ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

УХВАЛА

Справа № 461/2717/20

Провадження № 1-кс/461/2011/20

УХВАЛА

01.04.2020 року слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова Фролова Л.Д., за участі секретаря судового засідання Рудницької А.О., розглянувши клопотання слідчого ГУ Національної поліції у Львівській області Бучинського В.В. про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні № 12020140000000021 від 16 січня 2020 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся до суду з клопотанням, яке вмотивоване тим, що службові особи Асоціації органів місцевого самоврядування Єврорегіон Карпати-Україна (ЄДРПОУ 35189943), що зареєстрована за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, за попередньою змовою з службовими особами ТОВ "МАЙСТЕРНЯ РЕМОНТУ "ЕРА" (ЄДРПОУ 41961176), що зареєстроване за адресою: Львівська область, Пустомитівський район, с. Зубра, вул. І. Франка, 83, зловживаючи службовим становищем, в ході освоєння коштів, виділених на реалізацію міжнародного проекту № PBLU.01.02.00-06-0211/17-00 РовеЛОВЕ - Розточчя разом попри кордони , що реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу та співфінансування обласного бюджету, розтратили грошові кошти в сумі 1 100 000 гривень.

Слідчий зазначає, що у ході досудового розслідування виникла необхідність у наданні тимчасового доступу та можливості вилучення оригіналів та належним чином завірених копій документів, що перебувають у володінні фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 .

Слідчий в клопотанні просив слідчого суддю розглянути клопотання без його участі.

Представник особи, у володінні якої знаходяться речі і документи про дату та час судового засідання повідомлений не був відповідно до вимог ч. 2 ст. 163 КПК України.

Дослідивши клопотання, копії матеріалів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, копії документів, слідчий суддя дійшов до висновку, що клопотання слідчого є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню, виходячи з наступного:

- стороною обвинувачення доведена наявність достатніх підстав вважати, що зазначені речі та документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи;

- інформація, яку вони містять в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

В той же час, стороною обвинувачення доведена можливість використання як доказів відомостей, до яких надається доступ та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.

Враховуючи вищевикладене, а також правові підстави для тимчасового доступу, достатність доказів, що вказують на вчинення кримінального правопорушення, наслідки, розумність та співрозмірність тимчасового доступу завданням кримінального провадження, наявність об`єктивної необхідності та виправданість такого втручання у права і свободи особи, приймаючи до уваги неможливість досягнення мети, на яку посилається слідчий, без застосування цих заходів, слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого обґрунтоване та підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159-164 КПК України, слідчий суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати слідчому слідчого управління ГУНП у Львівській області Бучинському Василю Васильовичу, старшому слідчого управління ГУНП у Львівській області Палюху Андрію Борисовичу, слідчому слідчого управління ГУНП у Львівській області Брегіну Івану Михайловичу та старшому слідчому слідчого управління ГУНП у Львівській області Мирончуку Дмитру Валерійовичу дозвіл на тимчасовий доступ з можливістю вилучення оригіналів та належним чином завірених копій документів, які перебувають у володінні фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ІНП НОМЕР_1 ), що зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , а саме:

- журналів здійснення технічного нагляду за проведенням будівельних робіт по об`єктах: Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті в смт. Брюховичі, із встановленням альтанки та станції для ремонту велосипедів , Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті в Яворівському національному природному парку (встановлення альтанки та станції для ремонту велосипедів в зоні рекреації Лелехівка ), Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті в Яворівському національному природному парку (встановлення альтанки та станції для ремонту велосипедів в зоні стаціонарної рекреації Оселя Розточчя ), Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті в Яворівському національному природному парку (встановлення альтанки та станції для ремонту велосипедів в зоні стаціонарної рекреації Верещиця ), Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті в Яворівському національному природному парку (встановлення альтанки та станції для ремонту велосипедів на території адміністративного приміщення Яворівського національного природного парку), Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті у с. Крехів Жовківського району із встановленням альтанки та станції для ремонту велосипедів , Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті у смт. Магерів Жовківського району із встановленням альтанки та станції для ремонту велосипедів , Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті у с. Потелич Жовківського району із встановленням альтанки та станції для ремонту велосипедів , Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті у м. Рава-Руська Жовківського району із встановленням альтанки та станції для ремонту велосипедів , Будівництво об`єкту інфраструктури на туристичному веломаршруті у смт. Івано-Франкове Яворівського району із встановленням альтанки та станції для ремонту велосипедів ;

- належним чином завіреної копії кваліфікаційного сертифіката щодо здійснення технічного нагляду ОСОБА_1 ;

- п`ять документів, що містять підпис та відтиск печатки фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ІНП НОМЕР_1 ).

Ухвала дійсна один місяць з дня постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Л.Д. Фролова

Дата ухвалення рішення 01.04.2020
Оприлюднено 03.04.2020

Судовий реєстр по справі 461/2717/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 06.01.2022 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 05.01.2022 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 16.07.2021 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 16.07.2021 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 08.04.2021 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 08.04.2021 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 01.04.2020 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 01.04.2020 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 01.04.2020 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 01.04.2020 Галицький районний суд м.Львова Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 461/2717/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону