ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі

м. Вінниця

10 квітня 2020 р. Справа № 120/1297/20-а

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Жданкіна Наталія Володимирівна , розглянувши матеріали позовної заяви Комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" (вул. Хмельницьке шосе, буд. 29, м. Вінниця, 21030, код ЄДРПОУ 03327925), тертя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: товариство з обмеженою відповідальністю "Політех-Носервіс (вул. С.Москаленка, буд. 16-Г/19, м. Бровари, Київська область, 07403, код ЄДРПОУ 36476580) до Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21028, код ЄДРПОУ 40919605) про визнання протиправним та скасування висновку,

в с т а н о в и в :

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви Комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія", тертя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: товариство з обмеженою відповідальністю "Політех-Носервіс до Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування висновку.

В обґрунтування позову зазначено, що за результатом моніторингу закупівель Управлінням Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області опубліковано висновок, в якому зафіксовані виявлені порушення в частині не відображення у вигляді закреслених даних та не розміщені в електронній системі закупівель для перегляду після внесення змін до тендерної документації.

Не погоджуючись із висновком суб`єкта владних повноважень, позивач звернувся із цим позовом до суду.

Відповідно до статті 168 Кодексу адміністративного судочинства України, позов пред`являється шляхом подання позовної заяви в суд першої інстанції.

Ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами вважаю, що вона підлягає розгляду за правилами адміністративного судочинства в порядку спрощеного позовного провадження, підсудна Вінницькому окружному адміністративному суду, відповідає вимогам, передбаченим статтею 160, 161 КАС України, що є підставою для відкриття провадження у справі.

На підставі викладеного доходжу висновку про наявність підстав для відкриття провадження у справі.

Керуючись статтями 171, 248, 256 КАС України, -

у х в а л и в :

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія", тертя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: товариство з обмеженою відповідальністю "Політех-Носервіс до Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування висновку.

Розгляд справи здійснюватиметься суддею Жданкіною Наталією Володимирівною одноособово за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (ст. 262 КАС України).

Встановити відповідачу строк для надання відзиву на позов протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження, з поясненнями по суті заявлених вимог та доданням підтверджуючих документів, у тому числі документів, що підтверджують надіслання копії відзиву та доданих до нього документів позивачу, а також, у разі надходження відповіді на відзив, подати свої заперечення у 2- денний термін з дня отримання відповіді на відзив, у разі наявності таких.

Встановити відповідачу строк для подання заперечень проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження у 5 днів з дня вручення ухвали, у разі наявності таких.

Повідомити позивача, що він має право подати відповідь на відзив у 2- денний термін з дня отримання копії відзиву та доданих до нього документів.

Роз`яснити відповідачу, що відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України, неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Роз`яснити, що клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має право подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву (ч. 7 ст. 262, ч. 1 ст. 259 КАС України).

Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за посиланням: « http://court.gov.ua/fair/» .

У разі невиконання вимог ухвали суду повідомити суд про причини такого невиконання.

Ухвала суду оскарженню не підлягає та набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.

Суддя Жданкіна Наталія Володимирівна

Дата ухвалення рішення 10.04.2020
Зареєстровано 11.04.2020
Оприлюднено 13.04.2020

Судовий реєстр по справі 120/1297/20-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 21.01.2021 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 22.12.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 28.10.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 07.09.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.09.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 26.08.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.07.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.07.2020 Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 16.06.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.04.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.04.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.03.2020 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону