ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"11" червня 2020 р. Справа № 363/2088/20

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

11 червня 2020 року м. Вишгород

Суддя Вишгородського районного суду Київської області Баличева М.Б., розглянувши позовну заяву громадянина держави ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; адреса для листування: АДРЕСА_2 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю ЗЕНІТ ГРУП (07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова, 11, оф. 1) про повернення сплачених коштів та стягнення пені,-

ВСТАНОВИВ:

Даний позов підсудний Вишгородському районному суду Київської області.

Форма і зміст позовної заяви відповідають вимогам ст.ст. 176 , 178 ЦПК України .

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі немає.

Приймаючи до уваги характер спірних правових відносин, вимоги ЦПК України дана справа буде розглядатися за правилами загального позовного провадження.

Проведення підготовчого засідання по справі є необхідним.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 175, 177, 353, 354 ЦПК України , -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом громадянина держави ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; адреса для листування: АДРЕСА_2 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю ЗЕНІТ ГРУП (07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова, 11, оф. 1) про повернення сплачених коштів та стягнення пені.

Розгляд справи провести в порядку загального позовного провадження.

Розпочати підготовче провадження з дня постановлення цієї ухвали.

Призначити підготовче засідання по даній справі в судовому засіданні на 11 серпня 2020 року о 09 год. 30 хв. в залі судових засідань Вишгородського районного суду Київської області за адресою: м. Вишгород, вул. Кургузова, 7, з повідомленням учасників справи.

Надіслати позивачу та представнику позивача копію ухвали про відкриття провадження у справі, відповідачу - копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Відповідачу запропонувати надати: суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити в суд), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову в строк 15 днів з дня отримання позовної заяви та документи, що підтверджують надіслання відзиву іншим учсникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Позивач має право подати відповідь на відзив, а відповідач заперечення. Інші учасники справи мають право подати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення у визначений судом строк.

Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомо безпідставного позову, позову за відсутності предмету спору або у спорі, який має очевидно штучний характер, умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо.

Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.

У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справи має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання.

Позивач вправі відмовитись від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.

Крім того, сторони мають можливість отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http://vsh.ko.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Заперечення на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя М.Б. Баличева

Дата ухвалення рішення 11.06.2020
Зареєстровано 12.06.2020
Оприлюднено 12.06.2020

Судовий реєстр по справі 363/2088/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 07.12.2021 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 18.11.2021 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 08.11.2021 Київський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 16.09.2021 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне
Рішення від 16.09.2021 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 15.03.2021 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 11.06.2020 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону