ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
04.06.2020Справа № 910/17987/19
Суддя Господарського суду міста Києва ДЖАРТИ В. В. , за участі секретаря судового засідання Рєпкіної Ю. Є., розглянувши у судовому засіданні матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КИТЧЕР-СОЛЮШН"
до Акціонерного товариства Комерційний банк "ПРИВАТБАНК"
про визнання недійсним кредитного договору,
Представники учасників процесу згідно протоколу від 04.06.2020
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю "КИТЧЕР-СОЛЮШН" звернулось до Господарського суду міста Києва із позовом до Акціонерного товариства Комерційний банк "ПРИВАТБАНК" про визнання недійсним кредитного договору № 4К16107Г від 04.11.2016.
Обґрунтовуючи позовну заяву, Товариство з обмеженою відповідальністю "КИТЧЕР-СОЛЮШН" стверджує про наявність підстав визнання кредитного договору недійсний, оскільки він є вчиненим під впливом введення в оману.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.12.2019 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження в справі № 910/17987/19, постановлено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 16.01.2020 та встановлено строки для подання відзиву, відповіді на відзив, заперечень на відповідь на відзив та інших доказів.
Ухвалою суду від 16.01.2020 підготовче засідання у справі відкладено на 29.01.2020.
29.01.2020 до канцелярії суду представником позивача подано клопотання про залучення третьої особи та витребування доказів.
За наслідками підготовчого засідання 29.01.2020 суд ухвалив продовжити підготовче провадження у справі на 30 днів до 20.03.2020 (включно), відмовити у задоволенні клопотання позивача про залучення, до участі у справі третьою особою Національного банку України, задовольнити клопотання позивача про витребування доказів у Національного банку України та відкласти підготовче засідання у справі на 26.02.2020.
17.02.2020 до канцелярії суду представником позивача подано відповідь на відзив.
У підготовче засідання 26.02.2020 прибули представники позивача та відповідача, надали пояснення щодо обставин справи.
За наслідками судового засідання 26.02.2020 судом була постановлена ухвала, якою було витребувано у Національного банку України належним чином завірену копію Плану реструктуризації (трансформації) корпоративного кредитного портфеля, наданого ПАТ КБ "Приватбанк" для Національного банку України на виконання рішення Правління Національного банку України від 05.10.2016 № 323-рш/БТ та оголошено перерву до 18.03.2020.
У зв`язку з перебуванням судді Джарти В. В. на лікарняному призначене судове засідання не відбулося.
Ухвалою від 14.04.2020 підготовче засідання у справі призначено на 13.05.2020.
08.05.2020 на офіційну електронну поштову адресу суду надійшло клопотання позивача про відкладення розгляду справи.
За наслідками судового засідання 13.05.2020 суд ухвалив відкласти розгляд справи № 910/17987/19 по суті на 04.06.2020.
У підготовче засідання 04.06.2020 прибули представники сторін та надали пояснення.
Судом було поставлено на обоговорення питання щодо закриття підготовчого провадження та переходу до розгляду справи по суті.
Заперечень від представників сторін не надійшло.
Відповідно до пунктів 18, 19 частини 2 статті 182 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті; здійснює інші дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.
Згідно з положеннями статті 185 ГПК України у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті. За результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу, в тому числі, про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті. Суд з`ясовує думку сторін щодо дати призначення судового засідання для розгляду справи по суті.
Враховуючи, що судом здійснено усі необхідні та достатні дії для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, з огляду на відсутність підстав для відкладення підготовчого засідання, керуючись статтями 80, 81, 120, 177-185, 234, 235 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ :
1. Закрити підготовче провадження та призначити справу № 910/17987/19 до судового розгляду по суті.
2. Розгляд справи по суті в судовому засіданні призначити на 18.06.20 о 15:15 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 12.
3. Викликати у судове засідання представників учасників справи, яким необхідно при собі мати документи, що підтверджують їх повноваження відповідно до статті 60 ГПК України. Явку представників позивача та відповідача в судове засідання визнати обов`язковою.
5. Нагадати, що сторони відповідно до статті 192 ГПК України, можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
6. Ухвала набирає законної сили 04.06.2020 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду першої інстанції.
СУДДЯ В. В. ДЖАРТИ
Звернути увагу сторін , що інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua
Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2020 |
Оприлюднено | 12.06.2020 |
Номер документу | 89739274 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Джарти В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні