РАТНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

справа № 166/319/20

провадження № 2/166/136/20

УХВАЛА

01 червня 2020 року смт.Ратне

Ратнівський районний суд Волинської області в складі:

головуючого судді Фазан О.З.,

за участю секретаря Приймачук О.М.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Самарівської сільської ради ради Ратнівського району Волинської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до Самарівської сільської ради про визнання права власності на житловий будинок А-1, прибудову-а,прибудова-а1,навіс-В-1,хлів Г-1,прибудова-г,навіс-г1,прибудова-г2, хлів Д-1,прибудова-д,прибудова-д1,прибудова-д2,прибудовад3,навіс-д4,навіс-Е-1, що знаходиться за адресою : АДРЕСА_1 в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_2 ,який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Вважає, що вона є власником вказаного житлового будинку після смерті ОСОБА_2 в порядку спадкування за заповітом .

Сторони у судове засідання не з`явилися.

Представник позивач звернувся із письмовими клопотаннями про розгляд справи без участі позивача та його. Крім цього, просить залучити до участі у справі в якості співвідповідачів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , приєднати до матеріалів справи довідку Самарівської сільської ради №240 від 20.05.2020 року

Відповідач звернувся із письмовою заявою про розгляд справи без участі їх представника.

Суд, дослідивши письмові докази по справі, приходить до наступного висновку.

Відповідно до ч.ч.1, 3 ст.13 ЦПК України , суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу , в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Згідно із ч.1,ч.2 ст.51 ЦПК України, суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача. Якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження до початку першого судового засідання за клопотанням позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі.

Із спадкової справи спадкодавця ОСОБА_2 вбачається, що є інші спадкоємці - сестри ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_3 .

Враховуючи вищенаведене, суд вважає, що вищевказаних осіб необхідно залучити до участі в справі в якості співвідповідачів та згідно до п.2 ч.2 ст. 198 ЦПК України відкласти підготовче засідання.

В силу вимог ч.7 ст. 81 ЦПК України, слід витребувати з Волинського обласного державного нотаріального архіву спадкову справу ( належним чином завірені копії документів): спадкодавця ОСОБА_6 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Керуючись ст. ст. 51 , 197 , 198 ЦПК України , суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Відкласти підготовче засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Самарівської сільської ради Ратнівського району Волинської області про визнання права власності на житловий будинок з надвірними будівлями в порядку спадкування за заповітом.

Залучити до участі в якості співвідповідачів: ОСОБА_3 ,яка проживає за адресою АДРЕСА_2 , ОСОБА_4 ,яка проживає за адресою АДРЕСА_3 , ОСОБА_5 ,яка проживає за адресою АДРЕСА_4 до участі у розгляді справи за позовом ОСОБА_1 до Самарівської сільської ради Ратнівського району Волинської області про визнання права власності на житловий будинок з надвірними будівлями в порядку спадкування за заповітом.

Судове підготовче засідання з участю нових співвідповідачів призначити на 09 годину 05 хвилин 02 липня 2020 року в залі засідань Ратнівського районного суду Волинської області.

Витребувати із Волинського обласного державного нотаріального архіву спадкову справу(належним чином завірені копії документів)спадкодавця ОСОБА_6 ,який помер ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Співвідповідачі мають право протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Співвідповідачі мають право в цей же строк надіслати позивачу, за наявності - іншим відповідачам, третім особам - копії відзиву та доданих до нього документів.

Роз`яснити співвідповідачам, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.Крім того, співвідповідачі мають право подати заяву про визнання позову, пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Зобов`язати співвідповідачів одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу, іншим відповідачам.

Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив впродовж п`яти днів з моменту отримання відзиву.

Встановити співвідповідачам строк на подання заперечень на відповідь позивача на відзив впродовж п`яти днів з моменту отримання відзиву.

Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати співвідповідачам.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України https://court.gov.ua/sud0313.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Головуючий О.З.Фазан

Дата ухвалення рішення 01.06.2020
Оприлюднено 03.06.2020

Судовий реєстр по справі 166/319/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 01.06.2021 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 27.05.2021 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Рішення від 27.05.2021 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 02.04.2021 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 02.04.2021 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 20.08.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 27.07.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 15.07.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 02.07.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 01.06.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 15.05.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 21.04.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне
Ухвала від 07.04.2020 Ратнівський районний суд Волинської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 166/319/20

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону