Ухвала
від 28.05.2020 по справі 911/2621/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"28" травня 2020 р. м. Київ Справа № 911/2621/19

За позовом Акціонерного товариства "РВС БАНК"

до Фізичної особи-підприємця Макушенка Сергія Олександровича

ОСОБА_1

про стягнення 1 343 122,00 грн.

Суддя Карпечкін Т.П.

За участю представників сторін:

від позивача: Цибіков О.О. (довіреність № 3741/19 від 19.12.2019 року);

від відповідача 1: не з`явився;

від відповідача 2: Пашковська Ю.Л. (ордер ДП № 1266000025 від 27.05.2020 року).

Обставини справи:

В провадженні Господарського суду Київської області знаходиться справа за позовом Акціонерного товариства " РВС БАНК " до Фізичної особи-підприємця Макушенка Сергія Олександровича та до ОСОБА_1 про солідарне стягнення 1 343 122,00 грн.

01.04.2020 року представником позивача подано заяву про збільшення позовних вимог, якою останній просив стягнути 1 343 122 грн. з яких 942 857,14 грн. заборгованість по тілу кредиту, 190 472,16 грн. відсотки по кредиту, 24 915,00 грн. пеня по тілу кредиту та 184 877,49 грн. пеня по відсоткам кредиту.

Ухвалою Господарського суду Київської області від 29.04.2020 року, підготовче засідання у справі № 911/2553/18 призначено на 27.05.2020 року.

Відповідач, належним чином повідомлені про дату, час і місце підготовчого засідання, в судове засідання 27.05.2020 року не з`явився.

Згідно з п. п. 2-3 ч. 1 ст. 177 Господарського процесуального кодексу України завданнями підготовчого провадження є: з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановлення, та зібрання відповідних доказів.

Як передбачено п. 3 ч. 2 ст. 183 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені ч. 2 ст. 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні, зокрема питання чи надали сторони докази, на які вони посилаються у позові і відзиві, а також докази, витребувані судом чи причини їх неподання; вирішує питання про проведення огляду письмових, речових і електронних доказів у місці їх знаходження; вирішує питання про витребування додаткових доказів та визначає строки їх подання, вирішує питання про забезпечення доказів, якщо ці питання не були вирішені раніше та питання про вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, прийняття зустрічного позову, якщо ці питання не були вирішені раніше (п. 2 ч. 4 ст. 182 Господарського процесуального кодексу України).

Враховуючи необхідність витребування додаткових доказів, суд дійшов висновку про відкладення підготовчого засідання.

Керуючись ст. ст. 177, 182-183, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Відкласти підготовче засідання у справі на 15.06.2020 о 14:00.

2. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С. Петлюри, 16108, в залі судових засідань № 5).

3. Зобов`язати позивача надати письмові пояснення щодо того, чому у розрахунку пені на прострочені проценти з 01 по 10 число кожного місяця збільшується сума прострочених відсотків, враховуючи, що п. 2.8 Договору передбачено розрахунок не пізніше 10 числа календарного місяця наступного за тим в якому нараховані відсотки.

4. Викликати в судове засідання повноважних учасників справи. Повноваження представників мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа - підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками - наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують їх призначення або обрання.

5. Явка представників сторін не обов`язкова .

6. Запропонувати сторонам надати заяви про розгляд справи за відсутності представника за наявними у справі матеріалами. Необхідні матеріали, заяви по суті справи та з процесуальних питань можуть надаватися із використанням підсистеми "Електронний суд". Також відповідні заяви можуть бути надіслані на електронну пошту суду inbox@ko.arbitr.gov.ua , які будуть обов`язково враховані під час розгляду справи.

7. Інформацію по справі сторони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (http://court.gov.ua/fair/).

8. Копію ухвали Господарського суду Київської області надіслати сторонам.

9. Ухвала набирає законної сили у порядку, встановленому ст. 235 Господарського процесуального кодексу України.

10. Відповідно до приписів ст. 255 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя Т.П. Карпечкін

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення28.05.2020
Оприлюднено03.06.2020
Номер документу89594718
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/2621/19

Ухвала від 31.07.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 20.07.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 15.06.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 28.05.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 29.04.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 23.03.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 11.03.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 24.02.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 22.01.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

Ухвала від 26.12.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Карпечкін Т.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні