Вирок
від 04.05.2020 по справі 357/1724/20
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 357/1724/20

1-кп/357/946/20

В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04.05.2020 р. м. Біла Церква. Білоцерківський міськрайонний суд Київської області в складі головуючого судді ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , обвинуваченого ОСОБА_4 , захисника ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні угоду про визнання винуватості від 30 квітня 2020 р., укладену між прокурором Білоцерківської місцевої прокуратури ОСОБА_3 і обвинуваченим ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Біла Церква Київської області, громадянина України, освіта вища, одруженого, працюючого директором ТОВ «ВІА-ГАЗ», раніше не судимого. зареєстрованого та проживаючого за адресою АДРЕСА_1 , обвинуваченого у вчинені злочину, передбаченого ст. 272 ч.1 КК України

У С Т А Н О В И В:

В підготовче судове засідання надійшла угода про визнання винуватості, укладена30 квітня 2020 р., укладену між прокурором Білоцерківської місцевої прокуратури ОСОБА_3 і обвинуваченим ОСОБА_4 відповідно до якої 17.02.2017, у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Білоцерківської державної адміністрації Київської області, здійснено реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІА-ГАЗ» (код ЄДРПОУ 41159204, далі: ТОВ «ВІА-ГАЗ»), за реєстраційним номером: 13531020000008737.

Відповідно до запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань видом діяльності ТОВ «ВІА-ГАЗ» є оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Протоколом №1 Загальних зборів учасників ТОВ «ВІА-ГАЗ» від 27.02.2017 ОСОБА_4 призначено на посаду директора вказаного товариства. Відповідно до вказаного протоколу та наказу від 02.03.2017 ОСОБА_4 приступив до виконання обов`язків директора ТОВ «ВІА-ГАЗ» з 02.03.2017 року.

Відповідно до п. 10.1 Статуту ТОВ «ВІА-ГАЗ», затвердженого 15.02.2017 протоколом №1 Загальних зборів учасників вказаного товариства, виконавчим органом товариства, що здійснює поточне керівництво його діяльністю, є директор.

Так, відповідно до п. 10.3 Статуту ТОВ «ВІА-ГАЗ» (долі по тексту Товариство) директор вирішує усі питання діяльності Товариства, за винятком тих, що належать до виключної компетенції Загальних зборів учасників, а також виконання рішень, прийнятих Загальними зборами учасників, який є одноособовим виконавчим органом Товариства, без довіреності представляє Товариство перед третіми особами відповідно до цього Статуту.

Крім того, посадовою інструкцією директора ТОВ «ВІА-ГАЗ» 11.06.2018 за № 02-ОП встановлено завдання та обов`язки директора Товариства, в тому числі як відповідальної за стан охорони праці, газове господарство, посудини під тиском, пожежну безпеку та екологію, до яких входить:

- здійснювати керівництво службою охорони праці і забезпечення виконання заходів з охорони праці згідно з законодавством України;

- забезпечувати функціонування системи управління охороною праці, для чого створює відповідні служби і призначає посадових осіб, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці, затверджує інструкції про їх обов`язки, права та відповідальність за виконання покладених на них функцій, розробляє за участю уповноважених трудового колективу з питань охорони праці і реалізує комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів з охорони праці, впроваджує прогресивні технології, досягнення науки і техніки, засоби механізації та автоматизації виробництва, вимоги ергономіки, позитивний досвід з охорони праці тощо.

- забезпечувати усунення причин, що призводять до нещасних випадків, професійних захворювань і виконання профілактичних заходів, визначених комісіями за підсумками розслідування цих причин;

- забезпечувати контроль за пожежною безпекою і санітарним станом дільниць.

Відповідно до розділу 4 «Відповідальність» даної посадової інструкції, ОСОБА_4 несе відповідальність за порушення законодавчих та нормативних актів по охороні праці, пожежній безпеці, перешкоду діяльності посадових осіб державного нагляду за охороною праці.

Відповідно до ч.4 ст.62 Закону України «Про господарські товариства» передбачено, що дирекція (директор) діє від імені товариства в межах, встановлених даним законом та установчими документами.

Таким чином, директор ТОВ «ВІА-ГАЗ» ОСОБА_4 , виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, несе персональну відповідальність за діяльність автомобільних заправних та газозаправних пунктів в цілому, а також за створення безпечних та сприятливих умов для роботи на останніх на вказаному товаристві.

Частиною 3 статті 21 Закону України «Про охорону праці» передбачено, що роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі - дозвіл). Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, видає дозволи на безоплатній основі на підставі висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб`єкта господарювання, проведеної експертно-технічними центрами, які належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, або незалежними експертними організаціями, які забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці. На застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки виробник або постачальник устаткування підвищеної небезпеки отримує дозвіл до прийняття зобов`язань на постачання.

Постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку з дачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» від 26 жовтня 2011 року №1107 визначено процедуру видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання Держпраці та її територіальними органами дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі - дозвіл).

Відповідно до п.10 Переліку робіт з підвищеною небезпекою, ствердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 №15, до таких робіт зокрема віднесено роботи з надзвичайно займистими, легкозаймистими, займистими та вибухонебезпечними речовинами.

Згідно з п.п. 3.1., 3.2, 3.3 Розділу 3 Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 15.05.2015 за №285 передбачено, що:

роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки відповідно до вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107:

власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог;

власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

Пунктом 6 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107 передбачено, що дозвіл за формою згідно з додатком 1 видається:

роботодавцеві - на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 2, або на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 3;

виробникові або постачальникові машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі - виробник або постачальник) на застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 3.

Пунктом 11 Додатку 2 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, до видів робіт підвищеної небезпеки віднесено зберігання балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей із стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним та інертним газом, їх заповнення, спорожнення і ремонт.

Відповідно до п. 2 Додатку 3 до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», до переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки відноситься технологічне устаткування та лінійні частини магістральних газопроводів, нафтопроводів, продуктопроводів нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів тощо).

Згідно п. 3 Додатку 3 «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», до переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки відноситься технологічне устаткування, лінійні частини та їх елементи систем газопостачання природним газом суб`єктів господарювання та населених пунктів, а також газовикористовуюче обладнання потужністю понад 100 кВт.

Так, директором ТОВ «ВІА-ГАЗ» ОСОБА_4 , приблизно з липня 2018, на АЗС (АГЗП) вказаного товариства, що за адресою: Київська область, м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 45-А, розпочато діяльність, пов`язану реалізацією дизельного пального та скрапленого газу.

Відповідно до Переліку, затвердженого наказом Держохоронпраці від 26.01.2005 №15, вказані роботи відносяться до робіт підвищеної небезпеки.

Відповідно до листа Головного управління Держпраці у Київській області від 23.10.2018 №11/3/18/14936, дозвіл ТОВ «ВІА-ГАЗ» (код ЄДРПОУ:41159204) на виконання робіт та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування з підвищеною небезпекою за адресою: Київська область, м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 45-А, Головним управлінням Держпраці у Київській області не видавався.

З метою фіксації факту використання обладнання для зберігання та розповсюдження дизельного пального та скрапленого газу без відповідних документів (дозволів) на проведення робіт з підвищеною небезпекою, використання машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, яке створює реальну загрозу для життя та здоров`я людей або настання інших тяжких наслідків, 19.11.2018 за участю спеціалістів - працівників Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області як органу державної влади, що здійснює державній нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпеки, проведено обшук за місцем розташування АЗС та АГЗП, за адресою: Київська область, м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 45-А, яка належить ТОВ «ВІА-ГАЗ», за результатами якого встановлено, що вказана АЗС та АГЗП здійснює господарську діяльність з реалізації дизельного пального та скрапленого газу без відповідних дозвільних документів.

Згідно висновку судового експерта Київського НДЕКЦ МВС України від 01.03.2019 за №14-420 проведеної судової технічно-пожежної експертизи встановлено, що АЗС та АГЗП за адресою: Київська область, м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 45-А, не відповідають вимогам пожежної безпеки, а саме: п.8.153 ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання. Інженерне обладнання будинків і споруд. Зовнішні межі та споруди», п.15.2.8. ДБН В.2.2-12-2018 «Планування і забудова територій».

Крім того, згідно висновку судових експертів за результатами комплексної комісійної судової пожежно-технічної та інженерно-технічної експертизи в галузі охорони праці та безпеки життєдіяльності від 24.12.2019 за №6048/28070 встановлено:

автомобільний заправний пункт ТОВ «ВІА-ГАЗ» за адресою: Київська область, м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 45-А, є об`єктом підвищеної небезпеки 2-го класу;

більшість недоліків, які були виявлені 28.11.2018 під час проведення огляду ТОВ «ВІА-ГАЗ», розташованого за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрівський, 45-а, головним інспектором Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області капітана служби цивільного захисту ОСОБА_6 , пов`язані з організацією роботи АЗП (АГЗП), які в свою чергу, прямо чи посередньо, впливають на виникнення технічних недотримань, які безпосередньо відносяться до недотримань правил пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту та можуть створити загрозу вірогідної загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків;

забезпечення виконання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності покладено як на роботодавця, так і на кожного працівника, згідно з їх посадовими обов`язками, які викладені в посадових інструкціях підприємства:

Дії директора підприємства ТОВ «ВІА-ГАЗ» ОСОБА_7 не відповідали вимогам:

а) п. 15.2.8, п. 1, таблиці 15.6 ДБН Б.2.2-12:2018 Планування і забудова територій;

б) п. 15.2.8, п. 4, таблиці 15.5 ДБН Б.2.2-12:2018 Планування і забудова територій;

в) п. 5.2.8, п. 4, таблиці 15.5 ДБН Б.2.2-12:2018 Планування і забудова територій;

г) п. 5.2.8, п. 6, таблиці 15.5 ДБН Б. 2.2-12:2018 Планування і забудова території;

д)п. 1.2, гл. 1, р. V НАПБ А.01.001-2014 Правил пожежної безпеки в Україні; п. 12.6, т.1,додаток А (обов`язковий) ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту»;

е) ст. 3 Кодексу цивільного захисту України, в частині відсутності автоматизованої системи оповіщення персоналу та населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території АЗС (АГЗП).

У діях керівника ТОВ «ВІА-ГАЗ» ОСОБА_7 вбачається причинний зв`язок між вищевказаними недотриманнями та створенням умов загрози загибелі людей або настанню інших тяжких наслідків.

За таких обставин, директор ТОВ «ВІА-ГАЗ» ОСОБА_7 , будучи відповідальним за охорону праці та техніку безпеки на АЗС та АГЗП ТОВ «ВІА-ГАЗ», передбачаючи можливість настання суспільно небезпечних наслідків у виді загрози загибелі людей або настанню інших тяжких наслідків свого діяння, легковажно розраховуючи на їх відвернення, будучи посадовою особою, яка зобов`язана дотримуватися правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві, проявляючи злочинну бездіяльність та не виконуючи дії, спрямовані на дотримання вимог нормативних актів, що містять правила виконання відповідних робіт, допустив функціонування АЗС (АГЗП) ТОВ «ВІА-ГАЗ», що по бул. Олександрійський, 45-а в м. Біла Церква Київської області, яке є підприємством, що здійснює виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування з підвищеною небезпекою

Вищевикладене спричинило такі зміни в стані виробничих об`єктів, внаслідок чого виникла реальна небезпека настання небезпечних неконтрольованих процесів, що можуть призвести до пожежі, вибуху, дії термічних факторів, обвалу (руйнування) будівель чи споруд, початку дії інших шкідливих факторів або й реальний початок відповідних процесів, які створюють реальну загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків.

ОСОБА_4 обвинувачується у вчинені злочину, передбаченого ст. 272 ч.1 КК України - порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов`язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров`ю потерпілого.

Сторонами узгоджено покарання ОСОБА_4 у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Суд погоджується із кваліфікацією дій ОСОБА_4 за ст. 272 ч.1 КК України порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов`язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків.

ОСОБА_4 у судовому засіданні беззаперечно визнав свою винуватість у вчинені злочину, передбаченого ст. 272 ч.1 КК України.

Суд зазначає, що відповідно до вимог ст.12 КК України, злочин, передбачений ст. 272 ч.1 КК України віднесений до умисного злочину невеликої тяжкості.

ОСОБА_4 у лікаря нарколога та психіатра на обліку не перебуває.

Обставиною, яка пом`якшує покарання ОСОБА_4 судом визнається: визнання винуватості. Обставин, які обтяжують покарання обвинуваченого судом не встановлено.

Вищевказана угода між прокурором і ОСОБА_4 не суперечить вимогам КПК України.

Умови угоди відповідають інтересам суспільства та не порушують права, свободи чи інтереси сторін або інших осіб.

Судом в підготовчому судовому засіданні встановлено, що сторони уклали угоду добровільно.

Узгоджене між прокурором і ОСОБА_4 покарання відповідає вимогам закону, а саме: ст.ст. 50,53 КК України та зазначеному у санкції ч.1 ст. 272 КК України.

Суд зазначає, що викладене в угоді в частині фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення і правової кваліфікації дій ОСОБА_4 є аналогічним зазначеному в обвинувальному акті стосовно ОСОБА_4 .

Цивільний позов відсутній.

Ухвалою слідчого судді Білоцерківського міськрайонного суду ОСОБА_8 від 30.11.2018 р. накладений арешт на тимчасово вилучене під час обшуку на території АЗС (АГЗС) ТОВ «ВІА-ГАЗ майно, яке визнано речовими доказами у кримінальному провадженні.

Відповідно до ст. 174 ч.4, ст.ст. 100,374 КПК України суд одночасно з ухваленням судового рішення, яким закінчується судовий розгляд, вирішує питання про скасування арешту майна. У резолютивній частині вироку зазначаються: рішення щодо речових доказів і документів.

За таких обставин суд вважає необхідним скасувати ухвалу слідчого судді Білойцерківського міськрайонного суду ОСОБА_8 від 30.11.2018 р., скасувати арешт майна, накладений вказаною ухвалою.

Витрати на залучення експерта підтверджені документально в розмірі 14848 грн. суд стягує з обвинуваченого на користь держави.

Відносно ОСОБА_4 запобіжний захід не застосовувався.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 314,367-371,373,374,474,475 КПК України, суд,

У Х В А Л И В:

Затвердити угоду про визнання винуватості від 30 квітня 2020 р., укладену між прокурором Білоцерківської місцевої прокуратури ОСОБА_3 і обвинуваченим ОСОБА_4 у кримінальному провадженні № 12020110030000405 від 28.01.2020 р.

ОСОБА_4 визнати винуватим у пред`явленному обвинуваченні у вчиненні злочину, передбаченого ст. 272 ч.1 КК України і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Скасувати ухвалу слідчого судді Білоцерківського міськрайонного суду ОСОБА_8 від 30.11.2018 р. про накладення арешту на майно. Скасувати арешт майна, накладений вказаною ухвалою.

Речові докази: дизельне паливо у кількості 2738 л, резервуар білого кольору б/н об`ємом 7 куб.м., колонку паливо роздавальну №А1345 із заправним пістолетом, скраплений газ у кількості 6111 л, резервуар білого кольору №2418 об`ємом 9 куб.м., колонку паливо роздавальну №045 із двома заправними пістолетами, які зберігаються за розпискою від 19.11.2018 р. в ТОВ «Техбуд Індустріал» - повернути власнику ТОВ «ВІА-ГАЗ»; чорнові записи в пошкодженому стані із елементами рукописного тексту, чеки Z - звіту та інші чеки в кількості 4 шт, від 19.11.2018 р., фіскальний чек від 18.11.2018 р., зошит в клітку із чорновими записами на 18 арк., чек фіскальний з 16.10.2018 р. по 31.10.2018 р., бланки змінного звіту 4 шт. від 10.07.2018 р., 11.10.2018 р., 12.08.2018 р., 11.08.2018 р., чекову книгу в 1 примірнику, один чек на ДП, претензія до ТОВ «Сандора», копію сертифікату відповідності ТОВ «Інтер Глобал» 2 шт., копію паспорта якості в 2 примірниках, наказ №1 про встановлення вартості дизельного палива 1 шт., копію паспорта якості №332 від 24.08.2018 р., ТОВ «Альянс» в 1 примірнику, товарно - транспортну накладну №0384 від 18.11.2018 р. на скраплений газ в 1 примірнику, №8493 161101 від 16.11.2018 р. на газ скраплений 3000 л., накладна №АО 03000176211541, товаро-транспортні накладні з печатками не заповнені в кількості 15 шт., книгу товарно-транспортних накладених на 100 арк., чеки №01154 від 13.11.2018 р. на 4100 л. палива скраплений газ, Журнал реєстрації автомобілів, припис Інспекції благоустрою м. Біла Церква до ФОП « ОСОБА_4 », чорнові записи щодо заробітної плати на 1 арк., відривний талон ТОВ «Інтер глобал», документи щодо правил пожежної безпеки на ТОВ «ВІА-ГАЗ», що знаходяться в поліетиленовому файлі, Журнал обліку надходжень нафтопродуктів на АЗС ТОВ «ВІА-ГАЗ» на 8 арк. у прошитому стані, ТТН №АО 030002291 11 997 від 08.11.2018 р. ДТ ТОВ «Альянс ОЙЛ» на TOB «ВІА ГАЗ» в 1 примірнику, чек Z - звіту від 18.11.2018 р. по 19.11.2018 р., чек Z - звіту від 17.11.2018 р. по 18.11.2018 р., змінні звіти з 01.11.2018 р. по 18.11.2018 р. включно на 18 арк., бланки звіту без записів, печатка «СПЛАЧЕНО», накази на встановлення ціни на паливо, копії сертифікатів якості, копію договору суборенди, інші чеки та бланки, вилучені в ході обшуку, які зберігаються при кримінальному провадженні повернути власнику ТОВ «ВІА-ГАЗ»; грошові кошти, що вилучені із столу приміщення оператора еквівалентом 20 грн. - 14 купюр, 10 грн. - 4 купюри, 5 грн. - 4 купюри, 1 грн. - 2 купюри, грошові кошти із скляної ємності номіналом 1 грн. - 20 купюр, 2 грн. - 4 купюри, 10 грн. - 4 купюри, 5 грн. - 6 купюр, 20 грн. - 4 купюри, металеві монети на загальну суму 14 грн. 50 копійок, грошові кошти, що вилучені із шухляди столу вказаного приміщення, номіналом 200 грн. -17 купюр, 100 грн. - 9 купюр, 50 грн. - 13 купюр, грошові кошти із сейфу приміщення операторів, номіналом 500 грн. - 9 купюр, 200 грн. - 73 купюри, 100 грн. - 9 купюр, 5 грн. - 33 купюри, 10 грн. - 2 купюри, 1 грн. -1 купюра, всього 25670 грн. 50 коп., передані та зберігаються за квитанцією № 000496 від 22.12.2018 р. в ГУ НП в Київській області повернути ТОВ «ВІА-ГАЗ»; ноутбук Sony PCG - 9yim, SN №cl01EHHB *28205251 5000486* із зарядним пристроєм до нього, Калькулятор електронний «Бриллиант», касовий апарат АЗС POS Master SN TS 80090821, 2016 р.в. з зарядним пристроєм, інтернет-роутер TP-link SN 2176508004736 з зарядним пристроєм, банківський термінал чорного кольору №163207333221013001230176, системний блок чорного кольору б/н., які зберігаються на підставі квитанції № 370 2018 від 19.12.2018 р. у Білоцерківському ВП ГУ НП в Київській області - повернути власнику ТОВ «ВІА-ГАЗ».

Стягнути із ОСОБА_4 на користь держави документально підтверджені витрати на залучення експерта в розмірі 14848 грн.

Вирок відповідно до ст. 532 КПК України набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано.

Вирок може бути оскаржений до Київського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення, шляхом подачі апеляції через Білоцерківський міськрайонний суд Київської області, з особливостями, передбаченими ст.ст.474,473,394,424 КПК України.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку. Копію вироку негайно після його проголошення вручити обвинуваченому і прокурору.

Суддя ОСОБА_1

Білоцерківського міськрайонного суду

Київської області

СудБілоцерківський міськрайонний суд Київської області
Дата ухвалення рішення04.05.2020
Оприлюднено08.02.2023
Номер документу89042227
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти безпеки виробництва Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою

Судовий реєстр по справі —357/1724/20

Вирок від 04.05.2020

Кримінальне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Буцмак Ю. Є.

Ухвала від 18.02.2020

Кримінальне

Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Буцмак Ю. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні