Ухвала
від 18.05.2020 по справі 991/2929/20
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД

Справа № 991/2929/20

Провадження1-р/991/49/20

У ХВ АЛ А

18 травня 2020 року м.Київ

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , уповноваженої особи, яка подала заяву ОСОБА_3 , адвоката ОСОБА_4 , адвоката ОСОБА_5 , розглянувши увідкритому судовомузасіданні заявуТимчасово виконуючогообов`язки Національногоагентства Україниз питаньвиявлення,розшуку тауправління активами,одержаними відкорупційних таінших злочинів(далі-АРМА) ОСОБА_6 про роз?яснення ухвали слідчого судді, -

ВСТАНОВИВ:

До Вищогоантикорупційного судунадійшла заявавід Тимчасововиконуючого обов`язкиАРМА ОСОБА_6 про роз?яснення ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 13.04.2020 (справа № 991/2929/20 провадження 1-кс/991/3015/20).

У своїй заяві тво АРМА ОСОБА_6 посилається на те, що вказану ухвалу було надіслано прокурором САП ОСОБА_7 . Проте зазначене рішення суду є не зовсім зрозумілим (неясним) в частині, що стосується порядку передачі вищезазначених цінних паперів та їх отримання в управління Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901) та/або Управителем, виходячи з наступного.

У разі прийняття в управління активів, які чи права на які та їх обтяження підлягають державній реєстрації, АРМА надсилає того самого дня інформацію про накладення арешту на активи органам, що ведуть державні реєстри таких активів, прав на них або їх обтяжень. У разі прийняття в управління цінних паперів інформація також надсилається відповідним учасникам депозитарної системи України.

Частиною першою статті 21 Закону встановлено, що управління рухомим та нерухомим майном, цінними паперами, майновими та іншими правами здійснюється АРМА шляхом реалізації відповідних активів або передачі їх в управління.

Частинами першою, третьою статті 3 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» визначено, що цінним папером є документ установленої форми з відповідними реквізитами, що посвідчує грошове або інше майнове право, визначає взаємовідносини емітента цінного папера (особи, яка видала цінний папір) і особи, що має права на цінний папір, та передбачає виконання зобов`язань за таким цінним папером, а також можливість передачі прав на цінний папір та прав за цінним папером іншим особам.

Бездокументарним цінним папером є обліковий запис на рахунку в цінних паперах у системі депозитарного обліку цінних паперів.

Згідно з частиною першою статті 6 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» акція - іменний цінний папір, який посвідчує майнові права його власника (акціонера), що стосуються акціонерного товариства, включаючи право на отримання частини прибутку акціонерного товариства у вигляді дивідендів та право на отримання частини майна акціонерного товариства у разі його ліквідації, право на управління акціонерним товариством, а також немайнові права, передбачені Цивільним кодексом України та законом, що регулює питання створення, діяльності та припинення акціонерних товариств.

Частиною першою статті 4 Закону України «Про депозитарну систему України встановлено, що система депозитарного обліку цінних паперів (далі - система депозитарного обліку) - сукупність інформації, записів про емісійні цінні папери (вид із зазначенням типу, номінальна вартість і кількість, реєстр кодів цінних паперів (міжнародних ідентифікаційних номерів цінних паперів), обмеження обігу тощо) на рахунках у цінних паперах власників таких рахунків; інформації про емітентів; про власників цінних паперів, які мають права за цінними паперами та права на цінні папери; про обмеження прав на цінні папери та прав за цінними паперами; про осіб, уповноважених власниками цінних паперів (управителів, заставодержателів, інших осіб, наділених відповідними правами щодо цінних паперів); про номінальних утримувачів; інші дані, що дають змогу ідентифікувати емісійні цінні папери і зазначених осіб; інша передбачена законодавством інформація.

Пунктами 13,14 частини першої статті 1 Закону України «Про депозитарну систему України» визначено, що права на цінні папери - речові права на цінні папери (право власності, інші визначені законом речові права); права за цінними паперами - права, що виникають із зобов`язання емітента за розміщеними ним цінними паперами (право на участь у загальних зборах акціонерів, право на отримання доходу, інші права, визначені законом та/або рішенням емітента).

Абзацом третім статті 6 Закону України «Про депозитарну систему України» визначено, що облік прав на цінні папери конкретного власника ведеться виключно депозитарними установами (крім обліку прав на цінні папери, які обліковуються на рахунку номінального утримувача), Національним банком України у визначених цим Законом випадках і депозитаріями-кореспондентами, номінальними утримувачами чи їх клієнтами, а облік цінних паперів і прав за цінними паперами - виключно Центральним депозитарієм або Національним банком України.

Положенням про провадження депозитарної діяльності, затвердженим рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 № 735, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.06.2013 за № 1084/23616 (далі - Положення), визначено зокрема порядок провадження депозитарної діяльності депозитарними установами.

Так, відповідно до абзацу четвертого пункту 10 глави 1 розділу V Положення у разі передачі цінних паперів депонента, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, АРМА на підставі відповідної ухвали слідчого судді, суду або згоди власника цінних паперів на їх передачу в управління АРМА статусу керуючого рахунком у цінних паперах (далі - керуючий рахунком) щодо рахунку в цінних паперах такого депонента в депозитарній установі набуває АРМА або юридична/фізична особа-підприємець, якій АРМА за результатами конкурсу в порядку, встановленому законом, такі цінні папери передані в управління (далі - Управитель).

Абзацом дванадцятим пункту 2 розділу І Положення визначено, що керуючий рахунком - статус, якого в депозитарній установі набуває особа, якій депонентом, номінальним утримувачем надані повноваження щодо управління його рахунком у цінних паперах, або Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) чи АРМА/визначена АРМА особа у випадках та порядку, встановлених законодавством, або в Центральному депозитарії - юридична особа, якій емітентом, депозитарієм-кореспондентом надані повноваження щодо управління його рахунком у цінних паперах, або суб`єкт управління об`єктами державної власності/комунальної власності, який відповідно до законодавства України виконує функції з управління цінними паперами, що є об`єктами державної власності/комунальної власності, обсяг повноважень керуючого рахунком встановлюється відповідним правочином або відповідно до актів цивільного законодавства.

У разі передачі цінних паперів АРМА в управління Управителю, Управитель здійснює повноваження власника таких цінних паперів на підставі договору про управління між АРМА та Управителем з урахуванням вимог та обмежень, встановлених законодавством.

АРМА листом від 13.04.2020 № 3164/3-33-20/6 (копія додається) повідомлено ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» про прийняття АРМА в управління цінних паперів та надало необхідні копії документів.

Окрім того, листом від 16.04.2020 № 3217/3-33-20/6 (копія додається) надано ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» документи, визначені пунктом 13 глави 1 розділу V Положення, які необхідні для внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів щодо АРМА.

17.04.2020 у приміщенні ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, будинок 86 П, офіс 320, у присутності керівника депозитарної установи ОСОБА_8 , представників АРМА та Національного антикорупційного бюро України заповнено та надано анкету керуючого рахунком та картку із зразками підписів.

Керівник депозитарної установи ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» ОСОБА_8 відмовилась 17.04.2020 вносити зміни до системи депозитарного обліку цінних паперів на підставі поданих АРМА необхідних документів.

Керуючись пунктом 10 глави 3 розділу V Положення АРМА листом від 23.04.2020 № 3305/3-33-20/6 (копія додається) надано ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» відповідні документи на виконання.

24.04.2020 відповідно до внутрішніх документів депозитарної установи АРМА надано на виконання ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» розпорядження на зміну реквізитів анкети рахунку у цінних паперах (копія додається).

24.04.2020 у приміщенні ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, будинок 86 П, офіс 320, керівник депозитарної установи ОСОБА_8 повторно відмовилась вносити зміни до системи депозитарного обліку цінних паперів на підставі поданих АРМА необхідних документів, з огляду на те, що рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - НКЦПФР) від 06.02.2020 № 47 «Щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів АТ «Газтранзит», встановлена заборона ПАТ «НДУ» та ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ», що здійснює облік прав власності на цінні папери, що обліковуються на рахунку в цінних паперах АТ «Голдмен», на здійснення облікових операцій.

У своєму роз`яснені, наданому на запит ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ», НКЦПФР повідомила (лист від 30.04.2020 № 26/01/6880, копія додається), що «рішенням від 06.02.2020 № 47 «Щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів АТ «Газтранзит», встановлена заборона ПАТ «НДУ» та ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ», що здійснює облік прав власності на цінні папери, що обліковуються на рахунку в цінних паперах АТ «Голдмен», на здійснення облікових операцій, а внесення змін до системи депозитарного обліку, пов`язаного з призначенням АРМА як керуючого рахунком та відповідного розпорядника рахунку є адміністративною операцією, що потребує внесення змін до анкети рахунку та відповідно інформації про розпорядника рахунку, депозитарна установа ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» має здійснити необхідні дії щодо внесення відповідних змін до системи депозитарного обліку цінних паперів АТ «Газтранзит» згідно вищезазначених вимог Положення 735».

Крім того, 04.05.2020 ухвалою про забезпечення адміністративного позову Окружного адміністративного суду міста Києва у справі 640/9215/20 заяву про забезпечення позову Акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Голдмен» задоволено частково: зупинено дію наказу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів «Про призначення розпорядника рахунку в цінних паперах» № 211 від 15.04.2020 року;

заборонено Товариству з обмеженою відповідальністю «АЙ ПІ Сек`юрітіз» (код ЄРДПОУ 36301402) вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо надання повноважень керуючого рахунком у цінних паперах № НОМЕР_1 уповноваженим особам Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів на підставі наказу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів «Про призначення розпорядника рахунку в цінних паперах» № 211 від 15.04.2020 року;

заборонено посадовим особам Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів (код ЄРДПОУ 41037901), уповноважених наказом Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів «Про призначення розпорядника рахунку в цінних паперах» № 211 від 15.04.2020 року, управління 16650 (шістнадцяти тисячами шістсот п`ятдесятьма) простими іменними акціями Приватного акціонерного товариства «ГАЗТРАНЗИТ» З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ (код ЄРДПОУ 25273549), міжнародний ідентифікаційний номер UA4000129001, форма існування - проста без документарна, номінальна вартість: 2000 грн. кожної акції, що належить Акціонерному товариству «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Голдмен» (код ЄРДПОУ 42081312) та обліковуються на рахунку у цінних паперах № НОМЕР_2 , відкритому у депозитарній установі Товариства з обмеженою відповідальністю « АЙ ПІ Сек`юрітіз» (код ЄРДПОУ 36301402).

Враховуючи зазначене, депозитарна установа ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ», її посадові особи ухиляються від внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів щодо АРМА, яке набуло згідно з судовим рішенням прав за арештованими та переданими в управління цінними паперами, зокрема позбавляючи АРМА можливості реалізації прав на такі цінні папери і прав за ними.

Отже рішення Вищого антикорупційного суду від 13.04.2020 є не зовсім зрозумілим (неясним) в частині, що стосується передачі вищезазначених цінних паперів та їх отримання в управління Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (код ЄДРПОУ 41037901) (далі - АРМА) та/або Управителем, з огляду на те, що юридична особа, яка здійснює облік прав на зазначені цінні папери, на виконання ухвали Слідчого судді Вищого антикорупційного суду ОСОБА_1 від 13 квітня 2020 року, ухиляється від внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів щодо їх передачі в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, що унеможливлює фактичне отримання останнім таких цінних паперів в управління.

У зв`язку з наведеним, керуючись ст. 380 КПК України, прошу роз`яснити значення слів «передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901) арештовані 16650 (шістнадцять тисяч шістсот п`ятдесят) штук простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ГАЗТРАНЗИТ» З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ» (код ЄДРПОУ 25273549) міжнародний ідентифікаційний номер ИА4000129001, форма існування - проста бездокументарна, номінальна вартість: 2000,00 грн. кожної акції, що належать АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «ГОЛДМЕН» (код ЄДРПОУ 42081312) та обліковуються на рахунку у цінних паперах № НОМЕР_2 , відкритому у депозитарній установі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» (код ЄДРПОУ 36301402), для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження, збереження їхньої економічної вартості», а саме:

які права та обов`язки та у яких суб`єктів виникають відповідно до зазначеного ухваленого рішення;

чи виникають право або обов`язок у АРМА здійснювати заходи з управління вищевказаними цінними паперами з метою забезпечення їх збереження, збереження їхньої економічної вартості з дати винесення такої ухвали та/або з дати її отримання з відповідним зверненням прокурора;

чи виникає обов`язок у депозитарної установи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» (код ЄДРПОУ 36301402) та її службових осіб і уповноважених співробітників виконати всі дії, необхідні для виникнення практичної можливості АРМА зі здійснення управління відповідними активами, у порядку (здійснення дій), встановленому чинним законодавством.

У судовому засіданні представник АРМА підтримав заяву, пояснення надав аналогічні тим, які викладені у заяві. Зауважив, що у випадку добросовісного виконання всіма учасниками своїх прав та обов`язків, у АРМА не виникало б питань що виконання ухвали слідчого судді.

Представник АТ «Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Голдмен» заперечували проти роз`яснення судового рішення та просив відмовити у задоволенні заяви. Посилалися на те, що у слідчого судді відсутні повноваження на роз`яснення судового рішення; що відсутні у АРМА відповідного правового статусу для звернення із заявою про роз`яснення судового рішення; та АРМА штучно створює підстави для ухилення від виконання судового рішення Окружного адміністративного суду м. Києва про застосування заходів забезпечення позову.

Представник ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» пояснив, що виконання судового рішення на теперішній час є неможливим, оскільки існує рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яким було зупинено починаючи з 07.02.2020 внесення змін до системи депозитарного обліку Цінних папері, які обліковуються на рахунку АТ «ГОЛДМЕН» № НОМЕР_3 - НОМЕР_4 .

Слідчий суддя, заслухавши пояснення, дослідивши клопотання, матеріали справи, прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ч. 1ст. 380 КПК України, якщо судове рішення є незрозумілим, суд, який його ухвалив, за заявою учасника судового провадження чи органу виконання судового рішення, приватного виконавця ухвалою роз`яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його зміст.

Враховуючи те, що ухвалою від 13.04.2020 у справі АРМА передано управління активами, даний суб`єкт у розумінні ст. 380 КПК України уповноважений звернутися за роз`ясненням до суду щодо ухваленого рішення.

У своїй заяві уповноважена особа АРМА просить суд роз`яснути судове рішення значення слів «передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901) арештовані 16650 (шістнадцять тисяч шістсот п`ятдесят) штук простих іменних акцій ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ГАЗТРАНЗИТ» З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ» (код ЄДРПОУ 25273549) міжнародний ідентифікаційний номер ИА4000129001, форма існування - проста бездокументарна, номінальна вартість: 2000,00 грн. кожної акції, що належать АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «ГОЛДМЕН» (код ЄДРПОУ 42081312) та обліковуються на рахунку у цінних паперах № НОМЕР_2 , відкритому у депозитарній установі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» (код ЄДРПОУ 36301402), для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження, збереження їхньої економічної вартості», а саме:

1.які права та обов`язки та у яких суб`єктів виникають відповідно до зазначеного ухваленого рішення;

2.чи виникають право або обов`язок у АРМА здійснювати заходи з управління вищевказаними цінними паперами з метою забезпечення їх збереження, збереження їхньої економічної вартості з дати винесення такої ухвали та/або з дати її отримання з відповідним зверненням прокурора;

3.чи виникає обов`язок у депозитарної установи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» (код ЄДРПОУ 36301402) та її службових осіб і уповноважених співробітників виконати всі дії, необхідні для виникнення практичної можливості АРМА зі здійснення управління відповідними активами, у порядку (здійснення дій), встановленому чинним законодавством.

Враховуючи наведені питання, звертаю увагу, що відповідно до ст. 380 КПК України, слідчий суддя роз`яснює судове рішення, якщо судове рішення є незрозумілим. У той же час, заявник не наводить жодної обставини в резолютивній частині ухвали Вищого антикорупційного суду від 13.04.2020 у справі № 991/2929/20 провадження 1-кс/991/3015/20, яке було б не зрозумілим, а просить визначити права та обов`язки у певних суб`єктів, що закріплено Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», Законом України «Про цінні папери та фондовий ринок», Законом України «Про депозитарну систему України», Положення про провадження депозитарної діяльності, затвердженим рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 № 735, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.06.2013 за № 1084/23616. Зазначена вимога очевидно виходить за межі повноваження слідчого судді, оскільки суд не наділений компетенцією роз`яснювати приписи нормативно-правових актів. Ухвала Вищого антикорупційного суду від 13.04.2020 чітко містить вказівку на суб`єкта, якому передається в управління майно, вид майна та мета передачі в управління. Всі інші дії по управлінню майном, правами та обов`язками суб`єктів, регламентовані нормативно-правовими актами і не визначаються ухвалою суду.

Судове рішення слідчого судді потребує роз`яснення, у розумінні ст. 380 КПК України, виключно у тих випадках, коли воно є очевидно незрозумілим і така незрозумілість,зокрема, виключає виконання цього рішення будь-яким із способів, які допускаються КПК України та відповідними нормативно-правовими актами, тобто відсутня можливість навіть ідентифікувати правову процедуру його виконання.

У разі, коли мова йде про можливість виконання судового рішення слідчого судді, проте незрозуміло яким із способів, які допускаються КПК це зробити, то виконавець зобов`язаний в межах своєї компетенції та зважаючи на завдання кримінального провадження і мету, заради якої таке рішення ухвалене слідчим суддею, невідкладно виконати його найбільш ефективним способом.

Крім того, слідчий суддя звертає увагу, що як було встановлено у судовому засіданні, ускладнення з виконанням судового рішення обумовлено наявним рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 47 від 06.02.2020, яким було зупинено починаючи з 07.02.2020 внесення змін до системи депозитарного обліку Цінних паперів, які обліковуються на рахунку АТ «ГОЛДМЕН» № НОМЕР_3 - НОМЕР_4 та ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.05.2020, якою забезпечено адміністративний позов та заборонено ТОВ «АЙ ПІ СЕК`ЮРІТІЗ» вносити зміни до системи депозитарного обліку, що вочевидь не пов`язано безпосередньо із незрозумілістю ухвали суду у контексті ст. 380 КПК України.

Отже враховуючи те, що ухвала Вищого антикорупційного суду від 13.04.2020 містить всі обов`язкові вимоги визначені нормами КПК України для його виконання: суб`єкта, майно, мету, обмеження, правові норми, - слідчий суддя приходить до висновку, що у тексті резолютивної частини ухвали у поєднанні із мотивами слідчого судді, що викладено зрозумілими реченнями, зі змісту яких можливо зрозуміти, що саме необхідно вчинити, у поєднанні із завданням та метою передачі майна в управління АРМА, приходить до висновку, що заява про роз`яснення судового рішення є безпідставною і не може бути задоволена. Прохання визначити конкретні права та обов`язки, які закріплені в чинних нормативно-правових актах, може вплинути на зміну його змісту, що прямо заборонено ст. 380 КПК України і втрутитись у дискреційні повноваження органу, якому передається майно для управління.

На підставі викладеного і керуючисьст. 380 КПК України, слідчий суддя,

УХВАЛИВ :

Заяву Тимчасово виконуючогообов`язки АРМА ОСОБА_6 про роз?яснення ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 13.04.2020 (справа № 991/2929/20 провадження 1-кс/991/3015/20) залишити без задоволення.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудВищий антикорупційний суд
Дата ухвалення рішення18.05.2020
Оприлюднено08.02.2023
Номер документу89372264
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗаява про роз’яснення судового рішення

Судовий реєстр по справі —991/2929/20

Ухвала від 18.05.2020

Кримінальне

Вищий антикорупційний суд

Мойсак С. М.

Ухвала від 18.05.2020

Кримінальне

Вищий антикорупційний суд

Мойсак С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні