н\п 2-во/490/46/20 Справа № 2-о-43/11
Центральний районний суд м. Миколаєва
У Х В А Л А
20 травня 2020 року Центральний районний суд м. Миколаєва у складі:
головуючого - судді Гуденко О.А., при секретарі Дудник Г.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві заяву ОСОБА_1 про виправлення описок в рішенні Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 липня 2011 року по справі № 2-о-43/11 за заявою ОСОБА_1 про визнання громадянина безвісно відсутнім ,-
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернулась до суду з заявою про виправлення описок в рішенні Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 липня 2011 року по справі № 2-о-43/11 за заявою ОСОБА_1 про визнання громадянина безвісно відсутнім, а саме виправити помилки в написанні прізвища заявника з ОСОБА_2 на ОСОБА_3 .
У судове засідання сторони не з`явилися, про дату, час та місце слухання повідомлялися судом належним чином, причини неявки суду невідомі.
Ухвало суду справу розглянуто у відсутність сторін, оскільки відповідно до ч.3 ст. 432 ЦПК України, неявка осіб не є перешкодою для розгляду заяви.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвалою суду питання про виправлення описки вирішується без повідомлення учасників справи.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення,що містить описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до п.19 постанови Пленуму про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Отже, суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.
Як вбачається з матеріалів справи, в тексті рішення суду допущено описку в написанні прізвища заявника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 замість правильного ОСОБА_3 .
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про задоволення заяви.
Керуючись ст. 267, 269,432 ЦПК України , суд , -
УХВАЛИВ :
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описок в рішенні Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 липня 2011 року по справі № 2-о-43/11 за заявою ОСОБА_1 про визнання громадянина безвісно відсутнім - задовольнити.
Виправити описки у всьому тексті рішення суду в написанні прізвища заявника з ОСОБА_2 на ОСОБА_3 у відповідному відмінку.
Ухвала може бути оскаржена через суд першої інстанції до Миколаївського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцять днів з дня постановлення ухвали.
СУДДЯ ГУДЕНКО О.А.
Суд | Центральний районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 20.05.2020 |
Оприлюднено | 21.05.2020 |
Номер документу | 89337269 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Центральний районний суд м. Миколаєва
Гуденко О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні