Справа № 585/4663/19
Номер провадження 2-во/585/14/20
У Х В А Л А
I М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 травня 2020 року м.Ромни
Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі:
головуючої - судді Машини І.М.,
з участю секретаря - Шемчук І.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ромни заяву представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Підопригори Оксани Петрівни про виправлення описки в рішенні Роменського міськрайонного суду від 11 березня 2020 року по справі за заявою ОСОБА_1 , представник заявника ОСОБА_2 , заінтересовані особи: Дібрівська сільська рада Роменського району Сумської області, приватний нотаріус Роменського районного нотаріального округу Сумської області Білашенко Людмила Володимирівна, про встановлення факту родинних відносин, -
ВСТАНОВИВ:
11 березня 2020 р. Роменським міськрайонним судом Сумської області прийняте рішення по вищевказаній цивільній справі, яким заяву ОСОБА_1 задоволено.
28 квітня 2020 р. представник заявника адвокат Підопригора О.П. звернулася до суду з заяву про виправлення описок у вищевказаному рішенні, де судом помилково зазначено ім`я заявника як ОСОБА_3 замість вірного ОСОБА_4 .
Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки.
Відповідно до п. 19 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 18.12.2009 № 14 Про судове рішення у цивільній справі вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового
рішення чи його правосудності. Питання про внесення виправлень може бути вирішено судом, що ухвалив рішення, як із власної ініціативи, так і за заявою осіб, які беруть участь у справі, і незалежно від того, чи виконано рішення, але в межах установленого законом строку, протягом якого воно може бути пред`явлено до примусового виконання. Внесення виправлень у судове рішення, яке не підлягає примусовому виконанню, строком не обмежено.
Як встановлено судом з позовної заяви та копії паспорта заявника НОМЕР_1 , виданого Роменським МРВ УМВ України в Сумській області від 17.08.2000, останній має ім`я ОСОБА_4 , однак суд у вступній та першому абзаці резолютивної частини невірно вказав його ім`я - ОСОБА_3 .
За таких обставин вищевказана описка підлягає виправленню.
На підставі ст. 269 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Виправити у рішенні Роменського міськрайонного суду Сумської області від 11 березня 2020 р. у справі № 585/4663/19, № 2-о/585/17/20, за заявою ОСОБА_1 , представник заявника ОСОБА_2 , заінтересовані особи: Дібрівська сільська рада Роменського району Сумської області, приватний нотаріус Роменського районного нотаріального округу Сумської області Білашенко Людмила Володимирівна, про встановлення факту родинних відносин, описку, зазначивши вірно у вступній частині та першому абзаці резолютивної частини ім`я заявника ОСОБА_1 - ОСОБА_4 замість ОСОБА_3 .
Ухвала може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду через Роменський міськрайонний суд Сумської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення.
У разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя Роменського міськрайонного суду І. М. Машина
Суд | Роменський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 05.05.2020 |
Оприлюднено | 14.05.2020 |
Номер документу | 89200495 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Роменський міськрайонний суд Сумської області
Машина І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні