ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ В РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ
12 травня 2020 року Справа № 280/5592/19 м. Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Максименко Л.Я., розглянувши питання про участь позивача у підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі
за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ІПН НОМЕР_1 )
до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Запорізької області (69035, м.Запоріжжя, вул. Незалежності України 68, корп. А, код ЄДРПОУ 38732419), Ради Адвокатів Запорізької області (69035, м.Запоріжжя, вул.Незалежності України 68, корп. А, код ЄДРПОУ 38732419)
про визнання протиправним та скасування рішення, визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Запорізького окружного адміністративного суду перебуває вищевказана адміністративна справа.
05.05.2020 до суду від представника ОСОБА_1 надійшло клопотання вх. № 20682 про проведення підготовчого судового засідання по справі в режимі відеоконференції з Дарницьким районним судом м. Києва.
У зв`язку з перебуванням судді Максименко Л.Я. у відпустці з 28.04.2020 по 11.05.2020, питання про призначення розгляду справи у режимі відеоконференції суд вирішує у перший робочий день, а саме, 12.05.2020.
Вирішуючи заявлене клопотання, суд виходить з наступного.
Відповідно до ч.5 ст.195 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно ч.7 ст.195 КАС України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Відповідно до ч.8 ст.195 КАС України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Враховуючи вищевикладене, зважаючи на бажання ОСОБА_1 брати участь у розгляді даної адміністративної справи в режимі відеоконференції, віддаленість місця знаходження позивача від місця проведення підготовчого судового засідання, суд вважає за доцільне надати можливість ОСОБА_1 брати участь у підготочому судовому засіданні, призначеному на 20.05.2020 о 10 год. 30 хв. в режимі відеоконференції.
Керуючись ст.ст. 195 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Клопотання позивача задовольнити.
Підготовче судове засідання в режимі відеоконференції призначити на 20 травня 2020 року о 10 год. 30 хв.
Доручити Дарницькому районному суду м. Києва забезпечити проведення підготовчого судового засідання, призначеного на 20 травня 2020 року о 10 год. 30 хв., в режимі відеоконференції.
ОСОБА_1 прибути до Дарницького районного суду м. Києва для участі у підготовчому судовому засіданні, яке відбудеться в режимі відеоконференції 20 травня 2020 року о 10 год. 30 хв., в приміщенні за адресою: 02068, м. Київ, вул. О.Кошиця, 5-А, зал № 1)
Копію ухвали негайно надіслати Дарницькому районному суду м. Києва та позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту підписання.
Суддя Л.Я. Максименко
Суд | Запорізький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.05.2020 |
Оприлюднено | 12.05.2020 |
Номер документу | 89157804 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Максименко Лілія Яковлівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Максименко Лілія Яковлівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Максименко Лілія Яковлівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Максименко Лілія Яковлівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Максименко Лілія Яковлівна
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Максименко Лілія Яковлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні