Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/2476/20
Провадження 2-с/711/11/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 червня 2020 року Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:
головуючого - судді Демчика Р.В.
при секретарі Бузун Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засідання в залі суду в м. Черкаси заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу по цивільній справі за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Чехова, 82 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 боргу за оплату житлово-комунальних послуг-
встановив:
25 травня 2020 року ухвалою Придніпровського районного суду м.Черкаси заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 07.05.2020 року по заяві ОСББ Чехова 82 про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг .
Судом встановлено, що в тексті ухвали допущено описку в першому абзаці описової частини ухвали, а саме невірно зазначено прізвище заявника. Вказано ОСОБА_2 , замість ОСОБА_1 .
Відповідно до ст. 269 ЦПК , суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Розгляд питання про виправлення описки вирішується без повідомлення сторін, відтак на підставі ч. 2 ст. 247 ЦПК України , фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до п. 19 постанови Пленуму про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 року "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Виходячи з позиції Верховного Суду України (ухвала Верховного Суду України у справі №6-788цс16 від 22.02.2017р.), суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.
Суд, дослідивши матеріали справи 711/2476/20 , вважає доцільним виправити допущену описку в повному тексті судової ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України , -
ухвалив:
Виправити описку в тексті ухвали від 25 травня 2020 року по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про скасування судового наказу по цивільній справі за заявою Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Чехова, 82 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 боргу за оплату житлово-комунальних послуг
Вважати ОСОБА_3 прізвище ім`я по-батькові заявника - ОСОБА_1 .
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, але може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду шляхом подачі в 15 денний строк з дня її проголошення апеляційної скарги.
Головуючий: Р. В. Демчик
Суд | Придніпровський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 09.06.2020 |
Оприлюднено | 10.06.2020 |
Номер документу | 89694054 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Придніпровський районний суд м.Черкас
Демчик Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні