КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

код суду 233 Номер справи 233/2209/20

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

СУДОВИЙ НАКАЗ

21 травня 2020 року м.Костянтинівка

Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Каліуш О. В., розглянувши заяву Товариства з Обмеженою відповідальністю Донецькі електричні послуги про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію з ОСОБА_1 ,

на підставі ст. 526 ЦК України, ЗУ Про житлово-комунальні послуги , ЗУ Про ринок електричної енергії , Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, на підставі п. 3 ч. 1 ст. 161, 167 ЦПК України,

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з : ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги на рахунок із спеціальним режимом користування № НОМЕР_2 в АТ Державний ощадний банк України , МФО 335106, код ЕДРПОУ 42086719 в м. Краматорськ, заборгованість за спожиту електричну енергію за адресою : АДРЕСА_1 , за період з січня 2019 року по березень 2020 року в загальному розмірі 5776 (п`ять тисяч сімсот сімдесят шість) грн 70 коп.

2. Стягнути з: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Донецькі енергетичні послуги № НОМЕР_3 в АТ Державний ощадний банк України , МФО 335106, код ЕДРПОУ 42086719 в м. Краматорськ, судовий збір в розмірі 210 (двісті десять) грн 20 коп.

3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя: О. В. Каліуш

Відповідно до п.7 ч.1 ст. 168 ЦПК України, під час розгляду вимог у порядку наказового провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Згідно з ч. 1 ст. 170 Цивільного процесуального кодексу України ( далі - ЦПК України) боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.

Відповідно до ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого ч.1 ст. 170 ЦПК України, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.

У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому ст. 444 ЦПК України.

Судовий наказ набрав чинності ______ _________________20_____ року .

Дата видачі судового наказу стягувачу ______ _________________20_____ року .

Строк пред`явлення до виконання три роки.

Суддя:

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації , в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації, (з прикладанням печатки)Примітки

Інші відмітки ___________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Зареєстровано 22.05.2020
Оприлюднено 22.05.2020
Дата набрання законної сили 21.05.2020

Судовий реєстр по справі 233/2209/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 05.06.2020 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області Цивільне
Судовий наказ від 21.05.2020 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону