2020 Франківський районний суд м.Львова Цивільне
Ухвала від 10.02.2020 Франківський районний суд м.Львова Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону