Ухвала
від 02.06.2020 по справі 908/379/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Господарський суд Рівненської області

вул. Набережна, 26-А, м. Рівне, 33013


УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

02 червня 2020 року м. Рівне Справа № 908/379/20

Господарський суд Рівненської області у складі головуючого судді Торчинюка В. Г. , при секретарі судового засідання Фесюка О. В. розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом: Публічного акціонерного товариства "Укртелеком" Запорізька філія ПАТ "Укртелеком"

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Комфорт Дім"

про стягнення 248 140 грн. 80 коп.

Сторони не забезпечили явку представників .

ВСТАНОВИВ:

У лютому 2020 року Публічне акціонерне товариство "Укртелеком" (Запорізька філія ПАТ "Укртелеком") звернулося до Господарського суду Запорізької області з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Комфорт Дім" 248 140 грн. 80 коп. заборгованості за договором підряду № 23М400-751/19 від 03.04.2019 року.

Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 24.02.2020 року матеріали справи № 908/379/20 за позовом Публічного акціонерного товариства "Укртелеком" (Запорізька філія ПАТ "Укртелеком") до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Комфорт Дім" про стягнення 248 140 грн. 80 коп. передано за підсудністю до Господарського суду Рівненської області.

Ухвалою суду від 16 березня 2020 року Господарським судом Рівненської області прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 908/379/20 за позовом Публічного акціонерного товариства "Укртелеком" (Запорізька філія ПАТ "Укртелеком") до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Комфорт Дім" про стягнення 248 140 грн. 80 коп. та призначити розгляд даної справи на 07 квітня 2020 року.

Ухвалою суду Господарського суду Рівненської області від 07 квітня 2020 року відкладено підготовче засідання на 05 травня 2020 року.

Ухвалою суду Господарського суду Рівненської області від 05 травня 2020 року відкладено підготовче засідання на 02 червня 2020 року.

01 червня 2020 року на електронну адресу суду від позивача надійшло клопотання про зміну предмету та підстав позову, в якому останній просить суд стягнути з відповідача 248 140 грн. 80 коп. заборгованості на підставі статті 1212 ЦК України.

Вищезазначена заява про зміну предмету та підстав позову, буде роглянута судом в наступному судовому засіданні.

01 червня 2020 року на електронну адресу суду від позивача надійшло клопотання, в якому останній просить суд відкласти розгляд даної справи на іншу дату у зв`язку із запровадженням карантину.

У судове засідання 02 червня 2020 року позивач та відповідач не забезпечили явку уповноважених представників, хоча про дату, місце та час судового засідання належним чином повідомлені.

Відповідно до вимог статті 183 Господарського процесуального кодексу України підготовче засідання проводиться за правилами, передбаченими статтями 196-205 цього Кодексу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цією главою.

Суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 216 суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 202 ГПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

З метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення господарського спору, враховуючи введений карантин на усій території країни, для всебічного та повного розгляду обставин справи, суд вбачає за необхідне відкласти розгляд справи.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 195, 201, 202, 216, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти підготовче засідання на "23" червня 2020 р. на 10:20 год., засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Рівненської області (м. Рівне, вул. Набережна 26-А, зал судових засідань каб. № 16).

2. Запропонувати сторонам подати суду:

а) відповідачу : відповідно до ст. 165 ГПК України, протягом п`ятнадцяти днів з моменту отримання даної ухвали, відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; одночасно надіслати позивачу копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого направлення надати суду до початку підготовчого засідання.

б) позивачу: відповідно до ст. 166 ГПК України подати відповідь на відзив у 5-денний строк з дня отримання відзиву.

3. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.

4. Попередити сторін, що при невиконанні процесуальних обов`язків, зокрема ухиленні від вчинення дій, покладених судом на сторону, до них можуть бути застосовані заходи процесуального примусу у вигляді штрафу відповідно до ст. 135 ГПК України.

Ухвала набирає законної сили 02 червня 2020 року у відповідності до приписів ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та оскарженню не підлягає.

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://rv.arbitr.gov.ua/sud5019/.

Суддя В.Г. Торчинюк

Віддруковано 3 примірники:

1 - до справи;

2 - позивачу рекомендованим (69005, м. Запоріжжя, вул. Кам`яногірська, 10);

3 - відповідачу рекомендованим (33023, м. Рівне, вул. Соборна, 2А);

СудГосподарський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення02.06.2020
Оприлюднено04.06.2020
Номер документу89594782
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/379/20

Судовий наказ від 30.11.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Рішення від 29.10.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 03.11.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 29.09.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 15.09.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 04.08.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 08.07.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 23.06.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 02.06.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

Ухвала від 05.05.2020

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Торчинюк В.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні