36/138пд
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
19.06.07 р. Справа № 36/138пд
Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Будко Н.В.
при секретарі судового засідання Крючковой К.М.
розглянувши матеріали справи за позовом Державного підприємства “Укренерговугілля” в особі Донецької філії Державного підприємства “Укренерговугілля” м. Донецьк
до відповідача Державного підприємства “Комунальне автотранспортне підприємство 052806” м. Дзержинськ
про визнання договору дійсним
за участю:
представників сторін:
від позивача: Удовенко К.В.по дов. б/н від 22.07р.;
від відповідача: не з'явився;
ВСТАНОВИВ:
Державне підприємство “Укренерговугілля” в особі Донецької філії Державного підприємства “Укренерговугілля” м. Донецьк, звернулося до господарського суду Донецької області з позовом до Державного підприємства “ Комунальне автотранспортне підприємство 052806” м. Дзержинськ про визнання договору дійсним.
Ухвалою від 01.06.07р. господарський суд порушив провадження у справі та призначив судове засідання на 19.06.07р., зобов'язавши сторін надати додаткові документи та забезпечити явку повноважних представників у судове засідання.
Однак відповідач у судове засідання не з'явився, витребуванні судом документи не представив.
За таких обставин, з метою усунення порушення змагальності і рівності сторін перед законом та судом, створення сторонам необхідних умов для встановлення фактичних обставин справи, а також для правильного вирішення спору, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України суд,-
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 10:00 год. 17.07.07 року.
Зобов'язати позивача:
· надати оригінали документів в обґрунтуванняпозовних вимог;
· забезпечити явку повноважного представника у судове засідання;
Зобов'язати відповідача:
· надати відзив на позов з викладенням мотивів повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на діюче законодавство;
· надати оригінали документів та інших доказів, що підтверджують заперечення проти позову;
· забезпечити явку повноважного представника у судове засідання;
Явка представників сторін у судове засідання є обов'язковою.
Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Суддя
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 19.06.2007 |
Оприлюднено | 03.09.2007 |
Номер документу | 892067 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Будко Н.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні