Ухвала
від 03.06.2020 по справі 442/1055/20
ДРОГОБИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 442/1055/20

Провадження № 2-с/442/20/2020

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 червня 2020 року суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Нагірна О.Б., розглянувши ОСОБА_1 про скасування судового наказу, -

встановив :

01.06.2020ОСОБА_2 звернулася до суду з заявою про скасування судового наказу про стягнення з неї на користь ОСББ Лідер боргу. В обґрунтування підстав звернення до суду з даною заявою заявниця вказує на те, що з такою заборгованістю вона не погоджується. Поряд з тим, просить поновити строк на оскарження судового наказу, оскільки про існування такого дізналася в суді 01.06.2020, такий не отримувала через введений карантин.

Оглянувши та дослідивши матеріали заяви про скасування судового наказу та матеріали цивільної справи №442/1055/20, приходжу до наступних висновків.

У відповідності до положень ч.1ст.170 ЦПК України , боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першоїстатті 161 цього Кодексу .

Згідно із ч.2ст.171 ЦПК Українизаява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першоюстатті 170 цього Кодексу , повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.

Так, як вбачається з матеріалів справи, 16.03.2020 Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської областівинесено судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСББ Лідер заборгованостіза надання житлово - комунальних послуг та судовий збір.Суд скеровував на адресу боржника судовий наказ разом із заявою про видачу судового наказу, однак конверт, в якому містилися вищезазначені документи, повернувся на адресу суду за закінченням терміну зберігання.

Поряд з тим, при подачі заяви про скасування судового наказу заявницею не долучено жодних доказів того, коли саме вона отримала оскаржуваний судовий наказ.Лише вказує, що отримала 01.06.2020 в суді.

Крім цього, відповідно до вимог ст.170 ЦПК заява про скасування судового наказу має містити:

1) найменування суду, до якого подається заява;

2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України;

3) ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження;

4) наказ, що оспорюється;

5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.

Заява підписується боржником або його представником.

До заяви про скасування судового наказу додаються:

1) документ, що підтверджує сплату судового збору;

2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником;

3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.

Відповідно до пп. 4-2 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовийзбір встановлено, що за подачу до суду заяви про скасування судового наказу сплачуєтьсясудовийзбір в розмірі 0,05 розмірупрожитковогомінімуму для працездатнихосіб (105.10 грн.).

У разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.

З врахуванням того, що заява про скасування судового наказу не містить повних найменувань заявника та боржника, до заяви не додано документу, що підтверджує сплату судового збору, а також клопотання про поновлення пропущеного строку, оскільки заява подається після спливу строку, передбаченого для її подання, то така заява підлягає поверненню заявнику.

На підставі викладеного, керуючись ст. 4 , 160 , 161 , 165 , 170-171 , 263 , 352-354 ЦПК України , -

постановив:

Заяву боржника ОСОБА_2 про скасування судового наказу - повернути заявнику.

Ухвала суду може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду через Дрогобицький міськрайонним суд Львівської області.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 261 ЦПК України .

Суддя Нагірна О.Б.

СудДрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення03.06.2020
Оприлюднено05.06.2020
Номер документу89633409
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —442/1055/20

Ухвала від 17.06.2020

Цивільне

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

Грицай М. М.

Ухвала від 03.06.2020

Цивільне

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

Нагірна О. Б.

Судовий наказ від 16.03.2020

Цивільне

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

Медведик Л. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні