Справа № 188/1699/19
Провадження № 2-во/188/13/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 червня 2020 року Петропавлівський районний суд
Дніпропетровської області
в складі головуючого судді Полубан М.П.
при секретарі Олійник В.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Петропавлівка заяву ОСОБА_1 про виправлення описки
В С Т А Н О В И В :
13.12.2019 року Петропавлівським районний судом Дніпропетровської області було розглянуто цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Самарської сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області про визнання права власності на спадкове майно та ухвалено рішення , яким позовні вимоги задоволено повністю.
14.05.2020 року до Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області надійшла заява від позивача про виправлення описки у рішенні, а саме : в мотивувальній та резолютивній частині рішення помилково вказана площа будинку.
Сторони в судове засідання не викликалися. Суд ухвалив слухати справу у відсутність сторін.
Судом встановлено , що дійсно Петропавлівським районним судом 13.12.2020 року було ухвалено рішення за позовом ОСОБА_1 до Самарської сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області про визнання права власності на спадкове майно. В мотивувальній та резолютивній частині тексту рішення допущено описку , а саме: не вірно вказано загальну площу будинку .
За таких обставин суд вважає , що заява ОСОБА_1 про виправлення описки підлягає задоволенню .
Відповідно до ч.1 ст. 432 ЦПК України суд, який видав документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку , допущену при його оформленні або видачі , чи визнати виконавчий документ таким , що не підлягає виконанню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 432 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В :
Вірним вважати в тексті рішення Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області № 188/1699/19 провадження № 2/188/643/2019 від 13.12.2019 року : Визнати за ОСОБА_1 в порядку спадкування після смерті матері ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 право власності на домоволодіння АДРЕСА_1 , до складу якого входить :
- Будинок А загальною площею 53.9 м.кв. внутрішньою площею 45.6 м. кв.
- Сіни а площею - 12.0 кв.м.; - Сарай Б -13.3 кв.м. ;- Погріб пдБ - 8.0 кв.м ; Сарай В - 66.5 кв.м. ; - Сарай в - 8.7 кв.м.; - Ворота з хвірткою № 1 ; - Огорожа- №2-3 ; Трубчатий колодязь №4. .
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя М. П. Полубан
Суд | Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2020 |
Оприлюднено | 05.06.2020 |
Номер документу | 89634946 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області
Полубан М. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні